Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybielanie zębów

18 lip 2011 - 11:58:56

Faktycznie wybielanie zębów jest przeznaczone tylko dla osób z zdrowym uzębieniem, osób które nie palą i nie piją kawy. Niestety domowe sposoby nie sprawdzają się na dłuższą metę i bardzo szkodzą- tak czytałam: http://powiekszanieust.net.pl/2011/07/06/domowe-sposoby-na-wybielanie-zebow/. Ja staram się po prostu myć zęby pastą wybielającą (po każdym posiłku myje zęby lub żuję gumę), tak samo w przypadku papierosów. Kiedyś gdy przestane wreszcie truć się nikotyną wybielę sobie zęby i już nigdy nie zasłonie ich ustami. Moje koleżanki stosowały metodę nakładkową- nie jest to drogę i chyba sprawdza się.

Wybielanie zębów

18 lip 2011 - 12:27:42

U KAŻDEGO DZIAŁA INACZEJ!!!
dużo zależy od tego jaka jest przyczyna przebarwień, my w rodzinie mamy np ciemne kości (tak się to mówi) i moja siostra po wybielaniu u stomatologa też widziała tylko nieznaczną różnicę.. dlatego nie warto porównywać.

Wybielanie zębów

20 lip 2011 - 11:26:09

Ja stosowałam białą perłę i jest do niczego !

Wybielanie zębów

24 sie 2011 - 12:40:17

No właśnie - u jednych poskutkuje a u innych nie ;) No i co zrobić. Generalnie każdy z nas ma przecież inną, naturalną barwę zębów dlatego też efekty stosowania różnych metod mogą się od siebie różnić. Myślę, że rozsądnie będzie zastosować się do porad dentysty niezależnie od tego jaką metodę chcielibyśmy zastosować. A z domowych - może skusić się na liguid smile?

następna dyskusja:

pytanko - solarium