Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

ogolony/owłosiony

19 mar 2011 - 23:37:20

facet ma sie golic pod pachami przeciez to nie męskie nogi tez musza golic? i przeciez bierzecie do ust penisa tam nie ma włosów tylko na jajkach sa dla mnie to metroseksualne

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

ogolony/owłosiony

19 mar 2011 - 23:43:08

heheh o bozeno
no oczywiscie ze ogolony :)
nie ma mowy o owlosieniu no moze takim malutkim ok ale nie jakies kepy :DDDDD
ja tez sie nie zapuszczam chociaz czasami cos malego wyrosnie ale bez przesady zeby wlosy z majtek wychodzily :DDD

ogolony/owłosiony

19 mar 2011 - 23:44:04

ogoleni i do zabawy ;]

ogolony/owłosiony

19 mar 2011 - 23:49:08

Rozbroiłaś mnie treścią wątku i określeniami hehhe

No cóż ja nie mam takiego problemu, obydwoje nie lubimy owłosienia- ja NIE CIERPIĘ!
I pod tym wzgledem się ze sobą zgadzamy :))

Musisz z nim o tym porozmawiać ja jak bylam z moim i to był nasze początki to od razu zaznaczyłam, że nie nawidzę OWŁSIONEGO CIAŁA że kojarzy mi się to z MAŁPĄ czy jakimś orangutanem i to jest ochydne... hehee :))



Miejsca intymne, pachy oraz klatka piersiowa-zero owłosienia.. ;//

nogi i poślady - mogą być owłosione.

Nie wspomne juz o plecach bo jak widze u kogos wlosy na plecach to niedobrze mi się robi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-19 23:51 przez Atmosphere86.

ogolony/owłosiony

19 mar 2011 - 23:58:21

mmhmm mocne:) facet to facet:) nie powiem fajne uczucie jak jest ogolony..ale znowu z drugiej strony tak jak zarost na twarzy jest meski-przynajmniej dla mnie, tak samo i "tam na dole":) zarosniety tylek albo plecy rozumiem -definitywne nie- ale z przodu mysle ze jest ok. ale jesli masz z tym problem to jestem jak najbardziej za szantazem:)albo FOCH .... to zawsze dziala;) powodzenia:)

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 00:04:57

powiedzcie im, że jak się wygolą na jajkach i wzgórku, to mały sie wydaje większy

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 00:06:37

foch? obrażanie się? co to za związek przepraszam? czternastolatków? O takich rzeczach w związku się normalnie rozmawia, bo to są normalne naturalne sprawy. Nie rozumiem problemu. Jak się nie potraficie na takim etapie dogadać to długo Wam nie wróżę. Rozmowa w związku to podstawa - bez tematów tabu, bez owijania w bawełnę i przede wsszystkim bez "fochów" - to nie jest sposób na faceta. Mężczyzna to nie zwierzątko. Ciekawe co by było jakby Twój strzelał fochami na lewo i prawo żeby ubić tylko swój interes.

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 00:13:28

kup sobie futrzane majtki i powiedz, że jak on sie nie będzie golił to ty tez nie;)

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 00:14:49

Ale przecież nie można na siłę zmuszać faceta, żeby się golił
Może i jest lepiej jak jest gładko ale jeżeli on nie chce się golić to przecież nic na siłę Jak się kogoś kocha to powinno się akceptować jego wady :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 00:15 przez kotek6.

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 10:05:26

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 10:32 przez rudaa.

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 10:11:52

Cytat
szafirian
ja tam lubie owlosienie mojego faceta a szczegolnie sweterek na klacie, moge go glaskac jak futerko kotka, nigdy nie wpadlam na pomysl zeby go namawiac do golenia, po co, przeciez jest facetem a nie gogusiowatą lalą, jakbym lubila gladkosc i zero owlosienia to umawialabym sie z dziewczynami, lubie ze jest męski, nie trawie facetow ktorzy maja zero wlosow na klacie, czy jakichs metro zniewiescialych typow. najwazniejsze ze sie myje jest zawsze czysty i pachnacy, to ze ktos ma wlosy nie znaczy ze jest niehigieniczny, to dwie zupelnie rozne sprawy.

popieram

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 10:15:05

powiedz mu,ze jak ogoli swojego ptaszka,to bedzie wydawal sie wiekszy bez tych klakow i bedzie bardziej meski i podniecajacy,a pod pachami powiedz,zeby zgolil bo wtedy czlowiek sie tak nie poci i nie capi i estetycznie wyglada,ogolnie wjedz mu na psychike.powodzenia

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 10:16:56

nie przy jedzeniu ... : P

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 10:23:57

hahaha dobre:):) Ale tak poważnie, ja mówie : Weź się ogol!!, i problem z głowy:) a czasami sam się domysli :) Ale wydaje mi się, że faceci raczej nie powinni golić pach... dla mnie to juz nie facet.... tak dziwnie...

I tez nie wyobrażam sobie buszu w majtach własnych szczególnie:P

ogolony/owłosiony

20 mar 2011 - 10:25:53

nie dotknełabym zarośnietego faceta. choćb był najpiekniejszy na świecie

następna dyskusja:

jakanie sie..