Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:35:51

Ja nie pomogę bo mnie z kolei odpychają faceci którzy się tam gola na gładka lale :P wiadomo busz jest fe i niehigieniczny ale wg mnie wystarczy żeby przyciął na króciutko :P
Jednak dziwi mnie fakt, że mówi Ci iż chce abyś ty tam miała dżungle(może on bardzo lubi kłaczki i bedzie Ci baaardzo trudno go przekonac do golenia sie) xD

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:36:35

Mnie ogólnie nie przeszkadzają włosy ...ale oczywiscie NIE chaszcze haha :D Włos jakiś musi być nie lubie jak jest tak łyso a poza tym to też nie jest komfortowe bo mi (i mojemu też) szybko odrastają włosy wiec tez nie jest przyjemnie jak nas kuje ;/ i piecze. Dlatego doszliśmy do wniosku ,że przycinamy włosy jak się da ale nie golimy całkowicie żeby nie kuło. I na łyso tez nie tego...mój mówi,że kobieta musi miec chociaż troszkę włosa tam a nie jak dziecko pustostan haha :D

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:38:53

ja swojemu nawet nie muszę nic mówić na ten temat. sam się grzecznie goli bo mówi że to podstawa higieny i nie lubi mieć tam włosów. z kolei ja nie golę miejsc intymnych w czasie okresu i kilka dni po. wtedy też najczęściej nie uprawiamy seksu więc nie ma problemu.

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:38:56

Cytat
Shirya
Mnie ogólnie nie przeszkadzają włosy ...ale oczywiscie NIE chaszcze haha :D Włos jakiś musi być nie lubie jak jest tak łyso a poza tym to też nie jest komfortowe bo mi (i mojemu też) szybko odrastają włosy wiec tez nie jest przyjemnie jak nas kuje ;/ i piecze. Dlatego doszliśmy do wniosku ,że przycinamy włosy jak się da ale nie golimy całkowicie żeby nie kuło. I na łyso tez nie tego...mój mówi,że kobieta musi miec chociaż troszkę włosa tam a nie jak dziecko pustostan haha :D

u mnie jest dokładnie to samo :)

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:42:32

ja tam lubie owlosienie mojego faceta a szczegolnie sweterek na klacie, moge go glaskac jak futerko kotka, nigdy nie wpadlam na pomysl zeby go namawiac do golenia, po co, przeciez jest facetem a nie gogusiowatą lalą, jakbym lubila gladkosc i zero owlosienia to umawialabym sie z dziewczynami, lubie ze jest męski, nie trawie facetow ktorzy maja zero wlosow na klacie, czy jakichs metro zniewiescialych typow. najwazniejsze ze sie myje jest zawsze czysty i pachnacy, to ze ktos ma wlosy nie znaczy ze jest niehigieniczny, to dwie zupelnie rozne sprawy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 15:44 przez szafirian.

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:43:00

Hmmm dla mnie facet musi być owłosiony:) Jak nie ma włosów tam gdzie należy to dla mnie po prostu pipa ;)

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:47:46

Cytat
lilthug1
powiedz mu wprost;) moj naszczescie sie goli,wszedzie:p

nogę też ? :P

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:51:04

Fuj, musisz to omawiać na forum?!!!!!!!!bez wyczucia.....

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:51:45

Cytat
afanasja
Fuj, musisz to omawiać na forum?!!!!!!!!bez wyczucia.....

? ;|

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:54:36

Ja rowniez nie mam z tym problemu, moj goli wszystko oprucz klatki ;P Moze powiedz mu ze Ty wolisz na gładko i aby to zrobil bo nie bedzie pieszczot :P, powiedz mu to co tu pisałas :)) albo koniec z takimi numerkami :P

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 15:56:24

Cytat
nicolenkaa
Cytat
afanasja
Fuj, musisz to omawiać na forum?!!!!!!!!bez wyczucia.....

? ;|

nic, co ludzkie, nie jest mi obce :) zatem..

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 16:00:15

Mój w końcu sam stwierdził, że to bardziej higieniczne :) Natomiast o pachach na razie nie ma mowy :p

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 16:01:56

co włosy mają do higieny? skoro są takie ohydne to wszyscy powinni się golić również na głowie
ale teraz jest modny styl metro czyli półfacet półbaba to nie dla mnie

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 16:01:56

mój sam nic nie chce zaczynać jak jest nieogolony, a kiedyś raz mu się zdażyło i zapytał "nie brzydzisz sie"? i widziałam jego skrępowanie. Może Twój tak lubi:/

ogolony/owłosiony

19 mar 2011 - 23:31:27

Oj te kobiety tylko narzekają ok z tym goleniem jaj spoko to trochę nie higieniczne wiec każdy mężczyzna powinien tam się golić ale z goleniem pach to przesada ? U kobiet to może normalne u mężczyzn nie ! To tak jakby kobieto ogoliła sobie głowę na 0 . Mało kobiet goli się na łyso , i mało mężczyzn goli pachy . Wiec do golenia pach nie zmuszajcie swoich mężczyzn .

następna dyskusja:

Wybielanie zębów