Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:30:43

jak mu to powiedzieć żeby zaczal sie golic?

Zaczniemy seks oralny czy peeting... i nie wyobrazam sobie wiecznie wyjmowac wlosy z miedzy zebow, zreszta sama mysl o tym ze jest zarosniety odpycha mnie i nie mam ochoty na pieszczoty..
Nie chcialabym go znowu urazic bo ostatnio powiedzial, ze jak dla niego to najlepiej żebym zapuszczała włosy na cipce..... natmiast ja zawsze zostawiam sobie paseczek, on zawsze mi powtarza, że lubi zarośnięte!!! dla mnie to niewyobrazalne!!!

..... dobrze by bylo zeby zaczal golic pachy chociaz to ze ma owlosione w ogole mu nie przeszkadza.. ale mnie denerwują te resztki antyperspirantu na tych włoskach....


a wy jak sądzicie? Ja na pewno nie bede sie zapuszczac!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 14:33 przez ZAK0CHANA.

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:32:45

z moim nie mam tego problemu:) raz go poprosilam powiedzialm ze wole go takiego gladkiego i juz 2 raz nie musialm mowic:)

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:34:06

dokładnie . .powiedz że z " loda " nici jeśli nie będzie ogolony ;)

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:35:18

mowilam obrocil to w zart i powiedzial ; skarbie ja lubie wloski zarowno twoje jak i moje

zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:37:37

moze wez go sznatazem i powiedz ze dopoki o siebie nie zadba to koniec z seksem, jak kilka tygodni nic nie bedzie to moze odpusci i sie ogoli :)

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:37:40

Mój dawniej się TAM golił a teraz jakoś mu się odechciało i zaprzestał owej czynności. Proszę,mówię i nic.. Chyba go postraszę,że jak nie zgoli to nici z zabaw :) Nie jest jakiś mega zarośnięty,oczywiście,ale dla mnie takie włoski są bardzo niehigieniczne.

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:38:03

Cytat
ZAK0CHANA
jak mu to powiedzieć żeby zaczal sie golic?

ale mnie denerwują te resztki antyperspirantu na tych włoskach....
o matko!wyobraziłam sobie to, brrr

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:38:23

koszenie trawniczka to podstawa higieny tak samo jak mycie zębów. Brzydziłabym się po prostu... Powiedz mu wprost, że dla ciebie to obrzydliwe, obleśne, okropne - wybierz najgorsze określenia. Odmów parę razy, to zacznie się golić

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:38:51

Hehe, są gusta i guściki ;]
nie lubię facetów ogolonych na jajach na kompletne zero, bo coś tam może/musi być, lubię męskie owłosienie, ale oczywiście nie tak żebym musiała coś wyjmować z między zębów xD
co do pach..ja mu sapie tylko latem, bo to i lepiej wygląda i mniej się poci, przez reszte roku go nie mecze ;p

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:40:33

yhm nie wyobrażam sobie tego nawet. dla mnie to odpychające, choć jestem osobą tolerancyjną :P po za tym uważam, że golenie się jest częścią higieny -.-
skoro nie rozumie po dobroci, spróbuj bardziej dosadnie mu przedstawić swoje zdanie w tej sprawie :D

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:43:04

No ja na szczescie nie ma takiego problemu:) Chociaz ostatno moj zaniedbał swojego malego przyjaciela i troche klaczkow tam jest, ale śmiejemy sie, że to zapuszczone na zime, zeby wacus nie zmarzł:D I faktycznie takie owłosienie nie jest zbyt estetycznie no i higieniczne, zwłaszcza dla kobiety, która nie bardzo lubi buszowac w włosowych zaroślach. Moze twoj facet czuje sie bardziej meski jak ma takie oslosienie? Hmmm, nawkrecaj mu, ze jakiejs choroby moze dostac na wacku jak sie nie bedzie golil :P Moze sie wystraszy:0 A co do pach to fakt, nieladnie wygladaja resztki antyperspirantu na wlosach.... jak moj zapusci sobie paszki to mu mowie, ze zrobiły mu sie "gąsienice" pod pachami i to na niego działa, bo mowie przy tym "fee jak ty sie nie brzydzisz miec takie coś pod pacha, wez to obetnij czy coś". Na szczescie to sa sporadyczne przypadki:) Moj chlop o siebie dba wiec nie mam co narzekac na szczescie.

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:44:35

Dla mnie to trochę dziwne, że jak mu powiedziałaś to nie zareagował...To przecież jest niehigieniczne. Moim zdaniem powinnaś mu postawić ultimatum, albo się goli albo niech zapomni o miłości francuskiej i tyle:)

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:45:05

wkurze sie to sama go ogole.....jak bedzie spal

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:45:33

Mój na szczęscie sie goli i tam i pod pachami ;D rzadziej niestety na buzi, ale mówi że ma wrazliwą twarz i potem ma taką odrośnieta brodę i wąsy bllee i ała ;D

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

ogolony/owłosiony

16 lut 2011 - 14:45:34

nie lubię jak facet jest nieogolony :/

następna dyskusja:

Wybielanie zębów