Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:38:37

Hey wyjdz do ludzi idz z przyjaciółmi na piwo.
Moze idz dp pracy wtedy nie bedziesz tyle myślała.

Trzymam kciuki za Ciebie powodzonka :)

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:39:33

może musisz znaleźć sobie jakiś wystarczająco odległy cel? Kiedy wiesz, że dążysz do czegoś określonego, życie nabiera sensu. A jak się stoi na rozdrożu i nie wiesz co dalej, nie liczysz na żadne zmiany - odchodzi i sen i chęć życia... bo każdy dzień będzie taki sam, a ty nie czujesz żadnego powodu do dumy z czegokolwiek... Piszę to trochę o sobie... jakoś mi dziś smutno...

Cytat
creame-boy
korzystaj z kasy męza i kupuj sobie fajne ciuszki )::) a zcas spedzaj na zakupach )::) bedzie fajnie polecam
krótki kurs na temat "jak zostać pustakiem"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 23:41 przez puchuskubatek.

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:41:09

Coś o tym wiem, też mam męża, ale czuję się samotna, pisz pogadamy.

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:41:56

Cytat
puchuskubatek
może musisz znaleźć sobie jakiś wystarczająco odległy cel? Kiedy wiesz, że dążysz do czegoś określonego, życie nabiera sensu. A jak się stoi na rozdrożu i nie wiesz co dalej, nie liczysz na żadne zmiany - odchodzi i sen i chęć życia... bo każdy dzień będzie taki sam, a ty nie czujesz żadnego powodu do dumy z czegokolwiek... Piszę to trochę o sobie... jakoś mi dziś smutno...
Cytat
creame-boy
korzystaj z kasy męza i kupuj sobie fajne ciuszki )::) a zcas spedzaj na zakupach )::) bedzie fajnie polecam
krótki kurs na temat "jak zostać pustakiem"

a jaki powód Twojego smutku ?? Dzisiejszy dzien Walentynki ?

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:42:38

Cytat
Odylena
Po prostu - zamiast zamulać i zakładać bezsensowne wątki, mogłabyś sobie znaleźć jakieś hobby.
odylena, poszukaj sobie bardziej sensownego wątku, gdzie będziesz mogła się popisać - jest ich sporo na szafie. Dla mnie ten wątek nie jest bezsensowny. Każdy czasem ma doła
Cytat
tanioszek
Cytat
puchuskubatek
może musisz znaleźć sobie jakiś wystarczająco odległy cel? Kiedy wiesz, że dążysz do czegoś określonego, życie nabiera sensu. A jak się stoi na rozdrożu i nie wiesz co dalej, nie liczysz na żadne zmiany - odchodzi i sen i chęć życia... bo każdy dzień będzie taki sam, a ty nie czujesz żadnego powodu do dumy z czegokolwiek... Piszę to trochę o sobie... jakoś mi dziś smutno...
Cytat
creame-boy
korzystaj z kasy męza i kupuj sobie fajne ciuszki )::) a zcas spedzaj na zakupach )::) bedzie fajnie polecam
krótki kurs na temat "jak zostać pustakiem"

a jaki powód Twojego smutku ?? Dzisiejszy dzien Walentynki ?
Misiek mi jutro rano wyjeżdża... znowu zostanę sama. I tak go prawie nie widze, bo jest w pracy non stop. czasem wychodzi o 6 a wraca o 23. a teraz wyjeżdża na 10 dni...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 23:44 przez puchuskubatek.

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:45:51

o jej a co to za praca ? ;/

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:48:11

Masz męża, zdradzałaś go w dodatku z żonatym facetem..?

Mogłaś zniszczyć dwie rodziny, swoją i jego ;(

http://forum.szafa.pl/45/2806212/powiedzialam-jej.html

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:48:46

Cytat
puchuskubatek
odylena, poszukaj sobie bardziej sensownego wątku, gdzie będziesz mogła się popisać - jest ich sporo na szafie. Dla mnie ten wątek nie jest bezsensowny. Każdy czasem ma doła

Wypraszam sobie wycieczki personalne - nie czuję potrzeby 'popisywania się'.

No cóż, ja jak 'chcę pogadać', bo 'mam doła' to przynajmniej wiem o czym chcę rozmawiać, a założycielka tego wątku wyraźnie nie potrafi sprecyzować źródła swojego problemu.

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:50:24

hej...wiem co czujesz, miałam tak baardzo długo...na szczęście już wracam do siebie i zaczynam też żyć dla siebie i co najważniejsze dla mojego Synka...Dziewczyny tu dobrze piszą....znajdź coś co będziesz mogła robić i będzie tylko Twoje....jak coś to pisz na prv chętnie pogadam. Pozdrawiam. Trzymaj się.

Cytat
Odylena
Cytat
puchuskubatek
odylena, poszukaj sobie bardziej sensownego wątku, gdzie będziesz mogła się popisać - jest ich sporo na szafie. Dla mnie ten wątek nie jest bezsensowny. Każdy czasem ma doła

Wypraszam sobie wycieczki personalne - nie czuję potrzeby 'popisywania się'.

No cóż, ja jak 'chcę pogadać', bo 'mam doła' to przynajmniej wiem o czym chcę rozmawiać, a założycielka tego wątku wyraźnie nie potrafi sprecyzować źródła swojego problemu.

Może dlatego, że nie potrafi sobie z tym poradzić i sama nie wie od czego zacząć, może ktoś dał jej do zrozumienia (?), że jej problemy są błahe i bezsensu...ja akurat ją dobrze rozumiem. Skoro wiesz z czym masz problem to gratulacje....bo wiesz jak sobie z nim poradzić...nie życzę Ci inaczej....bo to może być depresja. Proponuję trochę więcej życzliwości a może sama ją spotkasz jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 23:54 przez Boutique_2010.

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:51:51

dziewczyny ja poprostu czuje sie nieszczesliwa
nie wiem co z soba zrobic, jestem nerwowa:(:(

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:57:38

rozumiem Cię doskonale. Nie zawsze trzeba wiedzieć dokładnie co nam leży na duszy. Po prostu jest nie tak i tyle.
Mam podobny czas ostatnio i też brak pokrewnej duszy na wygadanie się... Mieszkam z facetem, mamy dziecko a i tak doskwiera mi samotność i pustka.
Jeśli chcesz, będziesz chciała w przyszłości pogadać, pisz. Chętnie pogadam o wszystkim.
I nie przejmuj się osobami typu Odyleny.
Niektórym ludziom brakuje serca, wrażliwości a nawet duszy.

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:59:16

jak czujesz sie nieszczesliwa to zrob cos zebys w koncu przestala byc
jak czujesz sie nieszczesliwa u boku swojego faceta, to wnies wniosek o separacje skoro ci tak zle
nie wiem co mam Ci poradzic bo kompletnie nie czaje kobiet szukajacych sobie problemow na sile w zyciu

Pustka we mnie tkwi....

15 lut 2011 - 00:00:35

Cytat
Odylena
Cytat
puchuskubatek
odylena, poszukaj sobie bardziej sensownego wątku, gdzie będziesz mogła się popisać - jest ich sporo na szafie. Dla mnie ten wątek nie jest bezsensowny. Każdy czasem ma doła

Wypraszam sobie wycieczki personalne - nie czuję potrzeby 'popisywania się'.

No cóż, ja jak 'chcę pogadać', bo 'mam doła' to przynajmniej wiem o czym chcę rozmawiać, a założycielka tego wątku wyraźnie nie potrafi sprecyzować źródła swojego problemu.
to powiedz w takim razie, co teraz robisz? czemu wypowiadasz się w wątku, który jest dla ciebie nieciekawy? jak mnie coś nie interesuje, to przeglądam dalej... jaki jest sens TWOJEJ wypowiedzi?
Cytat
tanioszek
o jej a co to za praca ? ;/
jest masażystą. Masuje w kilku firmach - masaż biurowy, ma prywatnych klientów i dodatkowo pracuje w klubie piłkarskim. Teraz wyjeżdża z drużyną



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 00:02 przez puchuskubatek.

Pustka we mnie tkwi....

15 lut 2011 - 00:03:15

Cytat
emes27
jak czujesz sie nieszczesliwa to zrob cos zebys w koncu przestala byc
jak czujesz sie nieszczesliwa u boku swojego faceta, to wnies wniosek o separacje skoro ci tak zle
nie wiem co mam Ci poradzic bo kompletnie nie czaje kobiet szukajacych sobie problemow na sile w zyciu

haha bez komentarza ;]

Pustka we mnie tkwi....

15 lut 2011 - 00:06:48

no myślę że rozmawiac zawsze można tylko czy to Ci coś pomoże?


http://forum.szafa.pl/8/2984407/prosze--pomoc-w-wyborze.html < proszę pomóżcie

następna dyskusja:

Poród.POMOC :)