Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:23:34

czesc dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo... mam nadzieje ze emocje opadły, ze juz nie jestescie zle na mnie o watek o Kamilu....
przepraszam jesli którąś z was obraziłam... nie zrobilam tego celowo....
sama nie wiem czemu pisze.... chyba doskwiera mi samotnosc.... mimo ze mam meza czuje ze moje zycie jest puste, ja jestem pusta.........
kochane czy moge na was liczyc?? czy znajdzie sie tu jakas zyczliwa osoba, ktora pogada ze mna .... tak poprostu, nie oceniajac mnie???
nie mam z kim pogadac

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:27:01

pogadać zawsze można... nie kojarzę wątku o żadnym Kamilu.
A ty pracujesz? chodzi o to, że czasem praca zajmuje tyle czasu, że brak go na myślenie o jakiejkolwiek pustce

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:28:25

nawet i dobrze ze nie kojarzysz.... nie nie pracuje, siedze w domu i gotuje mezowi oboadki.... zlowem kura domowa sie ze mnie zrobila

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:29:19

Radzę iść do psychologa...

Sama nie wiesz czego od nas oczekujesz! Nie rozumiem - jaki jest główny temat wątku, który założyłaś?!

/Niektóre wątki są tu tak żenujące, że aż nie wiadomo co odpisać. Za niedługo z tego forum zrobi się wieeeelkie śmieciowisko wyimaginowanych problemów egzystencjalnych, bleeh/

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:30:13

pewnie dlatego. Jak tak siedziałam chwilę, to myslałam, że zwariuję. A szukasz czegoś? Może jak wyjdziesz do ludzi to się zmieni

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:32:03

Odylena..... dzieki!!

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:32:10

Cytat
Wariotka1
czesc dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo... mam nadzieje ze emocje opadły, ze juz nie jestescie zle na mnie o watek o Kamilu....
przepraszam jesli którąś z was obraziłam... nie zrobilam tego celowo....
sama nie wiem czemu pisze.... chyba doskwiera mi samotnosc.... mimo ze mam meza czuje ze moje zycie jest puste, ja jestem pusta.........
kochane czy moge na was liczyc?? czy znajdzie sie tu jakas zyczliwa osoba, ktora pogada ze mna .... tak poprostu, nie oceniajac mnie???
nie mam z kim pogadac


Chętnie pogadam z kimś kto nie ocenia innych!!! Bo mam dosyc panienek które mają wszytsko i życie kolorowe :):)

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:33:03

a ile masz lat?

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:33:32

Wyjdz do ludzi to Ci sie na 100% poprawi. Spotkaj sie z przyjaciolmi, moze do jakiejs pracy, albo jesli masz mozliwosc zapisz sie na silownie, basen, kurs jezykowy. Wiem po sobie ze to dziala

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:33:33

Czgo ja oczekuje???
nie wiem, zwyklej pogawedki
moj maz poszedl do pracy, ja malo sypiam.... chcialabym jakos z kims pogadac

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:34:07

Po prostu - zamiast zamulać i zakładać bezsensowne wątki, mogłabyś sobie znaleźć jakieś hobby.

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:35:37

Kojarzę wątek.
teraz sie tylko przebudziłam by laptop wyłączyć więc jak chcesz to rano coś można popisać :)
odp Prv

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:36:23

Odylena
kazdy watek, ktory załozylam , byl watkiem w ktorym opisalam swoje uczucia, potrzebowalam pomocy, wiekszosc z was mi ja okazala wiec i teraz chcialabym z kims pogadac

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:37:53

korzystaj z kasy męza i kupuj sobie fajne ciuszki )::) a zcas spedzaj na zakupach )::) bedzie fajnie polecam

Pustka we mnie tkwi....

14 lut 2011 - 23:38:11

Chcesz pogadac to napisz:)

następna dyskusja:

Poród.POMOC :)