Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:47:26

z testami to uważaj ... koleżanka kupiła 3 testy , i zrobiła co dziennie jeden przez 3 dni ..każdy wyszedł negatywny ....a okresu brak ! zrobiła badanie krwi i dopiero po badaniu wyszła ciąża. więc to rożnie bywa. :(

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:51:31

a jaki jest najlepszy test ciazowy?

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:51:33

Dżizes, co Ty kombinujesz teraz...
Na podstawie temperatury w pochwie nie można sobie w domu ot, tak stwierdzić, czy jest się w ciąży czy nie...
Masz dwa wyjścia: albo test, który nie zawsze daje prawdziwy wynik albo lekarz i badanie krwi.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:53:41

Witaj,z tego co wiem moje koleżanki miały okres do 3 miesiąca ciąży.Podczas tego pierwszego razu,kiedy kochaliście się w płodne mogłaś załapać bakcyla a teraz jest tego skutek,tak może być.A to jakiś problem jak będziesz w ciąży?pozdrawiam i ze spokojem,może być tak że po prostu spóźnia ci się.hej

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:54:23

Cytat
Niczka90
Dżizes, co Ty kombinujesz teraz...
Na podstawie temperatury w pochwie nie można sobie w domu ot, tak stwierdzić, czy jest się w ciąży czy nie...
Masz dwa wyjścia: albo test, który nie zawsze daje prawdziwy wynik albo lekarz i badanie krwi.


wiem ze na podstawie temperatury mozna miec pewne przypuszczenia co do tego ze moze byc sie w ciazy.
Cytat
iwaimichu1
Witaj,z tego co wiem moje koleżanki miały okres do 3 miesiąca ciąży.Podczas tego pierwszego razu,kiedy kochaliście się w płodne mogłaś załapać bakcyla a teraz jest tego skutek,tak może być.A to jakiś problem jak będziesz w ciąży?pozdrawiam i ze spokojem,może być tak że po prostu spóźnia ci się.hej


jezeli bede w ciazy nie bedzie to problemem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 21:55 przez liza1212.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:56:06

Cytat
7medeis
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)
tez tak mysle:)

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:57:56

Cytat
liza1212
Cytat
Niczka90
Dżizes, co Ty kombinujesz teraz...
Na podstawie temperatury w pochwie nie można sobie w domu ot, tak stwierdzić, czy jest się w ciąży czy nie...
Masz dwa wyjścia: albo test, który nie zawsze daje prawdziwy wynik albo lekarz i badanie krwi.


wiem ze na podstawie temperatury mozna miec pewne przypuszczenia co do tego ze moze byc sie w ciazy.
Cytat
iwaimichu1
Witaj,z tego co wiem moje koleżanki miały okres do 3 miesiąca ciąży.Podczas tego pierwszego razu,kiedy kochaliście się w płodne mogłaś załapać bakcyla a teraz jest tego skutek,tak może być.A to jakiś problem jak będziesz w ciąży?pozdrawiam i ze spokojem,może być tak że po prostu spóźnia ci się.hej


jezeli bede w ciazy nie bedzie to problemem:)


Czyli chcesz przypuszczać poddając się wnikliwej diagnostyce na forum szafa.pl aż do rozwiązania?
Brawo, nie wchodzę tu więcej, bo widzę, że na każdą wypowiedź masz swoją teorię.
Usiądź więc w fotelu i dumaj, może Ci się Archanioł Gabriel objawi i powie, czy jesteś w ciąży, czy nie -.-
Cytat
babytin
Cytat
7medeis
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)
tez tak mysle:)

Ta, a niedługo nie trzeba będzie na forum wchodzić, wystarczy wnikliwe wpatrywanie się w okienko logowania :]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 21:59 przez Niczka90.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 22:01:39

Cytat
Niczka90
Cytat
liza1212
Cytat
Niczka90
Dżizes, co Ty kombinujesz teraz...
Na podstawie temperatury w pochwie nie można sobie w domu ot, tak stwierdzić, czy jest się w ciąży czy nie...
Masz dwa wyjścia: albo test, który nie zawsze daje prawdziwy wynik albo lekarz i badanie krwi.


wiem ze na podstawie temperatury mozna miec pewne przypuszczenia co do tego ze moze byc sie w ciazy.
Cytat
iwaimichu1
Witaj,z tego co wiem moje koleżanki miały okres do 3 miesiąca ciąży.Podczas tego pierwszego razu,kiedy kochaliście się w płodne mogłaś załapać bakcyla a teraz jest tego skutek,tak może być.A to jakiś problem jak będziesz w ciąży?pozdrawiam i ze spokojem,może być tak że po prostu spóźnia ci się.hej


jezeli bede w ciazy nie bedzie to problemem:)


Czyli chcesz przypuszczać poddając się wnikliwej diagnostyce na forum szafa.pl aż do rozwiązania?
Brawo, nie wchodzę tu więcej, bo widzę, że na każdą wypowiedź masz swoją teorię.
Usiądź więc w fotelu i dumaj, może Ci się Archanioł Gabriel objawi i powie, czy jesteś w ciąży, czy nie -.-
Cytat
babytin
Cytat
7medeis
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)
tez tak mysle:)

Ta, a niedługo nie trzeba będzie na forum wchodzić, wystarczy wnikliwe wpatrywanie się w okienko logowania :]



poprostu troszke wiem,a od was chcialabym sie dowiedziec wiecej.nie mam zadnych swoich teorii tylko poprostu mowie to co wyczytalam i wiem.bo chyba to ze na podstawie temp mozna przypuszczac ze jest sie w ciazy to normalne

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 22:11:00

mozesz byc w ciazky albo moze okres sie opozni ze wzgledu na chorobe, oslabienie organizmu :)

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 22:11:58

to jak jest z ta temperatura??

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 22:15:59

idz do ginekologa, bedziesz miala odpowiedz 100 procentowa

ps. jak odkrylam, ze jestem w ciazy tez latalam z pecherzem jak nie powiem co :) moim zdaniem jest duuuze prawdopodobienstwo ze jestes. gratulacje:) ile masz lat?
to jak bycie w ciazy to nie problem to po co o tym piszesz na tym forum?! lepiej pogadaj o tym ze swoim chlopakiem/mezem i wspolnie wybierzcie sie do ginekologa...


z tym testem ciazowym on-line na szefie dobre bylo :D:D:D:D hahahah



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 22:19 przez ineyasha.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 22:18:42

Cytat
ineyasha
idz do ginekologa, bedziesz miala odpowiedz 100 procentowa

ps. jak odkrylam, ze jestem w ciazy tez latalam z pecherzem jak nie powiem co :) moim zdaniem jest duuuze prawdopodobienstwo ze jestes. gratulacje:) ile masz lat?



mam 22 lata:)
w sumie to 23 idzie:)
Cytat
ineyasha
idz do ginekologa, bedziesz miala odpowiedz 100 procentowa

ps. jak odkrylam, ze jestem w ciazy tez latalam z pecherzem jak nie powiem co :) moim zdaniem jest duuuze prawdopodobienstwo ze jestes. gratulacje:) ile masz lat?
to jak bycie w ciazy to nie problem to po co o tym piszesz na tym forum?! lepiej pogadaj o tym ze swoim chlopakiem/mezem i wspolnie wybierzcie sie do ginekologa...


z tym testem ciazowym on-line na szefie dobre bylo :D:D:D:D hahahah



z Moim M juz rozmawialam :) chcialam sie poprostu poradzic dowiedziec:) nigdy nie spoznial mi sie okres,zawsze mialam regularny tam 1 dzien roznicy byl ale nie tyle:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 22:22 przez liza1212.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 22:26:01

Witam.ja miałam pierwszy okres jak byłam w ciąży.nie był obfity jak zwykle i trwał o połowę krócej.moja koleżanka miała małą nie grożną torbiel a też myślała że jest w ciąży.4 dni to jeszcze nie jest tak długo ale zrób test i nie denerwuj się bez potrzeby bo niepewność jest najgorsza

następna dyskusja:

trądzik na plecach