Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:48:00

Cytat
7medeis
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)


daruj sobie takie komentarze... jezeli nie chcesz to sie nie wypowiadaj w ogole:)

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:49:45

Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

:D

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:49:57

Cytat
liza1212
Cytat
7medeis
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)


daruj sobie takie komentarze... jezeli nie chcesz to sie nie wypowiadaj w ogole:)

ale to była poważna informacja dla koleżanki babytin, która bidulka, nie jest na czasie:(

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:50:40

Cytat
xkokainax
wiesz ja myślę że na 99 % jesteś w ciąży ja za każdym razem tak miałam ( mam dwie córeczki) , dowiadywałam się 6-7 tyg że jestem w ciąży więc miałam normalnie okres ( tzn tak myślałam że to okres a to było plamienie ) , kochałaś się bez zabezpieczenia w dniu płodnym do tego to siusianie i brak objaw przed okresowych to wszystko składa się w logiczną całość .
Słuchaj a jaki miałaś ostatni okres , bardzo obfity ?


no wlasnie mialam taki jak zawsze obfity.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:51:12

Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

wiesz co z tymi testami to różnie bywa naprawdę

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:51:40

Cytat
7medeis
Cytat
liza1212
Cytat
7medeis
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)


daruj sobie takie komentarze... jezeli nie chcesz to sie nie wypowiadaj w ogole:)

ale to była poważna informacja dla koleżanki babytin, która bidulka, nie jest na czasie:(

Daj spokój, ludzie nie maja dystansu do siebie. ;-)
Mnie to rozbawiło. No, testy on-line też są.
'Nasiusiaj na ekran, powiemy Ci, czy jesteś w ciąży' :P

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:54:55

Cytat
xkokainax
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

wiesz co z tymi testami to różnie bywa naprawdę


no wlasnie kiedys zrobilam test byla jedna kreska za chwile patrze (minelo moze 20 min) a byly juz dwie ta druga nie jest az tak bardzo widoczna,zrobilam drugi i wyszedl negatywnie wiec juz sama nie wiedzialam co jest a takie cos sie stalo wlasnie wtedy kiedy kochalismy sie w dzien plodny.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:55:40

Cytat
liza1212
Cytat
xkokainax
wiesz ja myślę że na 99 % jesteś w ciąży ja za każdym razem tak miałam ( mam dwie córeczki) , dowiadywałam się 6-7 tyg że jestem w ciąży więc miałam normalnie okres ( tzn tak myślałam że to okres a to było plamienie ) , kochałaś się bez zabezpieczenia w dniu płodnym do tego to siusianie i brak objaw przed okresowych to wszystko składa się w logiczną całość .
Słuchaj a jaki miałaś ostatni okres , bardzo obfity ?


no wlasnie mialam taki jak zawsze obfity.

W takim razie już sama nie wiem , hmmm kup test i zobaczysz choć tak do końca ja im nie wierzę kiedyś mi wyszło że jestem w ciąży a nie byłam, cóż widocznie znalazłam się w tym małym procenciku błędu w sumie to najlepiej test z krwi zrobić a jeszcze lepiej do gina iść
Cytat
liza1212
Cytat
xkokainax
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

wiesz co z tymi testami to różnie bywa naprawdę


no wlasnie kiedys zrobilam test byla jedna kreska za chwile patrze (minelo moze 20 min) a byly juz dwie ta druga nie jest az tak bardzo widoczna,zrobilam drugi i wyszedl negatywnie wiec juz sama nie wiedzialam co jest a takie cos sie stalo wlasnie wtedy kiedy kochalismy sie w dzien plodny.

wiesz co do tego to na ulotce pisze że aby potwierdzić negatywny wynik czeka się do 5 minut bo później wynik może być błędny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 20:58 przez xkokainax.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:56:39

Cytat
7medeis
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)
Dobre! ;D

Nie jest to zbyt istotne, czy mialas plamienie, czy obfity okres. Kochalas sie bez zabezpieczenia w dni plodne, wiec skoro Ci sie spoznia to ciesz sie dziewczyno! Postaralas sie o konkretny dzien i o latwa droge plemnikow.
Na pocieszenie- moja kolezanka miala tak samo jak Ty i normalny okres do 5 miesiaca ciazy ;)


spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:01:32

Cytat
meow-meow
Cytat
7medeis
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)
Dobre! ;D

Nie jest to zbyt istotne, czy mialas plamienie, czy obfity okres. Kochalas sie bez zabezpieczenia w dni plodne, wiec skoro Ci sie spoznia to ciesz sie dziewczyno! Postaralas sie o konkretny dzien i o latwa droge plemnikow.
Na pocieszenie- moja kolezanka miala tak samo jak Ty i normalny okres do 5 miesiaca ciazy ;)


zmiażdżyłaś mnie tym filmikiem !!!!! plemniki są boskie :))))

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:02:14

Cytat
liza1212
Cytat
xkokainax
Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

wiesz co z tymi testami to różnie bywa naprawdę


no wlasnie kiedys zrobilam test byla jedna kreska za chwile patrze (minelo moze 20 min) a byly juz dwie ta druga nie jest az tak bardzo widoczna,zrobilam drugi i wyszedl negatywnie wiec juz sama nie wiedzialam co jest a takie cos sie stalo wlasnie wtedy kiedy kochalismy sie w dzien plodny.

wynik testu jest wiarygodny tylko przez czas napisany w ulotce, czyli chyba tylko 5 minut.. nie mozna sie sugerowac wynikiem uzyskanym po dłuższym czasie bo może on być fałszywie dodatni.. Lepiej czytajcie ulotki ze zrozumieniem :)
Poza tym autorko wątku- sex bez zabezpieczenia w potencjalne dni niepłodne to nie jest "uważanie". Jeśli nie chcecie mieć dzieci to wybierzcie jakiś rozsądny środek antykoncepcyjny albo nie uprawiajcie seksu..

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:03:43

@xkokainax
Jak 1 raz ogladalam to myslalam, ze padne ;D
Zastanawialam sie co oni z ta dziewczyna zrobia, a tu pulapka!

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:05:00

mi się spóźnia też 4dni.Również miałam zawsze jakieś objawy, a teraz zero, tylko wahania nastroju i ciągle odczuwam głód.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:08:44

Cytat
meow-meow
@xkokainax
Jak 1 raz ogladalam to myslalam, ze padne ;D
Zastanawialam sie co oni z ta dziewczyna zrobia, a tu pulapka!

nie ma co reklama jest miodna :))

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:17:50

zadna nie miala podobnego przypadku??

następna dyskusja:

Tabletki antykoncepcyjne porady