Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

33 minut temu

dieta organizacja

47 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:25:09

czesc.mam takie pytanie bo spoznia mi sie okres juz 4 dzien.moje cykle wahaja sie miedzy 28-29dni.nie mam zadnych objawow ciazy no moze 2 razy wstaje w nocy zrobic siku i przez dzien moze jakos wiecej razy ide do lazienki niz zwykle,mam tez wahania nastroju.podejzewam ze moglo dojsc do zaplodnienia,lecz w poprzednim cyklu gdyz wtedy kochalismy sie bez zabezpieczenia i byl 2dzien plodny a w tym cyklu nie zabezpieczalam sie lecz kochalismy sie w nieplodne.czy pomimo tego ze mialam okres moglo dojsc do zaplodnienia i przez to teraz sie spoznia?? bo ostatnio bylam tez chora i bralam lekarstwa na przeziebienie.czy to moglo spowodowac brak okresu??nie mam zadnych objawow tego aby sie zblizal okres,zawsze mialam bole brzucha przed miesiaczka,bol piersi(co akurat mam tez teraz) i mialam dziwny sluz a teraz tego nie ma.prosze o opinie to bardzo dla mnie wazne.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:32:15

uprawialiście seks bez zabezpieczenia w dni płodne, oczywiste że możesz być w ciąży

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:34:50

Cytat
emaergieo
uprawialiście seks bez zabezpieczenia w dni płodne, oczywiste że możesz być w ciąży


z tego zdaje sobie sprawe ale wlasnie po tym stosunku dostalam normalnie okres,a w tym cyklu uwazalismy i wlasnie teraz mi sie spoznia

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:35:21

okres, a raczej plamienie możesz mieć do 6mc ciązy

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:35:27

jest cos takiego jak test ciazowy.....

niezweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:36:29

bardzo czeste oddawanie moczu na pewno nie pojawia sie w pierwszych miesiacach ciazy

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:36:56

tak mozesz byc w ciazy, zrob test

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:38:05

Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

wiem i planuje zrobic.kiedys robilam, wyszedl mi jeden pozytywny ale kreska wyszla dopiero po jakims czasie a drugi negatywny.teraz chcialam jeszcze poczekac bo moze dostane okres moze spoznia sie przez to ze bylam chora

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:38:31

bardzo prawdopodobne, ze mozesz byc w ciazy... moja siostra tez tak miala

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:40:26

Cytat
biedronka1991
bardzo prawdopodobne, ze mozesz byc w ciazy... moja siostra tez tak miala

kurcze tylko to mi sie takie dziwne wydaje.mialam normalny okres wszytsko bylo ok,potem uwazalismy tzn kochalismy sie bez zabezpieczenia ale w nieplodne.i wlasnie teraqz mi sie spoznia.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:40:54

test zrob

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:43:20

a przez chorobe nie moze mi sie spozniac???

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:45:41

Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:47:01

Może, ale my raczej nie wiemy czy to dlatego, więc tak jak już dziewczyny radziły, zrób test i będziesz miała pewność



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 20:47 przez _vivienne.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:47:58

wiesz ja myślę że na 99 % jesteś w ciąży ja za każdym razem tak miałam ( mam dwie córeczki) , dowiadywałam się 6-7 tyg że jestem w ciąży więc miałam normalnie okres ( tzn tak myślałam że to okres a to było plamienie ) , kochałaś się bez zabezpieczenia w dniu płodnym do tego to siusianie i brak objaw przed okresowych to wszystko składa się w logiczną całość .
Słuchaj a jaki miałaś ostatni okres , bardzo obfity ?

następna dyskusja:

Tabletki antykoncepcyjne porady