Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:25:09

czesc.mam takie pytanie bo spoznia mi sie okres juz 4 dzien.moje cykle wahaja sie miedzy 28-29dni.nie mam zadnych objawow ciazy no moze 2 razy wstaje w nocy zrobic siku i przez dzien moze jakos wiecej razy ide do lazienki niz zwykle,mam tez wahania nastroju.podejzewam ze moglo dojsc do zaplodnienia,lecz w poprzednim cyklu gdyz wtedy kochalismy sie bez zabezpieczenia i byl 2dzien plodny a w tym cyklu nie zabezpieczalam sie lecz kochalismy sie w nieplodne.czy pomimo tego ze mialam okres moglo dojsc do zaplodnienia i przez to teraz sie spoznia?? bo ostatnio bylam tez chora i bralam lekarstwa na przeziebienie.czy to moglo spowodowac brak okresu??nie mam zadnych objawow tego aby sie zblizal okres,zawsze mialam bole brzucha przed miesiaczka,bol piersi(co akurat mam tez teraz) i mialam dziwny sluz a teraz tego nie ma.prosze o opinie to bardzo dla mnie wazne.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:32:15

uprawialiście seks bez zabezpieczenia w dni płodne, oczywiste że możesz być w ciąży

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:34:50

Cytat
emaergieo
uprawialiście seks bez zabezpieczenia w dni płodne, oczywiste że możesz być w ciąży


z tego zdaje sobie sprawe ale wlasnie po tym stosunku dostalam normalnie okres,a w tym cyklu uwazalismy i wlasnie teraz mi sie spoznia

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:35:21

okres, a raczej plamienie możesz mieć do 6mc ciązy

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:35:27

jest cos takiego jak test ciazowy.....

niezweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:36:29

bardzo czeste oddawanie moczu na pewno nie pojawia sie w pierwszych miesiacach ciazy

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:36:56

tak mozesz byc w ciazy, zrob test

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:38:05

Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

wiem i planuje zrobic.kiedys robilam, wyszedl mi jeden pozytywny ale kreska wyszla dopiero po jakims czasie a drugi negatywny.teraz chcialam jeszcze poczekac bo moze dostane okres moze spoznia sie przez to ze bylam chora

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:38:31

bardzo prawdopodobne, ze mozesz byc w ciazy... moja siostra tez tak miala

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:40:26

Cytat
biedronka1991
bardzo prawdopodobne, ze mozesz byc w ciazy... moja siostra tez tak miala

kurcze tylko to mi sie takie dziwne wydaje.mialam normalny okres wszytsko bylo ok,potem uwazalismy tzn kochalismy sie bez zabezpieczenia ale w nieplodne.i wlasnie teraqz mi sie spoznia.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:40:54

test zrob

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:43:20

a przez chorobe nie moze mi sie spozniac???

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:45:41

Cytat
babytin
jest cos takiego jak test ciazowy.....

teraz testy się robi on-line, na szafie;)

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:47:01

Może, ale my raczej nie wiemy czy to dlatego, więc tak jak już dziewczyny radziły, zrób test i będziesz miała pewność



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 20:47 przez _vivienne.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 20:47:58

wiesz ja myślę że na 99 % jesteś w ciąży ja za każdym razem tak miałam ( mam dwie córeczki) , dowiadywałam się 6-7 tyg że jestem w ciąży więc miałam normalnie okres ( tzn tak myślałam że to okres a to było plamienie ) , kochałaś się bez zabezpieczenia w dniu płodnym do tego to siusianie i brak objaw przed okresowych to wszystko składa się w logiczną całość .
Słuchaj a jaki miałaś ostatni okres , bardzo obfity ?

następna dyskusja:

Tabletki antykoncepcyjne porady