Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki antykoncepcyjne ;]

06 lut 2011 - 12:14:37

Chciałabym zacząć stosować tabletki antyk. zamiast prezerwatyw. Nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa w tym roku mam 18 lat. Co mam powiedzieć? Iść na kasę chorych czy prywatnie? No i lepiej facet czy kobieta?? Proszę Was o poważne odpowiedzi..
Dziewczyny co z Wami?

Tabletki antykoncepcyjne ;]

06 lut 2011 - 12:18:02

Wiec ja wlaśnie kończę 1 opakowanie. Byłam u ginekologa-kobiety. Jestem z niej zdowolona,bardzo miła kobieta. Bez problemu zapisała tabletki. Byłam na kasę chorych. Powiedz, że wraz z chłopakiem chcecie sie zabezpieczyć przed niechcianą ciążą i że zdecydowaliście sie na tabletki.:)

Tabletki antykoncepcyjne ;]

06 lut 2011 - 12:19:06

JA chodziłam i do kobiet i do mężczyzn.. i zdecydowałam, że nigdy więcej już nie pójdę do kobiety. Faceci są bardziej delikatni i w ogóle jakoś się idzie lepiej z nimi dogadać. Obecnie od kilku lat mam jednego ginekologa i bardzo go sobie chwalę - chodzę prywatnie i przynajmniej nie muszę czekać w kolejkach i zastanawiać się, czy aby na pewno dobra diagnoza.. :)
Co do tego co masz powiedzieć? Najpierw badanie - jeśli to Twój pierwszy raz to najlepiej idź w spódniczce, żebyś czuła się bardziej komfortowo :) Powiedz normalnie, że chciałabyś dostać tabletki, lekarz powinien wtedy zlecić badania i będzie ok :)
Nie ma się czym przejmować, wierz mi :)

Tabletki antykoncepcyjne ;]

06 lut 2011 - 23:02:35

Cytat
czarna_zjawa
JA chodziłam i do kobiet i do mężczyzn.. i zdecydowałam, że nigdy więcej już nie pójdę do kobiety. Faceci są bardziej delikatni i w ogóle jakoś się idzie lepiej z nimi dogadać. Obecnie od kilku lat mam jednego ginekologa i bardzo go sobie chwalę - chodzę prywatnie i przynajmniej nie muszę czekać w kolejkach i zastanawiać się, czy aby na pewno dobra diagnoza.. :)
Co do tego co masz powiedzieć? Najpierw badanie - jeśli to Twój pierwszy raz to najlepiej idź w spódniczce, żebyś czuła się bardziej komfortowo :) Powiedz normalnie, że chciałabyś dostać tabletki, lekarz powinien wtedy zlecić badania i będzie ok :)
Nie ma się czym przejmować, wierz mi :)

A jakie to badania?

Tabletki antykoncepcyjne ;]

06 lut 2011 - 23:17:22

Cytat
Neestle
Cytat
czarna_zjawa
JA chodziłam i do kobiet i do mężczyzn.. i zdecydowałam, że nigdy więcej już nie pójdę do kobiety. Faceci są bardziej delikatni i w ogóle jakoś się idzie lepiej z nimi dogadać. Obecnie od kilku lat mam jednego ginekologa i bardzo go sobie chwalę - chodzę prywatnie i przynajmniej nie muszę czekać w kolejkach i zastanawiać się, czy aby na pewno dobra diagnoza.. :)
Co do tego co masz powiedzieć? Najpierw badanie - jeśli to Twój pierwszy raz to najlepiej idź w spódniczce, żebyś czuła się bardziej komfortowo :) Powiedz normalnie, że chciałabyś dostać tabletki, lekarz powinien wtedy zlecić badania i będzie ok :)
Nie ma się czym przejmować, wierz mi :)

A jakie to badania?

nie chcę Cię straszyć, ale jak ja byłam pierwszy raz, to po wyjściu, stwierdziłam, że już chyba nigdy nie pójdę. ;p
Miałam faceta, był w porządku, zagadywał mnie cały czas..
A badanie wyglądało tak, że rozbierałam się od pasa w dół, a potem on badał mnie takim specjalnym czymś, z żelem, żeby sprawdzić, czy nie jesteś na nic chora, po prostu musi zobaczyć 'od środka' czy jesteś zdrowa.

Tabletki antykoncepcyjne ;]

07 lut 2011 - 18:45:09

Ja biorę tabletki od kilku miesięcy i przy mojej pierwszej wizycie o nie poprosiłam :) Byłam u kobiety różne są opinie na ich temat ale ja trafiłam na świetną od razu zrobiła cytologie samo badanie nic nie bolało.

następna dyskusja:

Seks w ciazy