Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kontracept opinie

15 sty 2011 - 20:23:30

Chcialam was spytac o opinie na temat tabletek antykoncepcyjnuch kontracept.Czy maja jakies skutki uboczne jak sie po nich czulyscie itd

Kontracept opinie

15 sty 2011 - 20:28:29

ja je biore ok 2 lat i jak dla mnie są to najlepsze tabletki jakie brałam (a kilka razy zmieniałam wczesniej), kontracept ma bardzo małą dawke hormonów, także ja czuje sie normalnie, nigdy nie mialam po nich zadnych skutków ubocznych..

Kontracept opinie

15 sty 2011 - 20:30:57

mi rownież odpowiadały, zadnych skutkow ubocznych ...

Kontracept opinie

15 sty 2011 - 20:31:37

ja to sie strasznie boje ze przytuje:( ale pani dr mowila ze prawdopodbienstwo jest bardzo male

Kontracept opinie

15 sty 2011 - 20:38:12

brałam rok i nie miałam większych problemów (jedynie brzuch bolał pierwszego dnia okresu- ale to chyba normalne) także szczerze mogę polecic, nie zawiodłam się na nich:) nie przytyłam, nie spadło mi libido, nie byłam w ciąży, nie wymiotowałam, nic:D Więc chyba to najwazniejsze. No jedynie w między czasie miałam nadżerke wymrażaną czytalam ze tabletki ogolnie mogą przyczynić do jej pojawienia się, ale nie wiem czy to był skutek kontraceptu.

Kontracept opinie

16 sty 2011 - 15:19:11

brałam 2 lata i wszystko było ok, nie przytyłam, nie schudłam, nic mnie nie bolało, miesiączka bezbolesna i krótka, nie umarłam jeszcze ;)

następna dyskusja:

prawdopodobieństwo na zajście.