Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:18:10

mi nie pomógł... wręcz przeciwnie, pogorszył mi się stan skóry. Była jakby poparzona, czerwona i sucha a pryszcze nie znikały. Od siebie z preparatów bez recepty mogę polecić Acnederm i Acnefan.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:18:35

używałam jakiś czas ale bardzo wysusza skórę i przez to miałam plamy tak jakbym była poparzona.....ale po pewnym czasie skóra sie przyzwyczaiła i było ok nic sie nie działo na skórze.....jak dla mnie bez rewelacji.Jednak polecam isotrexin lub klindacin T super!!(na recepte)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-13 21:23 przez anitkos.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:19:18

Ja uzywam brevoxylu. Mam tlusta cere wiec mi jej nie wysusza. Dla mnie wszystko jest ok.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

15 sty 2011 - 16:04:41

Stosuję trzeci dzień, smaruję dwa razy dziennie i nawet nie piecze. Cera nie jest poparzona, tylko lekko zaczerwieniona po posmarowaniu, jednak po kilku minutach to znika.

Nie łuszczy się, kładę kremy nawilżające, więc nie jest przesuszona, jak na razie widzę, że krostki się chowają.

Zobaczymy co dalej.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i porady. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby się podzielić opinią na temat Brevoxylu, będę tu zaglądać. Pozdrawiam. ;)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

15 sty 2011 - 16:07:10

Cytat
sylwaneczka1987
Nie pamietam, czy to był brevoxyl, ale na 90% tak, poparzyłam sobie skórę jak by, pomogło na syfy, ale chodziłam 3,4 dni w strasznie czerwonej twarzy, ze schodzącą łuszczącą się skórą.

to normalka, musi się tak dziać, żeby pomogło ;( Epiduo tak samo działa. Natomiast ostatnio dostałam antybioyk "Duac" i on nie wysusza ani nie poparza:)! ale tez chyba niezbyt dziala....;/ póki co przynajmniej

Brevoxyl, ładna cera - opinie

15 sty 2011 - 16:14:39

raz na tydzień i punktowo- tak mi kiedyś kazał dermatolog i było ok

zweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 2/5

Brevoxyl, ładna cera - opinie

15 sty 2011 - 16:15:16

Stosowałam Brevoxyl ale miałam również powiedziane , że muszę kupić sobie krem nawilżający do twarzy . Dermatolog polecił mi jakiś ale nie pamiętam nazwy. I u mnie działał. Dzięki temu , że smarowałam kremem nie miałam żadnych niepożądanych skutków. I bardzo się cieszyłam , bo szybko było widać efekty. Na całe szczęście:)

następna dyskusja:

tabletki anty