Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Dziewczyny !
Kochałam się dziś z chłopakiem i zsuneła się nam gumka. Tylko to było tak że : Uprawialiśmy seks w innej pozycji niż zwyke to robimy on był na mnie od tyłu... no i on zawsze mi mówi że dochodzi i wyciąga penisa przed tym..no i powiedział że dochodzi i wyciągnął ale ta gumka została w środku tzn nie cała, kawałeczek. on doszedł juz na zewnątrz mnie bo widziałam ale boje się ze jak wyciągałam tą gumke to coś tam też było... powiedzicie mi co mam robić ? Iść po tabletke 72 po? NIgdy nie byłam w takiej sytuacji.

idź i to jak najszybciej

Cytat
beatrx
idź i to jak najszybciej

No tak ale do ginekologa ? Chodze prywatnie i czuje że jak jutro zadzwonie to nie przyjmie mnie bo ta pani ma zawsze dużo pacjentek :( A mam 72 h... gdzie mogę iść ? I jak mam o to zapytać innego lekarza ?

Idź do lekarza, obojętnie jakiego i powiedz mu to co nam

Cytat
gosiaa1987
Idź do lekarza, obojętnie jakiego i powiedz mu to co nam

Mam opisać całą sytuację jak sie to stało itd ?

nie opisuj kogo to interesuje jak. Mówisz ze odbyłaś stosunek zabezpieczenie zawiodło i żeby ci przepisał.

Nawet pielęgniarka w szpitalu może Ci wypisać taką receptę. Powiesz o co chodzi i już.

Nie musisz lekarzowi dokładnie opowiadać.Powiedz ogólnikami,że miałaś "wpadkę" i jest duże prawdopodobieństwo,że może dojść do zapłodnienia...wszystko.
Tylko idź jak najszybciej :) I mam nadzieję,że jesteś "letnia".
Powodzenia :)

No jak nie opowiadaj? To co ma się truc dziewczyna na darmo, wiecie jakie to świństwo te tabsy, takich leków nie powinno się brac byle kiedy, a możliwe że wcale nie ma możliwosci zajcia w ciąże, ja tam wolę nie dopytywac czy wylało ci się z tej prezerwatywy do środka coś czy nie...
Zrozumiałam, że nie miałaś kontaktu ze spermą, doszedł na zewnątrz, coś tam było ale w gumce... Ale z drugiej strony odpowiedzialności za rade, abyś sobie dała spokój na siebie nie wezmę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-10 22:53 przez gosiaa1987.

Cytat
gosiaa1987
No jak nie opowiadaj? To co ma się truc dziewczyna na darmo, wiecie jakie to świństwo te tabsy, takich leków nie powinno się brac, byle kiedy, a możliwe że wcale nie ma możliwosci zajcia w ciąże, ja tam wolę nie dopytywac czy wylało ci się z tej prezerwatywy do środka coś czy nie...
Zrozumiałam, że nie miałaś kontaktu ze spermą, doszedł na zewnątrz, coś tam było ale w gumce

i jakby co to będziesz jej dziecko wychowywała? niech dziewczyna idzie po tabletkę, najlepiej jeszcze dzisiaj, lepiej niech trochę się tą tabletką podtruje niż potem ma być w niechcianej ciąży;/

a tam... ja bym nie poszła, wątpię że coś tam zostało w środku nie panikuj ;)

Ej jest taki problem bo ginekolog nie wiem czy mnie przyjmie jutro..a z tym razczej nie moge czekać..a znów jak pojde do szpitala do normalnego lekarza to czy on mi przepisze? Kurcze nie mam ksiązeczki zdrowia...i nie wiem gdzie ona się podziała...wystarczy jak pokaże dowód ?

Cytat
Paula480
Ej jest taki problem bo ginekolog nie wiem czy mnie przyjmie jutro..a z tym razczej nie moge czekać..a znów jak pojde do szpitala do normalnego lekarza to czy on mi przepisze? Kurcze nie mam ksiązeczki zdrowia...i nie wiem gdzie ona się podziała...wystarczy jak pokaże dowód ?

a nie masz kasy żeby odżałować i prywatnie pójsć? bo bez ksiażeczki obawiam się, że Cię nie przyjmą, a może być to jakikolwiek dowolny lekarz, bylebyś tylko receptę dostała

następna dyskusja:

Molestowana przez kobietę