Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:28:52

NIE MA LEKOW BEZ RECEPTY NA TO!!! rozmawialem z lekarzem i powiedzial ze nie darady kupic tak. To jest silne i dlatego jest na recepte.

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:30:31

zapewne wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. I owsiki nie biorą się od jedzenia dużej ilości słodyczy.

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:32:21

ogranicz słodycze i do apteki, doraźny lek powinien pomóc, aptekarka doradzi:)

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:32:33

Wcinaj KAPUSTĘ KISZONĄ ,;),jeśli to owsiki to taka kapuskta je zabije !!! Ewentualnie lekarz.

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:33:02

Mi wracały od słodyczy. Teraznie jem i nie mam a jak bym zjadł wieksza ilosc to zwno bym je mial, u mnie w domu nikt tegonie mial i nie ma. Tylko mnie lapie.

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:35:47

KOCHANA ZERO SŁODYCZY!!!! PIJ DUŻO SOKU Z KAPUSTY KISZONEJ, JEDZ OGÓRKI KISZONO< DODAWAJ CZOSNEK DO POTRAW I JOGURTY NATURALNE CZYSTE:) 2 TYGODNIE I POWINNAŚ MIEĆ PROBLEM Z GŁOWY!!! ACHA I KONIECZNIE CODZIENNIE MUSISZ ZMIENIAĆ POŚCIEL , RĘCZNIKI, MYĆ ŁAZIENKĘ A ZWŁASZCZA SEDES I PRYSZNIC LUB WANNE , BO ONE WYDOSTAJĄ SIĘ Z CIEBIE I ZAKŁADAJĄ GNIAZDA, A WTEDY BĘDZIESZ JE CIĄGLE MIAŁA. WAŻNA RZECZ ABYŚ KILKANAŚCIE RAZY W CIĄGU DNIA MYŁA RĘCE, BO WIEM ŻE TO SWĘDZI I PEWNIE DOTYKASZ SIĘ W OKOLICACH ODBYTU ( OCZYWIŚCIE PRZEZ UBRANIE) I JAK NIE UMYJESZ RAK A COŚ ZJESZ TO WÓWCZAS S POWROTEM JE PRZE USTA POŁKNIESZ NAJLEPIEJ WOGÓLE SIĘ NIE DRAP I WYTRZYMAJ, BĘDZIE TRUDNO ALE DASZ RADE. ważna KWESTIA PRZY WALCE Z OWSIKAMI TO DIETA I HIGIENA:)

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:36:05

Cytat
minutka_
Cytat
Paula236
Cytat
kela
Potrzebuję trochę "robaczków" jutro na ryby. Teraz ciężko cokolwiek wykopać z ziemi. Możesz wysłać w kopercie ekonomiczną?

padłam

Prostactwo.
Dokładnie tak - prostactwo i prymitywizm w najgorszej postaci. Uważam, że szafwiarki, które w taki sposób udzielają się na forum, powinny miec blokowany do niego dostęp. A do autorki wątku: czasem warto napisac o problemie na necie,ludzie znają dobre i wypróbowane sposoby, jednak lekarz to lekarz. Niestety żyjąc w dzisiejszych czasach człowiek jest narażony na rózne infekcje, na szczęście z wieloma z nich medycyna umie sobie poradzic. Powodzenia :)

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:37:14

zentel na pasożyty. na receptę

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:37:38

Wystarczy ,że pójdziesz do apteki. Poproś o tabletki na owsiki. To takie duże żółte tabletki. Niestety ohydne w smaku ale naprawde skuteczne! Wiem bo sama stosowałam. Polecam!!!

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:39:30

Do lekarza! a wiesz skąd się bierze? z nie mycia rączek i z braku odpowiedniej higieny;p

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:41:28

współczuje tez przez to przechodziłam wiele razy aż wylądowałam w szpitalu, zrobili mi sondę, parę kuracji syropkiem i po sprawie już chyba na zawsze:)
tak więc polecam wizytę u lekarza.

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:41:51

mój mały braciszek miał to mu mama kupila bardzo tani jakis płyn w aptece który zażywa sie jedna łyżeczkę a poźniej za 2 tyg jeszcze raz jedna łyżeczkę i przeszło :)

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:44:23

Musisz iść do lekarza,przepisze Ci lekarstwo dla wszystkich osób mieszkających w domu,musicie to wszyscy zażyć,bo owsiki są zaraźliwe..

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 13:44:53

Cytat
gomagik
Wystarczy ,że pójdziesz do apteki. Poproś o tabletki na owsiki. To takie duże żółte tabletki. Niestety ohydne w smaku ale naprawde skuteczne! Wiem bo sama stosowałam. Polecam!!!

Te tabletki to PYRANTELUM i sa na recepte !
Mozesz tez wpisac na allegro "owsiki" sa jakies ziolka polskich zakonnikow ale nie wiem czy to jest skuteczne.

OWSIKI HELP:(

11 sty 2011 - 14:05:03

nIE KONIECZNIE PRZEZ BRAK HIGIENY, WYSTARCZY ŻE GZIEŚ NA MIEŚCIE MIAŁA Z NIMI KONTAKT A POTEM NO COŚ ZJADŁA. nIE OSZUKUJMY SIĘ , PRZECIEZ NIKT Z NAS OBSESYJNIE NIE MYJE RAK. tOBIE TEŻ PEWNIE NIE RAZ ZDARZYŁO SIĘ ŻE ZJADŁAŚ COŚ MAJĄC NIE UMYTE RECE. oBRAŻASZ INNYCH A SAMA MOZESZ JE ZŁAPAC I CO WTEDY??? KTOŚ cI zażuci żE SIĘ NIE MYJESZ??? NA PEWNO ZROBI CI SIĘ WÓWCZAS PRZYKRO:p

następna dyskusja:

3 dni głodu