Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 1/5

Witam Was :)
Po ciąży okazało się, że nabawiłam się nadżerki :( za kilka dni mam się zgłosić do ginekologa (po cytologi) na zabieg :( Powiedzcie mi jakie są Wasze doświadczenia z tym związane? Co jest mniej nieprzyjemne? Krócej się goi? Jest mniej powikłań?

Czekam na Wasze opinie :)

Pozdrawiam :)

Ja miałam rok temu wypalanke. Sam zabieg bolał, mimo znieczulenia ale da sie przezyć, Przez około dwa tygodnie po zabiegu chodziłam z podpaską bo sączył mi się jakiś płyn. No i przez jakiś czas nie wolno się przemęczać i dzwigać.

ja tez mialam nadzerke ale wymrażana , zabieg trwal chyba pare minut i nic nie bolalo :)

zweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 1/5

1:0 dla zamrażania... :)

wypalanie z tego co wiem od wielu osób bardziej boli i śmierdzi palonym ciałem :) Wymrażanie jest o niebo lepsze, sama niedługo po porodzie się wybieram. Jest jeszcze laserowe ale nie wiem czy u nas jest taka możliwość :)

zweryfikowana
Posty: 513
Ostrzeżenia: 1/5

jeśli nie miałaś jeszcze produ to tylko zamrażanie wchodzi w grę, nic nie boli. ja miałam pare lat temu i doi tej pory spokój :)

zweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
motylek-87
jeśli nie miałaś jeszcze produ to tylko zamrażanie wchodzi w grę, nic nie boli. ja miałam pare lat temu i doi tej pory spokój :)

Już jestem po :)

Wystarczy iść do dobrego lekarza i nic nie boli-sama miałam wypalankę jakiś czas temu,moja siostra kilka dni temu i u tego samego lekarza co ja,i również bez żadnego bólu,owszem nie należy do do przyjemnych rzeczy ale,bez przesady pięć minut i po wszystkim więc gdzie czas na ból,i znieczulenie-a zamrażanie robi się u dziewczyn które wcześniej nie rodziły,przynajmniej u nas w mieście

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
motylek-87
jeśli nie miałaś jeszcze produ to tylko zamrażanie wchodzi w grę, nic nie boli. ja miałam pare lat temu i doi tej pory spokój :)


ja nie rodziłam, nie planuję nawet ciąży a miałam wypalaną:) jakoś w 2oo9 roku. Zabieg tylko chwilę trwał, potem tylko nie mogłam dźwigać i się przemęczać;D

zero bolu, mialam wymrazana, nic sie nie czuje.tylko potem jest duzo wydzieliny.

wymrażanie, jeśli chcesz mieć kiedyś dzieci, mniej boli i jest bezpieczniejszy

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny, a jak wam się objawiała nadżerka w ogóle?

niektórym sie nie objawia, dopiero przy badaniu sie dowiadują, dlatego TRZEBA się badac ;)

Cytat
sylwaneczka1987
Dziewczyny, a jak wam się objawiała nadżerka w ogóle?
u mnie były ciągle zapalenia.jedno sie kończyło a drugie zaczynało i dopiero po wyleczeniu nadżerki lekami (miałam wielkości 20 groszy) dało mi spokój
i jeszcze przy stosunku i po mnie piekło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:35 przez daniello33.

moja siostra miała laserowo i żadnych powikłań.. jest u ciebie taka możliwość?

następna dyskusja:

sex-zero przyjemności..dlaczego?