Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

17 cze 2009 - 14:40:31

Na co jeszcze len?

Aby sie pozbyć wągrów, wyprysków i zaskórniaków należy siemię lniane grubo zmielic i 2 łyżki takiego siemienia zalać mała iloscią ciepłej wody przegotowanej. Nałozyc maseczkę na 15-20 min. Powtarzac 1 raz w tygodniu, aż do oczyszczenia skóry.

Poza tym len jest dobry na owrzodzenia hemoroidy i wrzody żoładka i dwunastnicy.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

17 cze 2009 - 14:45:09

Faktycznie, dobre jest na wiele rzeczy!!
Mój tata pije, heh:))
Jednak ja nie mogę się zmusić, mam odruch wymiotny na to.
Jest wstrętne w smaku.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

17 cze 2009 - 14:46:59

Jest obrzydliwy w smaku i konsystencji, a z tym rewelacyjnym działaniem to chyba jakaś bujda, bo piję już dwa lata i nic prócz faktycznej osłony żołądka i obrzydzenia na całe życie, nic z tego nie ma :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-17 14:49 przez Chomik.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

17 cze 2009 - 14:50:44

jest okropny w smaku !! To znaczy on w ogóle nie ma smaku. Taki gęsty kisiel.. kiedyś myślałam że zwrócę..

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

17 cze 2009 - 14:59:01

taki kleik. ale już się przyzwyczaiłam.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

23 sie 2009 - 14:17:38

ja na przykład jak dodaje go do różnych potraw to wcale nie czuje jego smaku :)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

23 sie 2009 - 14:21:36

jutro ide do apteki po len:0)
ja kiedys dawałam taki len(takie gluty) na włosy bo miałam bardzo zniszczone i efekt był widoczny po paru kuracjach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-23 14:23 przez michalinka35.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

23 sie 2009 - 14:22:53

Ja piję i mówiłam o takim w proszku, który jest odtłuszczony więc nie tyje się od niego, i co za brednie że jelita się po nim sklejają, no jeśli by się tylko len waliło non stop to zapewne coś by było nie tak, ale jak się dostosuje do wskazówek z opakowania to nic nie szkodzi, nie po to go wypuścili , wszystko jest dla ludzi tylko są granice, wszędzie, kosztuje grosze ok 5zł, i pije się chyba 3 razy dziennnie ale mnie wystarcza raz rano, szklana cała z dwóch łyzeczek i jest super.! i w cale nie jest paskudny, to w ogóle nie ma smaku...może troche otręby przypomina..

Cytat
Chomik
Jest obrzydliwy w smaku i konsystencji, a z tym rewelacyjnym działaniem to chyba jakaś bujda, bo piję już dwa lata i nic prócz faktycznej osłony żołądka i obrzydzenia na całe życie, nic z tego nie ma :(
No widocznie nie wszystko jest dla ludzi.;p
Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie smakuje i nic na niego nie działa, w końcu jesteśmy tylko ludzmi;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-23 14:24 przez natijack.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

23 sie 2009 - 14:24:40

na skore lepiej kupic skrzyp witaminy,len poprawia tylko matabolizm,i to tez ma duze znaczenie...ale witaminki bardziej polecam



zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

23 sie 2009 - 14:30:08

JA TEZ O TYM NIE WIEIDZLAM...TATA ZACZAL PIC TO I JA Z MAMA TEZ...ZAUWAZYLAM ZE PAZNOKCIE PRZESTALY SIE LAMAC I ROZDWAJAC...ZAWIERA TEZ CENNE KWASY OMEGA JAK RYBA....A W SMAKU?? DLA MNIE BEZ SMAKU....DA SIE WYPIC WARTO NAPRAWDE POCZTAJCIE SOBIE O NIM:d:)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

23 sie 2009 - 14:30:30

Cytat
michalinka35
jutro ide do apteki po len:0)
ja kiedys dawałam taki len(takie gluty) na włosy bo miałam bardzo zniszczone i efekt był widoczny po paru kuracjach

na włosy też dawałam ;) były nawilżone i mega błyszczące ;)

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

23 sie 2009 - 14:32:00

A ROUMIEM ZE KTOS NIE WIDZI MOZE DIZALANIA...ALE WENWTARZ ORAGZNIMU NAPEWNO ZASZLY POZTYWNE ZMIANY...NIE MA CO PSIOCZYC JESLI NIE WIDZI SIE REZULTATOW...KAZDY TO POWIE ZE LEN TO ZDROWIE:d HEHE

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 lut 2010 - 12:12:38

ja wcinam len mielony odtłuszczony od ok. tygodnia, dodaje do potraw lub do jogurtu naturalnego i wtedy jest pyszniutki:) piłam kiedys z ciepłą wodą ale ... O MATKO! mało nie zwróciłam;p
len mielony kupiłam szczególnie ze wzgledu na poprawe przemiany materii, ale niestety poki co rezultatów nie zauwazyłam:(
ALE I TAK BĘDĘ GO WCINAĆ:)) MOZE NIE POMOZE, ALE NA PEWNO NIE ZASZKODZI:))

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 lut 2010 - 12:16:51

bardzo jest nie smaczny,też to brałam to nic nie pomaga,oprucz nie dobrego smaku...

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 lut 2010 - 12:22:01

Ja na pewno spróbuję !! Mam słaby żołądek także na pewno mi się przyda ;)) Dzięki , bo ja np. o tym nie wiedziałam !!;)

następna dyskusja:

Jak schudnąć 5 kg w miesiąc? POMOCY :)