Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:22:57

Zostało mi kilka tabletek do końca opakowania, chciałam umówic sie z ginekologiem, żeby wypisał mi recepte na tabletki, jednak powiedział mi, ze żaden lekarz juz mnie w tym roku nie przyjmie bo nie ma punktów z Nfz :/
\
Wiecie do kogo moge zwrócić się o wypisanie mi recepty w Opolu?

Studiuję tu i nie bardzo mogę jechac teraz do mojego rodzinnego lekarza :/
A może znacie jakaś apteke, gdzie dostane tabletki bez recepty?

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:25:59

popytaj swoich kolezanek ktore tam mieszkaja, jezeli masz jakis dowod ubezp. to kazdy gin po winien cie przyjac, mozesz nawet pojsc do przychodni.
niestety nie ma takich aptek ktore sprzedaja leki na recepte bez recepty:) ja swojego gina mam 100km od uczelni i szukałam w miejscowosci w ktorej sie ucze, i przyjął mnie pierwszy do ktorego poszlamz waznym ubezpieczeniem;) wiec nie powinno byc problemu:)

z całym szacynkiem ale ten lekarz nagadał ci jakis głupot:D to po prostu niemozliwe ze "ZADEN" lekarz ginekolog nie wypisze ci recepty bo cos tam:) jak sie umówisz i bedziesz miała ksiazeczke ubezp. to cie przyjmą;) w szczeglnosci ze chcesz tylko recepte



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 14:27 przez axis.

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:26:16

idź po prostu do internisty, przecież też wypisze ...;]

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:27:43

lekarz rodzinny powinien Ci wypisac, mojej siostrze zawsze wypisuje recepty na hormony...

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:29:02

W moim mieście sprzedaja bez recepty, ale receptę muszę donieść, ale tutaj nie znam takich lekarzy. I pytałam, zaden lekarz ginekolog nie chce mnie przyjąć, bo skończły im sie punkty z nfz i nie mogą albo nie chca mnie przyjąć :/

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:29:12

Cytat
whatsername87
idź po prostu do internisty, przecież też wypisze ...;]
dokładnie;) idz nawet do normalnego szpitala i poszukaj gina. tam na milion % ktos ci ta recepte wypisze;)

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:32:23

Przecież pisałam, ze nie mam jak isć do rodzinnego, mieszkam teraz na stancji, jutro skocze do szpitala na ginekologie

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:41:11

? po co ci ginek do wypisania recepty?idziesz do recepcji (nie wiem gdzie chodzisz do lekarza )do rejestracji itp i mowisz na co potrzebujesz<u nas w krk itp tak robilam> daje karte nfz jak nie ma recept u ciebie w karcie i przychodzisz np popoludniu czy na drugi dzien, albo zapytac u lekarza rodzinnego po recepty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 14:41 przez lianeska.

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 14:53:03

Pierwsze słysze o czyms takim. Żeby dostać recepte og ginekologa, musze sie najpierw zapisac, a potem czekam na swoja kolejke i dopiero on mi wypisuje.

Pójde jutro do szpitala, a jak nie, to w środe do rodzinnego, mam nadzieje, ze jeszcze bedzie przyjmował

Brak recepty, problem! OPOLE

16 gru 2010 - 23:01:11

p.s ja mowie oczywiscie o przychodni gdzie sie chodzi systematycznie bo jak obca to nie wiem.
mowi sie, ze koncza ci sie tabletki i chcialas recepte
a na przyszlosc bierz zawsze od lekarza wiecej:-) na anty mozna miec chyba pol roku waznosc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 23:01 przez lianeska.

Brak recepty, problem! OPOLE

18 gru 2010 - 13:21:48

U mnie recepta na anty jest ważna miesiąc.
Byłam w szpitalu na ginekologii i nie chcieli mi tam wypisać recepty :/
Baba z izby przyjec powiedziała, ze oni tam wypisuja recepte tylko na leki które leczą, a nie na hormony <lol2>

następna dyskusja:

yaz - co myślicie - jakie macie doświadczenia - mój problem :/ doradźcie