Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:36:32

kobiety rozumiecie co to prawdziwa milosc a co po prostu troska i przywiazanie do drugiej osoby?? zamiast mnie atakowac to postawcie sie w mojej sytuacji... sama sobie tego kamila nie ulepilam... nie wymyslilam.. on nie kocha zony, jest z nia dla dziecka... a czy to dobre?? nie, bo kiedys to dziecko go znienawidzi bo bedzie widziec mamusie i tatusia ktorzy sie kloca, bija, wyywaja!!!

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:40:48

Trzeba było się nad tym zastanowić prędzej. Jeśli czułaś coś do Kamila to mogłaś zakończyć najpierw związek z Pawłem. Tak się nie robi... No ale każdy ma inne wartości.

Czy zastanowiłaś się nad tym, co by było gdybyś była na miejscu Pawła? Trochę zrozumienia...

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:41:41

Cytat
alexola
Brak słów po prostu. Współczuje Pawłowi. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czuł. Po co do niego wróciłaś, jak go nie kochasz? Skrzywdziłaś go a wracając do niego, bawisz się na dodatek jego uczuciami. Żal mi go :(
w końcu coś mądrego - zgadzam się!

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:44:51

Droga Alexolu
sadze, że piszesz tak ponieważ nigdy nie poczułaś ani namiastki tego co ja... nie wiesz jakie to uczucie kochac jednego a byc z drugim . probowac ukladac sobie zycie na nowo z pawlem, staram sie jak moge ale widac milosc ma rozne oblicza,,,, nie da sie tak zapomniec o tym co bylo, a bylo to cudowne przezycie, moc spotkac kamila. moze
i tak odważylam sie byc szcera woec pawla, powiedzialam mu o zdradzie, nie oszukiwalam go



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 00:48 przez Wariotka1.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:47:29

myslisz tylko o sobie masz gdzies swojego męża, tamtą kobietę , dziecko.....poza tym gosciu mogl Ci opowiedziec bajeczke jaki on to biedny nieszczesliwy w związku......usiądz i pomyśl bo poki co myslisz raczej dolną częścią ciała.....

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:51:47

Masz 100% rację co do mnie :)
Nigdy w życiu bym nie mogła zdradzić. To jest najgorsza rzecz, którą można wyrządzić drugiej osobie. Bo dla mnie najistotniejszą wartością jest szczerość i zaufanie....

Rozumiem też Ciebie. Ale jeśli byłaś rozdarta między jednym a drugim, to powinnaś najpierw (tak jak już wcześniej napisałam) zakończyć związek, by zacząć coś nowego.
Zadziałałaś może impulsywnie, ale jeśli się kocha to takich rzeczy w ogóle się nie dopuszcza. Nawet nie myśli:P Także jak sama napisałaś - kochasz Kamila. Więc wszystko na ten temat :)

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:51:59

o szczerosci kamila jestem pewna, od dawna mu sie nie ukladalo... ta jędza go tylko dobijała, ja wiem zeto nie jest taryfa ulgowa ale skoro nie byl szczesliwy to raczej jej nie skrzywdzilam, miala gdzies swojego meza
i nie mysle dolna cześcia ciała bo nie o sex mi chodzi....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 00:52 przez Wariotka1.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:54:25

A Skąd wiesz ,że Kamil jest taki cudowny? może oprócz ciebie miał wczesniej lub ma jednoczesnie inną babe? No skoro potrafi żonę zdradzać to wydaje mi się ,że ciebie także.... Paweł moim zdaniem nie zasługuje na takie traktowanie.. z tego co piszesz to cudowny mężczyzna i jest twoim mężem nie zapominaj o tym!! A jak ty bys się czula gdyby on ci robił tak jak ty mu? Leżycie przytuleni w łóżku a on myśli o jakieś swojej niby "miłości" ... no chyba nie zbyt byłoby ci miło prawda? Kamil ma żone i DZIECKO... nie zapominaj o tym.... moim zdaniem skoro potrafił zdradzić żonę to jak zdecydujesz się być z nim to on zrobi ci to samo tylko zamienisz się rolami ty miejsce jego teraźniejszej żony a następna jako TY.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:53:38

Nie bede cie obrazac, mimo iz bardzo bym chciala...zyczylabym ci wszystkeg najgorszego, ale w sumie ty juz zyjesz w swoim wlasnym piekle...zdrade tepie jak robale, bo krzywdzisz tym kogos kto ci ufa-bylo trzeba sie rozstac z narzeczonym, jak cie swedzialo (zeby bylo ladniej to ujete:skoro cie ciagnelo d innego, zadluzylas sie)
a logicznie podchodzac do sprawy, popieram poglady niektorych dziewczyn, gdyby temu calemu kamilowi zalezalo na tobie, walczylby, rozpieprzylby swoje malzenstwo, aby ci udowodnic jak mu zalezy. Takie moje zdanie. I mam nadzieje, ze niefajnie sie czujesz z mysla, jakiego masz fajnego faceta, ktory mimo, ze go zdradzilas, walczyl. Bo on powinien na ciebie splunac, a zamiast tego podal ci reke...zastanow sie wiec, czy chcesz to tracic dla faceta, ktoremu jednak az tak nie zalezy. A poniewaz zycze ci zle, mam nadzieje, ze wybierzesz Kamila.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:54:35

Cytat
Wariotka1
powiedzialam mu o zdradzie, nie oszukiwalam go

Hm... nie oszukiwałabyś go, gdybyś mu powiedziała wprost, ze idzesz na noc do Kamila a nie do koleżanki... czy się mylę hah? :P
A to, ze mu powiedziałaś to jest ważne... Tylko przykro, że jednak nie w tej kolejności to zrobiłaś.... W ogóle nie powinnaś tak postąpić....
Dlatego, jeśli pytasz o radę to skończ związek z Pawłem i nie krzywdź więcej. A z Kamilem? Hm... ciężka sytuacja...

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:57:10

Cytat
Wariotka1
Droga Alexolu
sadze, że piszesz tak ponieważ nigdy nie poczułaś ani namiastki tego co ja... nie wiesz jakie to uczucie kochac jednego a byc z drugim . probowac ukladac sobie zycie na nowo z pawlem, staram sie jak moge ale widac milosc ma rozne oblicza,,,, nie da sie tak zapomniec o tym co bylo, a bylo to cudowne przezycie, moc spotkac kamila. moze
i tak odważylam sie byc szcera woec pawla, powiedzialam mu o zdradzie, nie oszukiwalam go
to nie jest szczerosc, tylko pojsce na latwizne...zapewne myslalas wtedy po pierwsze, zeby zrzucic z siebie ten ciezar wyzutow sumienia, a po drugie jak dla mnie, chcialas rozwiazac ta sytuacje, w ktorej bylas, czyli liczylas, ze Pawel odejdzie, a on zawalczyl...troche zepsul ci szyki nieprawdasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 00:59 przez DiniMartini.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 00:59:47

Shiryo
pytałas skad wiem ze kamil jest taki cudowny?? otoz powiem ci ze od naszego pierwszego spotkania cos zaiskrzylo, duzo rozmawialismy, pisalismy, dwonilismy do siebie... wiem o nim bardzo duzo rzeczy, zawsze mi wszytsko mowil, jest szczerym , prawdziwym czlowiekiem, powiedzial mi ze zaluje z spotkal mnie dopiero teraz, ze ze wzgledu na corke jest z zona ale wiem ze jakbym powalczyla to by ja zostawil , braklo ,mu odwagi tak jak mnie.... nie chcialam ranic pawla specjalnie, i tak o niczym nie wie,,, wie tylko albo az o zdradzie ale dal sobie z tym rade....
DiniMartini
prosze, nie komentuj juz dluzej :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 01:02 przez Wariotka1.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 01:03:57

medal Ci dać! jestes super wporzo! w zasadzie jestes filantopem a moze filantorpką:) Masz już niebo w kieszeni. Taaaa jesteś z chłopakiem z litości? wzięłaś z nim ślub żeby mu smutno nie było? OK. Weż się ogarnij bo niby mądrze gadasz ale generalnie eź sie poczytaj z odstępem od własnego Ja. Uwierz mi na słowo że masz problem z podstawówki tyle tylko że wtedy to była henna a twoje są jak tatuaż.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 01:08:51

o matko!!!
weź kup sobie wielki gumowy wibrator......i nie do sexu.....nie,nie..........wal się nim po głowie aż Ci się tam rozum pojawi........no nie wolno tak postępować :( biedny ten Twój mąż...........

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 01:08:10

Cytat
shoeworshipfan
Jezu! Chcesz problemow? Naprawde Ci sie w zyciu nudzi????? Ale mnie to wkurza! Myśl kobieto - to nie boli!!!!!!!!!!! A jak szukasz natchnienia wybierz sie na oddzial onkologiczny w szpitalu dziecięcym!!!!! Poznasz co to ból i miłość!!!!! To jest żałosne! Jesteś słaba jeśli musiałaś robote rzucić z powodu jakiegoś lowelasa! Koleś ma dzieckooooooo! Kumasz to czy do głowy masz za daleko!!!! Chcesz być tą dzieki której bedzie widziało pozal sie boze "ojca" co 2 tygodnie???? WTF Ale mi ciśnie nie podniosłaś:) Napisz coś kolo 6 rano nie bede musial kawy kupować bo właśnie mi sie skonczyla!!

dobre dobre:D masz gadane:) popieram:)

następna dyskusja:

Brak recepty, problem! OPOLE