Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:03:58

Cytat
Wariotka1
Tolka
wracasz mi wiare w ludzi:)
ale uwazaj bo cie zaraz inne kobiety zjedzą...
niektore nie potrafia zrozumiec ze istnieje MILOSC taka prawdziwa
wypilam co nieco za zdrowie nas wszystkich nieszczeslie zakochanych i poplontanych w zyiu STO LAT

buhahahaa ty nie wiesz co to miłość. ty wiesz co to egoizm i dążenie do zaspokojenia swoich pragnień a o miłości nie masz pojęcia.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:07:49

pomyslec ze prosilam o rade a nie ocene mojej osoby.... co po niektorzy sie zagalopowali...
za jakis czas wam powiem jaka droga krocz i czy sie oplacalo.....

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:13:47

A co można doradzić, kiedy Ty czynisz zło. Przecież Twojego postępowania nijak nie da się pochwalić. Gdybyś odeszła od męża do człowieka wolnego, to jest zrozumiałe. Ale każda z nas , obdarzona ludzkimi uczuciami widzi tam dziecko. I tylko tyle i aż tyle.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:14:47

to dziecko to ich kiedys za to znienawidzi............ za to ze beda zyc pod jednym dachem a obok siebie

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:17:24

Cytat
Wariotka1
to dziecko to ich kiedys za to znienawidzi............ za to ze beda zyc pod jednym dachem a obok siebie

to dziecko to ciebie kiedyś znienawidzi, za to ze zabrałaś mu tatę i szansę na wychowywanie się w normalnej rodzinie

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:21:06

różne sa w życiu zawirowania........to mogę zrozumieć...........

.
ale nie rozumiem jak można w tak ważnej sprawie radzić się na forum....kiedy ważą się losy dwóch rodzin.........pytać o radę na forum ciuchowym..............postępowanie mało dojrzałe, ale serce nie sługa.........ok.............ale wystąpienie Twoje tutaj- maxymalnie niedojrzałe.........

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:35:21

orijanna- ja uważam, że dobrze się stało, że chce przedyskutować swój problem, posłuchać jak widzą to inni z pewnej perspektywy, ale uważam za niedojrzałość ocenę małżeństwa Kamila oraz przewidywania co powie kiedyś jego dziecko, jak tatuś zostanie z mamusią.Ta dziewczyna na siłę próbuje się przed sobą rozgrzeszyć.Niby kobita przeszła w życiu dużo/tak pisała/, a żadnych wniosków z swoich doświadczeń nie potrafi wyciągnąć.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:38:26

ile lat ma kamil a ile pawel?

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:39:18

Elka
czy ja wygladam na osobe potrzebujaca rozgrzeszenia???
nie;(
szukalam tylko wsparcia:(
kur.... pojde chyba normalnie do psycchologa!!!
pawel moj maz ma 24 a kamil ma 26



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 23:39 przez Wariotka1.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:42:04

a mieszkacie w dużym mieście czy w małym?

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:44:29

Cytat
kaaarollaaa
ile lat ma kamil a ile pawel?


Dokładnie o to samo chciałam zapytać!!!
I jeszcze jedno- jak długo byłaś z Pawłem zanim doszło do ciąży, zaręczyn i ślubu (podejrzewam, że taka właśnie kolejność spraw wystąpiła;))

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:44:51

a co to ma za znaczenie gdzie mieszkamy???

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:47:49

wzruszająca sytuacja ale i bardzo smutna. zle zrobiłaś że wróciłaś do obecnego męża-nie można z kims być z litości i ze strachu przed rodziną. musisz poważnie się zastanowić nad sobą-czego chcesz w zyciu... wyjedz sama na jakis czas i poukładaj sobie wszystko w głowie. tylko na spokojnie mozna jakieś decyzje podejmować. powodzenia!




http://pl.20dollars2surf.com/?ref=212076

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:48:39

ciezka sprawa ,daj sobie spokoj z tym kamilem najlepiej pasowaloby mu miec zonke dziecko i kochanke na boku niezly cwaniak . ogolnei ile trwal ten wasz romans i skoro bylo Ci z nim tak dobrze dlaczego rozstaliscie sie?

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:54:03

slun byl zaplanowany przed ciaza, mimo utraty dziecka nie zmienilismy planow
a ja mam 20 lat!!!! i co wam z tego wynika?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz wiecie wszystkio???
moze podac jeszcze cos?????????????? bezsens:(

następna dyskusja:

czy jestem w ciąży? proszę pomóżcie, przeczytajcie :(