Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:05:07

Cytat
maadlin
Oczywiście możesz poczekać.. Ja bym zrobiła i nawet gdyby był negatywny to zrobiła za jakiś czas kolejny. Albo test przez krew beta HCG.

nom to zrobie jeden test w poniedzialek a jak wyjdzie negatywny to zrobie w dius spodziewanej @ oczywiscie jak nie przyjdzie;p

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:06:53

a mi wlasnie jakos papierochy nie wchodzily jak zaszłam:) zazdroszczę:) bo ja przeszłam wielką walkę sama z sobą ,miałam taką ochotę na papierosy,że nie da się tego opisać :(ale dałam radę:)))

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:08:07

Cytat
r_lukas
a mi wlasnie jakos papierochy nie wchodzily jak zaszłam:) zazdroszczę:) bo ja przeszłam wielką walkę sama z sobą ,miałam taką ochotę na papierosy,że nie da się tego opisać :(ale dałam radę:)))


a ja z tym nie bd miala problemu bo nie pale;d;d

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:09:38

Po pierwsze czestsze oddawanie moczu jest dopiero później jak dzdzia jest już większa i uciska na pęcherz, a ból piersi czasem też bywa przed miesiączką także bez sensu sobie robić nadzieje na sucho polecam test chociaż u mnie 3 wyszły negatywnie a byłam już w ciąży

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:11:45

Cytat
foczka2007
co do testu niby wykrywają juz bardzo wczesną ciążę ale lepiej poczekac do tego 12 grudnia . test robi sie oczywiscie z 1go porannego siusiu -wtedy sa szanse na największe stężenie hcg:)

widac ze bardzo chcesz byc w ciazy:) ja wlasnie odwrotnie! jeszcze mi sie okreś spóźnił tydzien az! i myslałam ze padne....:/ ale całe szczęście dostałam okres dzis rano i jestem prze szczęśliwa:D

mam juz jedno małe:) i mysle ze jestem za młoda na 2gie...z reszta mysle ze na tym zakończę -styknie mi tylko córcia:)


nie chcesz miec juz kolejnego?? tak do parki:) ja jednego bym nie chciaiala.chce 3:) jak bozia pozwoli:)
nie chcesz miec juz kolejnego?? tak do parki:) ja jednego bym nie chciaiala.chce 3:) jak bozia pozwoli:)
ja bym chciala miec 3 dziecioszkow;d kocham dzieci:)
nie chcesz miec juz kolejnego?? tak do parki:) ja jednego bym nie chciaiala.chce 3:) jak bozia pozwoli:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 23:21 przez marysia1212.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:11:45

co do testu niby wykrywają juz bardzo wczesną ciążę ale lepiej poczekac do tego 12 grudnia . test robi sie oczywiscie z 1go porannego siusiu -wtedy sa szanse na największe stężenie hcg:)

widac ze bardzo chcesz byc w ciazy:) ja wlasnie odwrotnie! jeszcze mi sie okreś spóźnił tydzien az! i myslałam ze padne....:/ ale całe szczęście dostałam okres dzis rano i jestem prze szczęśliwa:D

mam juz jedno małe:) i mysle ze jestem za młoda na 2gie...z reszta mysle ze na tym zakończę -styknie mi tylko córcia:)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:31:22

marysia1212

Z CAŁYM SZACUNKIEM DO BYCIA W CIAZY.. ale nie- mowie to poważnie-nie chce wiecej dzieci. dlatego ze zaszłam w ciąze mlodo nie bylo to planowane... ciaze zinosłam ze i to nie fizycznie a psychicznie...duzo sie działo-zbyt wiele. dla mnie to temat TABU ... panicznie boje sie ciazy i wszytskiego co z nią zwiazane.... jak widze babkę z brzuchem to az mam ciary -np nie n tykam sie tego co ona dotykała ..żadnej rzeczy... wiem stuknięte to ale mam takie lęki....

bol piersi a ciaza

05 gru 2010 - 08:38:09

dziewczyny dzis rano wstalam i miala taki bol w dole brzucha.dlaczego tak??
i zauwazylam ze mam jeszcze takie widoczne zyly na piersi.czy to tez moze byc zwiazane z ciaza??;d
dziewczyny piszcie jakie mialyscie jeszcze objawy ciazy jeszcze przed okresem.jestem straszcznie ciekawa.dzis wlasnie mialam bol w dole brzucha i bardziej widoczne zylki na piersi.czy top moze byc tez objaw?? czytalam gdzies ze chyba tak:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 09:01 przez marysia1212.

bol piersi a ciaza

05 gru 2010 - 09:05:12

mysle ze to moge byc tez objawy ciazy:)

bol piersi a ciaza

05 gru 2010 - 09:06:04

ktos jeszcze napisze mi cos na ten temat??;d

bol piersi a ciaza

05 gru 2010 - 10:25:32

Mogą być objawy, ale nie muszą ;) ja np mam takie żyłki widoczne przed okresem ;)
Mam trochę wrażenie, że bardzo chcesz być w ciąży i za wszelką cenę doszukujesz się objawów.
Mimo to ból piersi, ból w dole brzucha i nabrzmiałe piersi (bo o tym własnie świadczą te żyłki) to może być objaw ;) ale nie rób sobie nadziei i poczekaj do tego 12 grudnia, bo może po prostu to być tylko Twoja psychika.
Pozdrawiam

bol piersi a ciaza

05 gru 2010 - 10:30:32

ja byelam niedawno w ciazy, urodziłam 3 miesiące temu;) i jedynym obajwem na pocatku był brak okresu,choc amma mi przyznała ze juz rzeczuwała ze jestem bo byłam taka napuchnieta na buzi;) ale ja po sobie tego sama nie widziałam

bol piersi a ciaza

05 gru 2010 - 10:39:41

dziewczyny!ja przechodzę to po raz trzeci po dziesięciu latach przerwy każda moja ciaza jest inna a ta trzecia najgorsza!!!!!!!!!!!!!!objawy masakra!!!!!!siusiu nonstop!!!!!!!!mdlości, a piersi uch goracy wulkan!!!!!!!!!!hormony szaleja ,jedyna zaleta bardzo jestem spokojna!!!!!!!
każda z nas ma inne objawy ,i wiem ze jezeli sie o tym mysli nonstop to nie wychodzi!!!!!!!!ja zawsze liczylam na test ciazowy zawsze rano pierwszy mocz po nocy mnie nigdy nie zawiódł !!!powodzenia
nie mów nigdy...jestes mloda laska pamietaj że u każdej kobiety przychodzi okres na macierzyństwo...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 15:26 przez monia1977.

bol piersi a ciaza

06 gru 2010 - 20:13:50

testu nie robilam jeszcze bo nie mialam kiedy zrobie chyba dopiero w srode.ale dzis czasami moze tak 4 razy w ciagu dnia czulam bol brzucha w dole i tak jakby po lewej stronie jajnik.a poza tym mierzylam sobie temp rano i miala m 36.7.dzisiaj to mam taki wielki apetyt na noc zjadlam pare ogorkow.piersi mnie dalej bola nie tak strasznie ale czuje poza tym wydaje mi sie ze mam zylki widoczne bardziej.juz sama nie wiem co mam myslec:( kurcze nie moge sie doczekac zeby zrobic test.jutro nie zrobie bo nie mam kiedy,bo fdzis nie kupilam i nie zrobie go rano:( wiec dopiero w srede bd wiedziec.a jezeli bedzie wynik negatywny??:(
dziewczyny napiszcie mi cos;d;d niech ten dzien szybko minie';p misiu w pracy a ja siedze sama pogadajce ze mna;p;p



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-07 20:25 przez marysia1212.

bol piersi a ciaza

07 gru 2010 - 18:00:27

hej ciekawość mnie zrzera. Jeslui masz wiekszy apetyt top moze, ale tylko moze.A na ogórki nie zwracaj uwagi, ja nie miłam na nie ochoty przez całe 9 mies. Ale słyszałam ze jak ma sie miec dziewczynke to ma sie pociag do słodyczy - ja tak miałam i mam dziewczynke. A ogórki to na chłopca ale chyba nie tak wczesnie

następna dyskusja:

1 dzień okresu?