Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

seks osób homo

28 lis 2010 - 23:46:50

zastanawia mnie taka rzecz: czy możliwe jest aby osoba hetero była zainteresowana seksem osób tej samej płci co ona? w sensie, czy normalne jest żeby facet nie bi ani nie homo był ciekaw seksu dwoch facetów albo żeby dziewczyna hetero chetnie ogladala filmiki z seksem lesbijek? czy spotkalyście się z tego typu zainteresowaniem? znacie takie osoby? wiadomo ze większość osób ogląda erotyki ale czy zawsze to jest seks hetero albo w przypadku faceta podniecanie się ogladaniem dwoch lesbijek w akcji?

seks osób homo

28 lis 2010 - 23:49:20

mysle ze tak,poniewaz ludzie sa ciekawi i lubia odkrywac/dowiadywac sie o nowych rzeczach.

seks osób homo

28 lis 2010 - 23:55:19

to całkowicie normalne:) moim zdaniem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 23:55 przez BizuTiruRiru.

seks osób homo

29 lis 2010 - 00:19:38

czyli miałybyście ochotę popatrzeć na seks lesbijek? albo gejów? mnie osobiście żadna z tych kombinacji by nie kręciła, ale od dlugiego czasu juz nawet zwyczajne damsko-meskie filmy przyrodnicze wydają mi się strasznie sztuczne, nienaturalne i przekłamane. ale czy ktoraś z Was dziewczyny lubi takie filmiki i czy wtedy chętnie oglądacie też seks osób homo? albo wasi faceci lubią?

seks osób homo

29 lis 2010 - 00:38:33

nie ,ja nie lubie takich rzeczy szczerze mowiac.prawda jest ze wchodze na te strony,ale sa dla mnie zrodlem pomyslow do wykorzystania:)(oczywiscie nie wszystkie, a raczej mniejszosc z nich). a tak ogolnie to chodze z dziewczyna,ale nie jestem lesbijka,a wypadlo to przez przypadek bo np nigdy bym nie pomyslala ze moglabym z nia chodzic.ale coz:) milosc nie zna granic.

seks osób homo

29 lis 2010 - 01:36:18

Dla mnie to również naturalne. Dziewczyna hetero, czasami może stać się bi, może chcieć patrzeć na inne dziewczyny lub na tulących się panów. Facet podobnie, niby hetero, od niedzieli do niedzieli chce być bi... lubi popatrzyć na Panie jak i na Panów.
nie ma się tu co dziwić, myśli każdego krążą wokół czegoś innego, czegoś co w danym momencie przyprawi o dreszcz...
spotykam wielu takich ludzi.. nie uważam tego za zboczenie..
nie znam też kobiety która nie wyobrażała sobie dwóch Panów w akcjii... :D

trzeba unikać nazywania pewnych wydarzeń "TABU" to ogranicza poglądy, nie masz wtedy możliwości dowiedzieć się czegokolwiek w temacie, który /pozornie/ Cię odpycha.. :))

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

seks osób homo

29 lis 2010 - 01:43:57

hmmm... faceta hetero pewnie nie zainteresuje 2 facetow robiacych sobie dobrze
ale napewno 2 kobiety tak
a dziewczyne? jesli jest hetero ze sklonnosciami bi to napewno 2 laski tak
ale czy 2 facetow to nie wiem
to pewnie normalne :)
mnie osobiscie ciekawi zwiazek kobiety z kobieta
chyba mam jakies odchyly hehe ale nie martwcie sie nie testowalam na nikim jestem hetero :)

seks osób homo

29 lis 2010 - 01:45:53

mi sie podobaja kobiety i kiedys mi sie zdarzylo widziec cos takiego, ale seksu dwoch facetow bym nie chciala zobaczyc to mnie juz obrzydza(nie mam nci ogolnei do biseksualnych facetow i do homoseksualistow tylko ich zycie intymne mnie obrzyda i nie interesuje)... no i bym nie zaakceptowala w zyciu bycia z facetem który by chcial ogladac seks dwoch facetow, wiem ze to troche hipokryzja bo mi sie kobietki podobaja itp ale nie umiala bym byc z biseksualnym facetem bo to po prostu oblesne dla mnie zeby on lecial na innych facetow albo jakby mial przed soba taka przeszlosc i bym sobie myslala ze walil jakiegos goscia w dupsko fuj...

seks osób homo

29 lis 2010 - 01:54:42

fantazje erotyczne mają na celu pobudzić Twoją wyobraźnię, a ta z kolei - u każdego człowieka jest inna:)
Fantazja jaka by nie była, nie świadczy o życiowych decyzjach..
Samo patrzenie, nie jest złe.. myślenie o tym chyba też : )

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

seks osób homo

29 lis 2010 - 01:59:13

Cytat
hannahxunicorn
mi sie podobaja kobiety i kiedys mi sie zdarzylo widziec cos takiego, ale seksu dwoch facetow bym nie chciala zobaczyc to mnie juz obrzydza(nie mam nci ogolnei do biseksualnych facetow i do homoseksualistow tylko ich zycie intymne mnie obrzyda i nie interesuje)... no i bym nie zaakceptowala w zyciu bycia z facetem który by chcial ogladac seks dwoch facetow, wiem ze to troche hipokryzja bo mi sie kobietki podobaja itp ale nie umiala bym byc z biseksualnym facetem bo to po prostu oblesne dla mnie zeby on lecial na innych facetow albo jakby mial przed soba taka przeszlosc i bym sobie myslala ze walil jakiegos goscia w dupsko fuj...[/quote

facet facetowi moze zrobic laske i pchac w dupsko co juz mile chyba nie jest
a laska lasce... hm.... mysle ze to o wiele przyjemniejszy widok niz 2 facetow :)
ja tam nie mam nic przeciwko heteroseksualistkom ktore maja sklonnosci do skokow na druga strone :) jak chca niech probuja :)

seks osób homo

29 lis 2010 - 02:01:35

Cytat
hannahxunicorn
mi sie podobaja kobiety i kiedys mi sie zdarzylo widziec cos takiego, ale seksu dwoch facetow bym nie chciala zobaczyc to mnie juz obrzydza(nie mam nci ogolnei do biseksualnych facetow i do homoseksualistow tylko ich zycie intymne mnie obrzyda i nie interesuje)... no i bym nie zaakceptowala w zyciu bycia z facetem który by chcial ogladac seks dwoch facetow, wiem ze to troche hipokryzja bo mi sie kobietki podobaja itp ale nie umiala bym byc z biseksualnym facetem bo to po prostu oblesne dla mnie zeby on lecial na innych facetow albo jakby mial przed soba taka przeszlosc i bym sobie myslala ze walil jakiegos goscia w dupsko fuj...
mnie taki facet kojarzy sie z tym ze pewnie jest mieczakiem.nie wiem czemu,ale takie mam skojarzenia,ze facet ktory podnieca sie seksem 2 facetow jest jakims napalonym mieczakiem.

seks osób homo

29 lis 2010 - 02:12:34

Cytat
uroczyen20
Cytat
hannahxunicorn
mi sie podobaja kobiety i kiedys mi sie zdarzylo widziec cos takiego, ale seksu dwoch facetow bym nie chciala zobaczyc to mnie juz obrzydza(nie mam nci ogolnei do biseksualnych facetow i do homoseksualistow tylko ich zycie intymne mnie obrzyda i nie interesuje)... no i bym nie zaakceptowala w zyciu bycia z facetem który by chcial ogladac seks dwoch facetow, wiem ze to troche hipokryzja bo mi sie kobietki podobaja itp ale nie umiala bym byc z biseksualnym facetem bo to po prostu oblesne dla mnie zeby on lecial na innych facetow albo jakby mial przed soba taka przeszlosc i bym sobie myslala ze walil jakiegos goscia w dupsko fuj...

facet facetowi moze zrobic laske i pchac w dupsko co juz mile chyba nie jest
a laska lasce... hm.... mysle ze to o wiele przyjemniejszy widok niz 2 facetow :)
ja tam nie mam nic przeciwko heteroseksualistkom ktore maja sklonnosci do skokow na druga strone :) jak chca niech probuja :)
no wlasnie... ja tak mam i dlatego czuje sie troche hipokrytka ze gdybym byla sama i bym miala okazje to bym sprobowala z kobieta ale nie mogla bym byc z facetem ktory ma jakies gejowskie sklonnosci :/ ale co poradze... nic :P
Cytat
iJerk
Cytat
hannahxunicorn
mi sie podobaja kobiety i kiedys mi sie zdarzylo widziec cos takiego, ale seksu dwoch facetow bym nie chciala zobaczyc to mnie juz obrzydza(nie mam nci ogolnei do biseksualnych facetow i do homoseksualistow tylko ich zycie intymne mnie obrzyda i nie interesuje)... no i bym nie zaakceptowala w zyciu bycia z facetem który by chcial ogladac seks dwoch facetow, wiem ze to troche hipokryzja bo mi sie kobietki podobaja itp ale nie umiala bym byc z biseksualnym facetem bo to po prostu oblesne dla mnie zeby on lecial na innych facetow albo jakby mial przed soba taka przeszlosc i bym sobie myslala ze walil jakiegos goscia w dupsko fuj...
mnie taki facet kojarzy sie z tym ze pewnie jest mieczakiem.nie wiem czemu,ale takie mam skojarzenia,ze facet ktory podnieca sie seksem 2 facetow jest jakims napalonym mieczakiem.
no ja ogolnie nie uwazam homoseksualistow za mieczakow itp, niech sobie robia co chca mnie to nie obchodzi, poza tym geje to nie tylko delikatne lale, noszace obcisle koszulki... ja ogladam czasem na mtv rozne glupie programy( next itp:P) i tam jak czasem sa geje to bywa ze niektorzy tak mesko wygladaja ze by sie w zyciu nie zgadlo ze to gej hehe...
Z tym, że ja bym nie mogla byc z facetem ktory jest biseksualny chociazby nie wiem jak mesko wygladal i jak mesko sie zachowywal, ja moge byc tylko ze stu procentowym hetero który broni swojej dupy jakby od niej zalezalo jego zycie i brzydzą go kontakty seksualne pomiedyz dwoma facetami... i kropka :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 02:27 przez hannahxunicorn.

seks osób homo

29 lis 2010 - 02:18:11

tak sie utarlo i juz:) mysle ze dlatego tak jest ze od wiekow kobiety laczyly (przyjaciolki) bardzo intymne relacje, a panowie przyjaciele trzymaja sie bardziej na dystans w kontaktach fizycznych.

seks osób homo

29 lis 2010 - 02:29:47

hehehe.. oj dziewczyny, homo to niekoniecznie mięczak.
Bi, też nie jest mięczakiem...
Sęk w tym, że tam odczuwają największą przyjemność, tak jakby sex analny pomiędzy k. i m. był dla kogoś tajemnicą?
Dla kobiet niekoniecznie zawsze jest to przyjemne .... ale trzeba znać relacje tej drugiej strony.

seks osób homo

29 lis 2010 - 02:48:25

Cytat
vitalineea
hehehe.. oj dziewczyny, homo to niekoniecznie mięczak.
Bi, też nie jest mięczakiem...
Sęk w tym, że tam odczuwają największą przyjemność, tak jakby sex analny pomiędzy k. i m. był dla kogoś tajemnicą?
Dla kobiet niekoniecznie zawsze jest to przyjemne .... ale trzeba znać relacje tej drugiej strony.
wiadomo, rownie dobrze hetero moze byc mieczakiem to nie od orientacji zalezy :P
a co do seksu analnego to moze i tajemnica nie jest ale jak dla mnie osobiscie nie wydaje sie to byc jakas rewelacja ... nie probowalam wiec nie jestem niczego pewna ale watpie aby mi to przyjemnosc moglo sprawic, jakos wizja tego, że to miejsce sluzy do wydalania skutecznie sprawia, że taki seks ani troche nie wydaje mi sie byc podniecajacym(mimo, że w lozku chce sprobowac wszystkiego co moze byc przyjemne i ciekawe to jednak anala jak narazie zaliczam do rzeczy typu sikanie na siebie czyli do rzeczy raczej obrzydliwych niz sprawiajacych przyjemność :P) na szczescie jak narazie dla mojego lubego rowniez no ale czas pokaze hehe bo chyba kazdy facet chce kiedys sprobowac takiego seksu :P
No ale cóż, geje na przykład niestety nie maja wyboru jak chca uprawiac seks a nie tylko sie pieścic to nie maja innej dziurki hehe... a co maja powiedzieć lesbijki, im właściwie pozostaja tylko pieszczoty.

następna dyskusja:

"fryzurka" bikinii