Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wróżba z obrączki

28 lis 2010 - 23:17:15

Cześć
nie wiem gdzie to umieścić jak źle to przepraszam
Mam pytanie czy wróżba z obrączki sprawdza sie ? ;)

wróżba z obrączki

28 lis 2010 - 23:21:40

Czytałam na jakims forum i prawie wszystkim sie sprawdzilo...! Kolezanka mi mowila, ze jej mamie i babci rowniez sie sprawdzilo. Mojej kolezance wiek wyjscia za maz ciagle wychodzi ten sam. Mi na poczatku ani wiek wyjscia za maz nie wychodził, dzieci 0- masakra;/ ale pozniej cos zaczelo wychodzic i nawet wyszło mi imie meza DANIEL!!pelne imie- to jes niesamowicie dziwne jak dla mnie, ta wrózba cała...

wróżba z obrączki

28 lis 2010 - 23:24:29

a co to jest?

wróżba z obrączki

28 lis 2010 - 23:32:10

Cytat
emaergieo
a co to jest?

w google wstukajcie sobie WROZBA Z OBRACZKI i bedzie:) na forum prawie wszyscy pisza ze im sie sprawdzilo(mezatki) albo ze wielu osobom z rodziny...

wróżba z obrączki

28 lis 2010 - 23:32:33

Tłumacze zasady:
1. Wróżba na ilośc i płeć dzieci
zawieszasz obrączke na nitce wkładasz ja trzy razy miedzy kciuk a reszte palcó lewej dłoni, obracasz dłoń i nad nią trzymasz nitke z obrączką(nie bujaj nią). Ruch na około symbolizuje dziewczynke, ruch pionowy-chłopiec.
pwtarzamy to samo, czyli obraczka trzy razy między kciuk, znowu obracamy dłoń i patrzymy jak się rusza, robimy tak do momentu gdy obraczka stanie nad nasza dłonią i ani nie drgnie. Tyle razy ile musiałyśmy wykonać te czynnośći tyle będziemy miec dzieci, o wskazanej wcześniej płci
2.Wróżba na wiek wyjścia za mąż
Podnosimy nitke z obrączką pięć razy nad lewą dłonią(dłoń wewnętrzną stroną do góry) następnie wkładamy nitke do szklani i liczymy liczbe stuknięc obrączki o brzegi szklanki, gdy obrączka zatrzyma się w miejscu przestajemy liczyć i mamy wiek wyjścia za mąż.
W momencie gdy obrączka przez dłuższy czas się buja, możemy odczytać wiek w którym spotka na s wielka miłośc
3. Wróżba na ilość partnerów i imie wybranka serca
wkładasz obrączke do wody i zadajesz pytanie : ilu partnerów będę miała w swoim życiu wyjmujesz i liczysz ilość uderzeń obrączi o ścianki szklanki gdy obrączka zatrzyma się już na dobre wkładasz ja spowrotem do szklanki i zadajesz pytanie jak będzie miał na imie ten jedyn hehe i liczysz abc..pyrzypuśćmy że liczysz abc.. i obrączka wystukała k ona na chwilke zatrzyma się
wkładamy znów do wody wyjmujemy i liczymy dalej ABC ... aż wjdzie nam całe imie i obrączka już się nie poruszy
1.
-Bierzesz obrączke i dośc długa nitke
-wkładasz obrączke na nitke(jak wisiorek na łańcuszek)
- wyciągasz przed siebie dłoń. 4 palce razem kciuk oddalasz i w tą przestrzeń wkładasz trzy razy obrączke na nitce
-odwracasz dloń i nad nią trzymasz nitke z obraczką...i się wróży
2.
-lewą dłoń masz tak jak w ostatnim mysliniku punktu 1. (linie papilarne na górze)
- pięć razy nad dłonią podnosisz i opuszczasz obrączke



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 23:33 przez pink1987.

wróżba z obrączki

06 gru 2010 - 20:51:52

może jeszcze ktoś sie wypowie ? ;)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

wróżba z obrączki

06 gru 2010 - 20:58:54

moja koleżanka to robiła....jednej wyszło 1 dziecko...jest w drugiej ciąży....a mi niby 6....

wróżba z obrączki

06 gru 2010 - 21:01:38

Mojej mamie wróżyła na płeć dziecka z obrączki jej siostra i faktycznie się sprawdziło.

wróżba z obrączki

06 gru 2010 - 21:02:28

acha to nie bardzo sie sprawdza

wróżba z obrączki

06 gru 2010 - 21:02:48

mi się sprawdził wiek za mąż pójścia ale na płeć dziecka to średnio miałam mieć 3 chłopców a mam śliczną córeczkę:)

wróżba z obrączki

06 gru 2010 - 21:06:11

Tę wróżbę robi mężatka, zawiesza swoją obrączkę na nitce i kręci nad Twoja dłonią. Miałam tak "wróżone" kilka przez różne osoby i o dziwo zawsze wychodziło to samo czyli córka,córka, syn:))Co dziwne mojemu chłopakowi tez tak wychodziło:P

wróżba z obrączki

14 lip 2011 - 18:31:18

robiłam dzisiaj ta wróżbę z czystej ciekawości co wyjdzie.
nie wierze w takie rzeczy, ale ku mojemu zaskoczeniu imię przyszłego męża wyszło mi takie jak ma mój obecny chłopak (jesteśmy razem prawie 5lat). powtarzałam dwa razy.
Co do wieku zamążpójścia, to za każdym razem wychodziło mi inaczej.
na dzieci nie robiłam.

wróżba z obrączki

19 lip 2011 - 13:38:03

Na mnie to w ogóle nie działa... Robiłam chyba z 10 razy i za każdym razem coś innego wychodziło. A z tym wiekiem w którym wyjdę to za mąż to czasami 5 czasami 8 lat :D

wróżba z obrączki

19 lip 2011 - 15:14:26

<facepalm>

następna dyskusja:

seks osób homo