Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam was drogie szafowiczki...
Ostatnio z moim chłopakiem zaczęliśmy współżyć....
zrobiliśmy to z prezerwatywą....i nic sie nie stało(czyli nie pękła itp:)
i spóźnia mi sie okres juz o tydzien....zamiast okresu mam tylko lekko-brązowe plamy..?:
co to? może wiecie?
dziekuje za odp;)
i prosze tylko nie wpisujcie żadnych chamskich odpowiedzi;)
z góry dziękuje;)

To nic takiego;) znaczy tylko tyle,ze pewnie niedlugo dostaniesz okresu, obstawiam, ze dzis w nocy albo jutro rano:) hehe wystarczy,ze sie wyluzujesz i wez dzis goraca kapiel:)

No przestań ;) To raczej ze stresu ci się spóźnia. Nie przejmuj sie :)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

brak okresu i brązowe upławy to objawy grzybicy pochwy, ale nie wiadomo jak to u Ciebie, idź koniecznie do lekarza!

dziękuje za dobre rady:)

okres to nie tylko czerwona krew...

a czy regularnie miesiączkujesz?
może spóźniony okres jest wywołany stresem. postaraj się nie denerwować i będzie dobrze.

Cytat
strzelmina
a czy regularnie miesiączkujesz?
może spóźniony okres jest wywołany stresem. postaraj się nie denerwować i będzie dobrze.
regularnie i moja miesiączka twra zawsze od dwóch do góra 3 dni:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-15 17:16 przez kluseczka94.

to może dlatego że właśnie zaczęłaś współżyć i bardzo się stresujesz...znam to ;/
a i nie wiem jak będzie u ciebie ale ja od dnia kiedy zaczęłam to robić ze swoim chłopakiem mam strasznie bólne miesiączki, tak że tego wytrzymać się nie da ;/

Cytat
dariaf5
to może dlatego że właśnie zaczęłaś współżyć i bardzo się stresujesz...znam to ;/
a i nie wiem jak będzie u ciebie ale ja od dnia kiedy zaczęłam to robić ze swoim chłopakiem mam strasznie bólne miesiączki, tak że tego wytrzymać się nie da ;/
to będzie moja pierwsza miesiączka po współżyciu:)

wydaje mi się, że to po prostu stres. Ale zawsze dla świętego spokoju warto zrobić test, w końcu nie jest drogi

czy Ty masz 16 lat? :O masakra.. nie za wcześnie na współżycie? ;> chyba, że liczba 94 nie oznacza u Ciebie rocznika urodzenia ;)

Cytat
tami_89
czy Ty masz 16 lat? :O masakra.. nie za wcześnie na współżycie? ;> chyba, że liczba 94 nie oznacza u Ciebie rocznika urodzenia ;)
nie to nie jest rocznik mojego urodzenia....to jest data urodzenie(9-kwiecień;)

Cytat
kluseczka94
Cytat
tami_89
czy Ty masz 16 lat? :O masakra.. nie za wcześnie na współżycie? ;> chyba, że liczba 94 nie oznacza u Ciebie rocznika urodzenia ;)
nie to nie jest rocznik mojego urodzenia....to jest data urodzenie(9-kwiecień;)

a to przepraszam i zwracam honor ;D i to na bank nie jest ciąża ;))

Cytat
tami_89
czy Ty masz 16 lat? :O masakra.. nie za wcześnie na współżycie? ;> chyba, że liczba 94 nie oznacza u Ciebie rocznika urodzenia ;)

ona się nie pyta czy jest za wcześnie na współżycie......

no jeśli masz regularne to pewnie przez stres...(będzie dobrze):)

następna dyskusja:

Jak zmusić faceta do ochudzania?