Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

10 minut temu

kosmetyki samochodowe

55 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam was drogie szafowiczki...
Ostatnio z moim chłopakiem zaczęliśmy współżyć....
zrobiliśmy to z prezerwatywą....i nic sie nie stało(czyli nie pękła itp:)
i spóźnia mi sie okres juz o tydzien....zamiast okresu mam tylko lekko-brązowe plamy..?:
co to? może wiecie?
dziekuje za odp;)
i prosze tylko nie wpisujcie żadnych chamskich odpowiedzi;)
z góry dziękuje;)

To nic takiego;) znaczy tylko tyle,ze pewnie niedlugo dostaniesz okresu, obstawiam, ze dzis w nocy albo jutro rano:) hehe wystarczy,ze sie wyluzujesz i wez dzis goraca kapiel:)

No przestań ;) To raczej ze stresu ci się spóźnia. Nie przejmuj sie :)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

brak okresu i brązowe upławy to objawy grzybicy pochwy, ale nie wiadomo jak to u Ciebie, idź koniecznie do lekarza!

dziękuje za dobre rady:)

okres to nie tylko czerwona krew...

a czy regularnie miesiączkujesz?
może spóźniony okres jest wywołany stresem. postaraj się nie denerwować i będzie dobrze.

Cytat
strzelmina
a czy regularnie miesiączkujesz?
może spóźniony okres jest wywołany stresem. postaraj się nie denerwować i będzie dobrze.
regularnie i moja miesiączka twra zawsze od dwóch do góra 3 dni:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-15 17:16 przez kluseczka94.

to może dlatego że właśnie zaczęłaś współżyć i bardzo się stresujesz...znam to ;/
a i nie wiem jak będzie u ciebie ale ja od dnia kiedy zaczęłam to robić ze swoim chłopakiem mam strasznie bólne miesiączki, tak że tego wytrzymać się nie da ;/

Cytat
dariaf5
to może dlatego że właśnie zaczęłaś współżyć i bardzo się stresujesz...znam to ;/
a i nie wiem jak będzie u ciebie ale ja od dnia kiedy zaczęłam to robić ze swoim chłopakiem mam strasznie bólne miesiączki, tak że tego wytrzymać się nie da ;/
to będzie moja pierwsza miesiączka po współżyciu:)

wydaje mi się, że to po prostu stres. Ale zawsze dla świętego spokoju warto zrobić test, w końcu nie jest drogi

czy Ty masz 16 lat? :O masakra.. nie za wcześnie na współżycie? ;> chyba, że liczba 94 nie oznacza u Ciebie rocznika urodzenia ;)

Cytat
tami_89
czy Ty masz 16 lat? :O masakra.. nie za wcześnie na współżycie? ;> chyba, że liczba 94 nie oznacza u Ciebie rocznika urodzenia ;)
nie to nie jest rocznik mojego urodzenia....to jest data urodzenie(9-kwiecień;)

Cytat
kluseczka94
Cytat
tami_89
czy Ty masz 16 lat? :O masakra.. nie za wcześnie na współżycie? ;> chyba, że liczba 94 nie oznacza u Ciebie rocznika urodzenia ;)
nie to nie jest rocznik mojego urodzenia....to jest data urodzenie(9-kwiecień;)

a to przepraszam i zwracam honor ;D i to na bank nie jest ciąża ;))

Cytat
tami_89
czy Ty masz 16 lat? :O masakra.. nie za wcześnie na współżycie? ;> chyba, że liczba 94 nie oznacza u Ciebie rocznika urodzenia ;)

ona się nie pyta czy jest za wcześnie na współżycie......

no jeśli masz regularne to pewnie przez stres...(będzie dobrze):)

następna dyskusja:

Jak zmusić faceta do ochudzania?