Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

6 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

hej dziewczyny, mam pytanie zaczęłam brać tabletki, aby pomogły mi na moje bóle miesiączkowe...
mam pytanie czy jak np pierwsza tabletkę wzięłam o 10 rano to i każda muszę juz brac o tej godzinie czy moge brac np o 9 czy 11 ?? (chodzi mi tylko o różnice 1h-1,5h) zawsze bierzecie o tej samej porze ???
wiem ze może głupie pytanie ale to moje pierwsze tabletki...

Ja jak biorę, to zawsze staram sie o tej samej godzinie. Wyznaczylam sobie 22. Ale czasami biore o 21 jak chce sie wczesniej polozyc.

Musisz zawsze brać o tej samej godzinie!

Ale wiadomo nic się nie stanie jak weźmiesz 15 minut wcześniej czy później..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-07 13:26 przez Victoria222.

godzina lub dwie a nawet trzy nie robi az tak wielkiej roznicy, ale jezeli masz mozliwosc i pamietasz to bierz o wyznaczonej przez siebie porze

można wziąć ok. godz w te czy wewte, wiadomo że natura nie wyczuje dokładności co do 1 sek czy min, ale to możesz zrobić raz, z wypadku a nie codziennie, raz o 9 raz o 11 raz o 10 raz o 12... musisz sobie wyznaczyć godzinę i się do niej stosować. wg mnie bezpieczniejszy jest wieczór, osobiście biorę o 23

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

pierwszego dnia wzięłam o 10 a teraz staram sie juz brac o tej 9 bo ta godzina mi bardziej pasuje... i sie jednak troche przestraszyłam bo jednak gdzie nie czytam to pisza aby rac o stałej porze
a mam jeszcze jedno pytanie czy przy drugim opakowaniu gdzie mam zrobić 7 dni przerwy miedzy 1 a 2 mogę zmienić godzinę przyjmowania tabletek ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-07 13:30 przez Maja90.

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

ja biorę codziennie o 19.wiadomo że czasem zdarzy się 15 minut zapomnienia ale mam nastawione przypomnienie w telefonie.

zweryfikowana
Posty: 1.226
Ostrzeżenia: 1/5

ja brałam przez 4 lata róznie ;]

czasem 5 godzin wczesniej a czesem 5 godzin pozniej :)

i dzidziusia nie mam :)

Myślę, że 1godz czy 2 nie ma różnicy Ja nieraz też zapominam o stałej porze brać i tak jest wszystko ok POZDRAWIAM

A jakie tabletki bierzecie???

Ja biorę Yasminelle i są świetne :)

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

mercilon

Głupoty piszecie z tymi 15 minutami....Można się spóźnić do 12 godzin!. Wiec jak weźmiesz ją godzine, 2, 3 później to nic się nie stanie. Poza tym, jak Ci nie będzie pasowało, to przy następnym opakowaniu możesz się przestawić na inną godzine.

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

dziękuje za wypowiedzi ;) uspokoiłam się ;) a brała lub bierze któras z was mercilon ?

tabletki trzeba brać o danej porze (rano, wieczorem itp) nie o godzinie. możesz np. jedego dnia wziąść o 9, drugiego o 11 i nic się nie stanie.

następna dyskusja:

Czy straciłam dziewictwo