Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Meble

35 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:24:10

mam problem, biorę tabletki Rigevidon, i jedną pominęłam, najgorsze jest to że nie zorientowałam się nawet na następny dzień, skapnęłam się pod koniec brania opakowania że zamiast 3 tabletek zostały mi 4, wtedy wyrównałam tą jedną, kochałam się z chłopakiem w 8 i 9 dniu cyklu, był to stosunek przerywany, w najgorszym wypadku mogłam nie wziąć właśnie w te dni kiedy się kochaliśmy, okres dostałam normalnie, i teraz biorę kolejne opakowanie, idę do ginekologa dopiero 15.11 i zaczynam się stresować, jeśli byłabym w ciąży to uszkodzę płód tabletkami, jak myślicie, duże jest prawdopodobieństwo? nie mam 17lat, pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego..

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:28:17

Cytat
karolina2045
mam problem, biorę tabletki Rigevidon, i jedną pominęłam, najgorsze jest to że nie zorientowałam się nawet na następny dzień, skapnęłam się pod koniec brania opakowania że zamiast 3 tabletek zostały mi 4, wtedy wyrównałam tą jedną, kochałam się z chłopakiem w 8 i 9 dniu cyklu, był to stosunek przerywany, w najgorszym wypadku mogłam nie wziąć właśnie w te dni kiedy się kochaliśmy, okres dostałam normalnie, i teraz biorę kolejne opakowanie, idę do ginekologa dopiero 15.11 i zaczynam się stresować, jeśli byłabym w ciąży to uszkodzę płód tabletkami, jak myślicie, duże jest prawdopodobieństwo? nie mam 17lat, pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego..
Nie panikuj!Mi nie raz sie zapomniało i jakoś w ciąży nie jestem..Nic sie nie martw,będzie dobrze!:)

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:29:13

poczytaj sobie ulotkę to się dowiesz... to chyba prostszy sposób i wiarygodniejsze informacje, niż zakładać wątek :-/

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:50:46

Cytat
agacia_r
poczytaj sobie ulotkę to się dowiesz... to chyba prostszy sposób i wiarygodniejsze informacje, niż zakładać wątek :-/

na ulotce nie uwzględnią np stosunku przerywanego, albo tego jak się tabletki nie weźmie wcale, albo po tygodniu. :P tam pisze tylko tyle że jak się weźmie po 12godz to zmniejsza się zabezpieczenie, ale o ile? wolałabym zdanie dziewczyn które biorą tabletki, miały podobne sytuacje, albo wpadły właśnie z takiego powodu..

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:54:50

ehhh... już tyle było podobnych wątków wysttarczy poczytac i wywnioskowac:) nie masz się co schizowac,jak pójdziesz do lekarza to go poinformuj o tym co sie stalo,ale wg mnie nic z tego sie wyszlo bo piszesz, ze normalnie dostałaś okres, chociaż w czasie ciąży też można miec plamienie. Lekarz PRAWDE CI POWIE:)

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:55:01

niestety zadna z nas tak naprawde nie moze tego wiedziec i nie odpowie Ci na to pytanie, tylko ginekolog ew.test po 2 tygodniach od 'tego dnia' chyba. ja bym chyba przerwala branie tabletek na wszelki wypadek do czasu wizyty i darowala sobie seks poprostu.

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:56:42

z tych watkow to dla wlasnego dobra i spokoju lepiej nic nie wnioskuj :)

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:56:54

no stress.;

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 13:58:15

w ulotce na pewno są zawarte informacje, co należy zrobić, jeśli pominie się tabletkę.

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 14:02:06

tak są zawarte, wziąć ją po prostu, to wzięłam. : P a po jakim czasie ginekolog może wykryć ciążę?

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 14:03:22

trzeba mieć coś z głową żeby zakładać wątek z takim tematem;/ nie potrafisz dopilnować brania tabletek to ich nie bierz i tyle a nie zawracasz ludziom dupe. żenada;/

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 14:07:20

Chyba nie masz powodu do obaw, to tylko jedna mała tableteczka w porównaniu z tym ile musisz łyknąć w ciągu miesiąca, jestes już tak naszprycowana hormonami ze twoje jajeczka nawet nie odczuły braku tej jednej :)

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 14:12:55

Ogólnie bym odradzała te tabletki.bo w przyszłości skutki mogą byc nie fajne.brałam je kupe czasu a teraz mam problemy co chwila cos nowego.najgorsze jest to ze dopiero obecny lekarz powiedzial ze te tabletki z niższej półki moga szkodzic:P

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 14:15:44

Cytat
Alexxx2121
trzeba mieć coś z głową żeby zakładać wątek z takim tematem;/ nie potrafisz dopilnować brania tabletek to ich nie bierz i tyle a nie zawracasz ludziom dupe. żenada;/
trzymajcie mnie. ;]
Cytat
martusia23
Ogólnie bym odradzała te tabletki.bo w przyszłości skutki mogą byc nie fajne.brałam je kupe czasu a teraz mam problemy co chwila cos nowego.najgorsze jest to ze dopiero obecny lekarz powiedzial ze te tabletki z niższej półki moga szkodzic:P
np co Ci się dzieje po tych tabletkach? ja je wzięłam tak na spróbowanie, a że mi nic nie było to nie przerywałam..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-05 14:17 przez karolina2045.

jak myślicie? ciąża?

05 lis 2010 - 14:16:34

Cytat
martusia23
Ogólnie bym odradzała te tabletki.bo w przyszłości skutki mogą byc nie fajne.brałam je kupe czasu a teraz mam problemy co chwila cos nowego.najgorsze jest to ze dopiero obecny lekarz powiedzial ze te tabletki z niższej półki moga szkodzic:P


A mi powiedział że wszystkie szkodzą, jeśli ktoś ich nie musi brać oczywiście.

następna dyskusja:

czeste oddawanie moczu ciaza?