Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Otarcia miejsc intymnych

16 paź 2010 - 15:27:10

Znacie może jakieś maści łagodzące na podrażnienia, obtarcia miejsc intymnych (nie chodzi mi o podrażnienia po depilacji ;p ) ?
Słyszałam, że clotrimazolum się nadaje, ale ja używałam i jakoś nie jestem przekonana czy pomaga ...

Otarcia miejsc intymnych

16 paź 2010 - 15:30:20

A zwykły sudocrem nie pomaga? mi pomaga w takich przypadkach

Otarcia miejsc intymnych

16 paź 2010 - 15:32:22

Najlepiej zrobisz jak będziesz stosować przed jakieś żele nawilżające a wtedy żadne obtarcia Cię nie będą męczyć :P
Ja też słyszałam o clotrimazolum ale jak mówisz że Ci nie pomaga to zapytaj się w aptece o coś :)

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Otarcia miejsc intymnych

16 paź 2010 - 15:32:38

clotrimazolum pomaga ale przy dłuższym stosowaniu.nie w pół godziny.to jest maść z antybiotykiem.sudo nie polecam bo zaś wysusza.w googlach napisz to ci może coś wyskoczy wiecej.

Otarcia miejsc intymnych

16 paź 2010 - 15:36:14

Clotrimazolum to bardzo dobra maść , polecam

Otarcia miejsc intymnych

16 paź 2010 - 15:37:27

krem Nivea mi zawsze pomaga

Otarcia miejsc intymnych

16 paź 2010 - 15:37:45

Clotrimazolum jest od infekcji grzybiczych a nie od otarć.. ;/

Otarcia miejsc intymnych

19 paź 2010 - 00:07:16

oj krem nivea to chyba nie najlepszy pomysl ...

Otarcia miejsc intymnych

19 paź 2010 - 00:09:18

teraz reklamują też vagisil intima ale nie stosowałam to nie wiem jak działa

Otarcia miejsc intymnych

19 paź 2010 - 00:10:23

Cytat
kiwi_88
oj krem nivea to chyba nie najlepszy pomysl ...

czemu?

Otarcia miejsc intymnych

19 paź 2010 - 00:18:51

Cytat
namietnazakupoholiczka
Cytat
kiwi_88
oj krem nivea to chyba nie najlepszy pomysl ...

czemu?

Poniewaz taki krem to krem pilegnacyjny ktory zawiera wiele drazniacych czynnikow ktore nie powinny byc wprowadzane do miejsc intymnych jesli nablonek jest tam uszkodzony,krem nivea moze wywolam wrecz odwrotne dzialanie..nawet oliwka zwykla dla dzieci nie pomoze.. Najlepiej kup jakis specjany do tego przeznaczony zel albo podpytaj ginekologa..wiem ze moze i glupio ale nawet nie zdajesz sobie sprawy co z tego moze wyniknac..Jesli zaniedbasz te sprawe moga wejsc tam nawet grzybki.. (grzybica pochwy zakazenia bakteryjne itp) Microgynon sa bardzo dobre ale to kapsulki wylacznie na recepte i sa drogie 55zl 10 kapsulek..

Otarcia miejsc intymnych

19 paź 2010 - 00:18:56

Cytat
kiwi_88
oj krem nivea to chyba nie najlepszy pomysl ...
Ale przecież on jest łagodny :)

Otarcia miejsc intymnych

19 paź 2010 - 00:19:35

Cytat
calineczka0109
Cytat
namietnazakupoholiczka
Cytat
kiwi_88
oj krem nivea to chyba nie najlepszy pomysl ...

czemu?

Poniewaz taki krem to krem pilegnacyjny ktory zawiera wiele drazniacych czynnikow ktore nie powinny byc wprowadzane do miejsc intymnych jesli nablonek jest tam uszkodzony,krem nivea moze wywolac wrecz odwrotne dzialanie..nawet oliwka zwykla dla dzieci nie pomoze.. Najlepiej kup jakis specjany do tego przeznaczony zel albo podpytaj ginekologa..wiem ze moze i glupio ale nawet nie zdajesz sobie sprawy co z tego moze wyniknac..Jesli zaniedbasz te sprawe moga wejsc tam nawet grzybki.. (grzybica pochwy zakazenia bakteryjne itp) Microgynon sa bardzo dobre ale to kapsulki wylacznie na recepte i sa drogie 55zl 10 kapsulek..

Otarcia miejsc intymnych

19 paź 2010 - 12:56:43

oczywiscie ze pytalam ginegologa ;) tylko to co polecil nie bardzo dziala, a zanim pojde nastepny raz i zapytam chcialabym miec cos zastepczego :]

Otarcia miejsc intymnych

20 paź 2010 - 00:04:32

oliwka

następna dyskusja:

Problem... po porodzie :(