Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:32:09

Dziewczyny cwiczycie na stepperze?? Ccjhce sobie kupic ale nie wiem czy warto, ile dziennie trzeba cwczyc aby bylo widac efekty>>

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:34:58

moja mamuśka ćwiczy od roku i dobra dupa jest :D

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:36:34

uppppppppp dziewczyny pomocy :(

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:38:44

cwiczymy i widac efekty (posladki poszły w górę i ładnie się zaokrągliły, nóżki zgrabniejsze i jędrniejsze) - ja zdecydowanie polecam stepper

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:39:32

ja mam, cwiczylam i teraz stoi:D
w sumie i tak jestem szczupla wiec efektow nie widzialam. chcialam ujedrnic nogi, ale za krotko cwiczylam zeby cokolwiek zdzialac;)
wlasnie sie przybieram zeby znowu pocwiczyc na nim;)
poza tym kupilam troche lipny, chcialam taniej i srednio jestem zadowolona.
ale ogolnie steppery ciesza sie dobra opinia:)

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:41:45

a czy któras schudła ćwicząc na nim??> mnie głownie o to chodzi... mam 1,68 cm i 68 kg i nie moge juz na siebie patrzec (miesiac temu wazyłam 65 kg i znowu przytyłam, skonczyłam szkołe i poki co nie mam pracy i zadnego zajęcia więc siedzę w domu, jem i tyje... masakraaaaaaaa ;(;(;(

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:42:19

Ja ćwiczę od ponad dwóch m-cy. Zaczęłam od 20 minut codziennie, teraz po 40 minut 4-5 razy w tygodniu. Na średnim obciążeniu. Jak na razie nie widzę efektów, ale myślę, że na to trzeba dużo czasu. W każdym razie warto się trochę poruszać i mieć lepsze samopoczucie:) Powodzenia.

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:44:09

wydaje mi sie ze na tym nie schudniesz. to raczej na nogi dziala. na ich rzeźbę. na chudniecie polecam basen. ladnie splaszcza brzuszek, ujedrnia cialo, nogi, biust

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:44:52

Ja ćwiczę na stepperze.Polecam.Kształtuje nie tylko nogi ale całą sylwetkę i spala kalorie:)

Cytat
madziap
wydaje mi sie ze na tym nie schudniesz. to raczej na nogi dziala. na ich rzeźbę. na chudniecie polecam basen. ladnie splaszcza brzuszek, ujedrnia cialo, nogi, biust
No właśnie m.in.też sie chudnie.Taki stepper ma różne stopnie obciążenia na pedałkach i czujesz jakbyś po schodach wchodziła,a jak po schodach się wchodzi i schodzi to przecież spala kalorie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-13 16:47 przez monia_25.

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:46:57

Ja właśnie zakupiłam, i dziś przelałam kaskę wieć dopiero go dostanę..... ale myślę, że dieta plus ćwiczenia na nim i jeszcze do tego skakanka i same ćwiczenia dadzą spore efekty.... ważyłam 68kg i przy samej skakance i diecie w ciągu pół roku schudłam do 55kg ale znowumi sie przytyło i zamierzam dołączyć stepper a słyszałam że daje niezłe efekty więc będzie dobrze:):):)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 693

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:47:54

Też ćwiczę na stepperku, bardziej dla przyjemności jak sobie przypomnę, nie wykonuję stałego czasu ćwiczeń każdego dnia ale powiem szczerze, że po pół roku naprawdę efekty niezłe, zwłaszcza na nogach.

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:49:33

Zależy jak się na stepperku ćwiczy.... szybkie rytmiczne energiczne 'kroki' na większym obciążeniu, ujędrniają i kształtują ale rozbudowują mięśnie, natomiast jak się ćwiczy wolno na lekko podkręconym to wtedy spala się kalorie. Oczywiście w taki i taki sposób kalorie się spali ale zależy który efekt jest bardziej pożądany....

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:52:26

na stepperze boki można zgubic :) ja przy regularnym sumiennym stepowaniu (a wcale długo nie ćwiczyłam) zauważyłam ładne mięśnie na udach, później przyszedł leń i go odstawiła, ale plany mam , żeby znowu zacząc, bo naprawdę widać różnicę. Kiedyś miałam taki prosty z podpórką, ale on był dobry, że mięśnie wyrabiać, teraz mam skrętny i jest fajniejszy, bo modeluje

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:53:24

Ja ćwiczyłam regularnie 4 razy w tyg przez 3mce po 30min non stop efekty były, ładne nogi i pupa ;p teraz nie mam czasu steper leży a tak a propos to mogę go sprzedać :)

stepper prosze o opinie

13 paź 2010 - 16:55:20

ile chcesz za niego?? i wklej zdjęcie...

następna dyskusja:

Gumka w portfelu?