Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

zakwasy a ketonal.

13 paź 2010 - 16:04:17

nie wiem czy lepiej tu, czy w medycynie, ale chyba jeden pies. narobiłam sobie ostrych zakwasów i dziś akurat wypada mi spotkanie przy którym wolałabym aby nic mnie nie bolało. jak myślicie, ketonal setka to dobry pomysł?
tylko proszę mnie tu nie jechać, że wątroba etc, bo wiem czym jest ketonal i nie zwykłam wieprzać przeciwbólowych jak dropsy [stąd też pytanie].
proszę też bez rad, że trzeba je rozruszać bo to też wiem - muszę się ich pozbyć na dzisiejszy wieczór,na szybko, jutro już mogą wrócić.

zakwasy a ketonal.

13 paź 2010 - 16:06:57

Pierwsze słysze zeby pomagał na zakwasy. Brałam go przy silnych bólach głowy,chyba ze masz na mysli ten w zelu,moj facet pracuje fizycznie i mu czasem w plecy wmasowuje,to fakt odczuwa troche ulge.

zakwasy a ketonal.

13 paź 2010 - 16:07:10

moim zdaniem za silny lek jak a zwykle zakwasy

zakwasy a ketonal.

13 paź 2010 - 16:09:25

ja radzę gorącą kąpiel bo rozpuszcza kwas mlekowy który tworzy zakwasy i potem ketonal:)
pomoże;)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

zakwasy a ketonal.

13 paź 2010 - 16:10:26

Cytat
jamajka1
moim zdaniem za silny lek jak a zwykle zakwasy
nie, zwykłe zakwasy to to zdecydowanie nie są. ketonal pewnie i tak wezmę, bo mam okres i jajniki mnie bolą, ale chodzi mi też właśnie o te zakwasy.
i chodzi mi o tabletki, żelu niestety nie mam.
ogólnie ketonal działa rozkurczowo na mięśnie, więc stąd mój pomysł.
Cytat
soleiasta
ja radzę gorącą kąpiel bo rozpuszcza kwas mlekowy który tworzy zakwasy i potem ketonal:)
pomoże;)
nie, to nie jest coś, co pomaga z miejsca. mi chodzi o takiego chwilowego kopa. gorąca kąpiel już była, masaż też.
Cytat
tana2w
Musze to powiedzieć ale puknij się w głowę:)Ketonal się bierze jak np urwie Ci rękę czyli przy silnych bólach a w żadnym wypadku na zakwasy to Ci nic nie da.Z doświadczenia wiem że jest niezdrowy bo sama kiedyś brałam na ból serca przepisał mi lekarz i potem okazało się że mam silną anemie i są przypuszczenia ze po tym:/Tak więc nic innego jak tylko wysmaruj się maścią rozgrzewającą:)

puknąć się możesz sama, a jak urywa rękę to może morfina pomoże, ketonal sobie wtedy można co najwyżej wetrzeć w powiekę jako placebo. już pisałam, że nie wpieprzam tabletek przeciwbólowych jak dropsy, a z lekami doświadczenie mam niemałe, więc proszę bez pocisków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-13 16:15 przez matra.

zakwasy a ketonal.

13 paź 2010 - 16:11:31

Musze to powiedzieć ale puknij się w głowę:)Ketonal się bierze jak np urwie Ci rękę czyli przy silnych bólach a w żadnym wypadku na zakwasy to Ci nic nie da.Z doświadczenia wiem że jest niezdrowy bo sama kiedyś brałam na ból serca przepisał mi lekarz i potem okazało się że mam silną anemie i są przypuszczenia ze po tym:/Tak więc nic innego jak tylko wysmaruj się maścią rozgrzewającą:)

zakwasy a ketonal.

13 paź 2010 - 21:23:09

może jeśli chwilowy kop to MORPHINI SULFAS jest to bardzo silny lek przeciwbólowy na bazie mofriny.
Na kilka godzin daje radę ale nie zaleca się częstego stosowania, po jednorzowym użyciu zaleca się pić dużo wody by oczyścić organizm z toksyn:)

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

zakwasy a ketonal.

20 gru 2010 - 14:29:57

Moim zdaniem najlepszy na zakwasy jest żel chłodzący dermentol. Działa barzdo szybko i skutecznie. Warto po ciężkich ćwiczeniach zażyć długiej, gorącej kąpieli a następnie posmarować wszystkie obolałe miejsca żelem, bowiem przynosi on szybko oczekiwane ukojenie.

następna dyskusja:

stepper prosze o opinie