Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 1/5

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:48:01

Witajcie.

Może wy mi powiecie cos na ten temat, mam strasznie wrażliwą cerę i po każdym lekkim wyprysku robią mi się blizny, dodam że mam uczulenie na czekoladę, od której nie mogę się oderwać i która sprawia, że mam zniszczoną twarz. Podobno Cepan jest skuteczny na tego rodzaju blizny. Używałyscie go kiedyś? Pomógł wam? W jakich ilościach i jak często go stosować??

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:49:53

nie znam człowieka ;D (podbijam) ale nie pomogę

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:50:20

uzywalam maly efekt ale polece cos innego-choc drogie ale warto Contractubex ok 100 zl-80 zl za tubke ale suoper dziala na takie wlsanie blizenki

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:51:22

ja stosowałam, ale na bliznę od rozcięcia szkłem.. mało co pomogła, najlepsze są maście silikonowe na blizny ale są drogie..

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:51:23

Używałam,nic mi nie pomógł. W dodatku jego zapach strasznie odrzuca. Najlepiej iść do dermatologa po jakąś konkretną maść.

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:54:06

Witam :) ja używałam na bliznę pooperacyjną ale tak czadziło cebulą że odstawiłam tą maść bo nie mogłam znieść zapachu :P nie widziałam większych zmian bo na mnie goi się i tak jak na psie ;-) ale znajoma używała i mówiła że bardzo dobre i ogólnie ludzie polecają na blizny po operacji,wypadkach i trądziku, wg mnie to po prostu chyba zależy od rodzaju skóry i od tego jak często i czy regularnie będziesz go stosować ;)
Pozdrawiam

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:54:13

contratubex nie jest taki drogi (chyba ze cena poszla tak w gore) ja go mialam 3 lata temu i placilam cos kolo 40 zl

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:55:39

ja używałam tej maści.po wypadku miałam na czole brzydką bliznę.używałam różnych maści na spłycenie blizn,ale cepan okazał się numerem jeden.dodatkowa zaleta -jest tani i dostępny bez recepty.wada-śmierdzi,bo zawiera wyciąg z cebuli(no ale czego się nie robi dla urody:))maść ta daje dobre efekty nawet przy starych bliznach.trzeba ją często wcierać(kilka razy dziennie)

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:55:40

Cytat
ChloeStore
Używałam,nic mi nie pomógł. W dodatku jego zapach strasznie odrzuca. Najlepiej iść do dermatologa po jakąś konkretną maść.
Dokładnie- mi blizna w ogóle nie zniknęła po operacji a zapach był tak odrzucający, że zniechęcał do stosowania.... nie wyobrażam sobie jak bym nim miała smarować twarz.... W aptece tez polecali mi contratubeks ale cena mnie powaliła...

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:57:55

Cytat
sangria666
contratubex nie jest taki drogi (chyba ze cena poszla tak w gore) ja go mialam 3 lata temu i placilam cos kolo 40 zl

contratubex jest lepszy od maści cepan ale strasznie wysusza skórę, jak masz takie problemy z cerą to NIEPOLECAM!
lepiej kup cepan, słabsza masc, troszkę śmierdzi cebulą, ale kwestia przyzwyczajenia (zazwyczaj używaj na noc, właśnie z tego względu, że śmierdzi, chyba, że nie wychodzisz z domu to wtedy też w dzien)
cepan jest dobry, w ulotce jest napisane, że również na blizny potrądzikowe, ale liczy się systematycznosc cena ok.20zł
ale lepiej przed użyciem skonsultuj się z dobrym dermatologiem.

Cytat
dzwooneczek
Podobno dobra jest maść perłowa, Noscar czy coś takiego...tylko, że droga...Cepamu używała moja siostra i było średnio zadowolona...

kiedys też używałam Noscar, to bardziej krem niż masc :) ale ma plus bo można używac kilka razy dziennie, ładnie pachnie.
Noscar faktycznie jest dosc drogi w porównaniu z jego zawartością w pudełki, starczył mi na bardzo krótko ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-20 22:00 przez Anita__91.

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:58:04

Podobno dobra jest maść perłowa, Noscar czy coś takiego...tylko, że droga...Cepanu używała moja siostra i było średnio zadowolona...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-20 21:59 przez dzwooneczek.

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:58:32

Witam :) stosowałam tą maść po operacji jednej, drugiej, trzeciej i czwartej i kolejnej. Mam kilka ogromnych blizn pooperacyjnych wielkości 15, 20 cm i według mnie jest to super maść i mega bardzo pomaga. Jeśli chcesz aby pomogło to zatkaj nos i zapach przeżyjesz. Dla mnie to nie był w ogóle problem bo mi zapach nie przeszkadzał. Mogę ją w 100% polecić .

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:58:37

ja stosuje, ale żeby były efekty trzeba go stosować długo... jedną bliznę już mi prawie zlikwidował, z inną nadal walcze ;) trzeba być wytrwałym przede wszystkim

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:00:29

Polecam, dziala dobrze na swieze blizny, tzn takie juz wygojone.trzeba delikatnie wcierac niewielka ilosc w blizne 4-5 razy dziennie, do calkowitego wchloniecia. zapach nienajgorszy, zwlaszcza ze nie jest to masc do wachania. I kosztuje tylko ok 16zl, a jest bardzo wydajny. Ceny innych masci na blizny, niekoniecznie lepszych, zwalaja z nog cena i swoim skladem. No chyba ze komus nie przeszkadza ze wciera sobie w skore np sluz slimaka.. Polecam zakupic taki zel do twarzy z delikatnym peelingiem clean&clear w bialo-niebieskiej tubie. najpierw umyc pyszczek zelem, potem posmarowac cepanem - polaczenie tych dwoch rzeczy daje naprawde dobre efekty przy systematycznym stosowaniu. polecam

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:01:26

sama się właśnie zastanawiam czy Cepan czy no-scar
blizny pooperacyjne dopiero co zagojone, chciałabym od razu zacząć działać na świeżo żeby udało mi się jak najbardziej je zlikwidować
chętnie poczytam opinie inne

następna dyskusja:

pomocy:(boje sie