Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 1/5

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:48:01

Witajcie.

Może wy mi powiecie cos na ten temat, mam strasznie wrażliwą cerę i po każdym lekkim wyprysku robią mi się blizny, dodam że mam uczulenie na czekoladę, od której nie mogę się oderwać i która sprawia, że mam zniszczoną twarz. Podobno Cepan jest skuteczny na tego rodzaju blizny. Używałyscie go kiedyś? Pomógł wam? W jakich ilościach i jak często go stosować??

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:49:53

nie znam człowieka ;D (podbijam) ale nie pomogę

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:50:20

uzywalam maly efekt ale polece cos innego-choc drogie ale warto Contractubex ok 100 zl-80 zl za tubke ale suoper dziala na takie wlsanie blizenki

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:51:22

ja stosowałam, ale na bliznę od rozcięcia szkłem.. mało co pomogła, najlepsze są maście silikonowe na blizny ale są drogie..

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:51:23

Używałam,nic mi nie pomógł. W dodatku jego zapach strasznie odrzuca. Najlepiej iść do dermatologa po jakąś konkretną maść.

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:54:06

Witam :) ja używałam na bliznę pooperacyjną ale tak czadziło cebulą że odstawiłam tą maść bo nie mogłam znieść zapachu :P nie widziałam większych zmian bo na mnie goi się i tak jak na psie ;-) ale znajoma używała i mówiła że bardzo dobre i ogólnie ludzie polecają na blizny po operacji,wypadkach i trądziku, wg mnie to po prostu chyba zależy od rodzaju skóry i od tego jak często i czy regularnie będziesz go stosować ;)
Pozdrawiam

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:54:13

contratubex nie jest taki drogi (chyba ze cena poszla tak w gore) ja go mialam 3 lata temu i placilam cos kolo 40 zl

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:55:39

ja używałam tej maści.po wypadku miałam na czole brzydką bliznę.używałam różnych maści na spłycenie blizn,ale cepan okazał się numerem jeden.dodatkowa zaleta -jest tani i dostępny bez recepty.wada-śmierdzi,bo zawiera wyciąg z cebuli(no ale czego się nie robi dla urody:))maść ta daje dobre efekty nawet przy starych bliznach.trzeba ją często wcierać(kilka razy dziennie)

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:55:40

Cytat
ChloeStore
Używałam,nic mi nie pomógł. W dodatku jego zapach strasznie odrzuca. Najlepiej iść do dermatologa po jakąś konkretną maść.
Dokładnie- mi blizna w ogóle nie zniknęła po operacji a zapach był tak odrzucający, że zniechęcał do stosowania.... nie wyobrażam sobie jak bym nim miała smarować twarz.... W aptece tez polecali mi contratubeks ale cena mnie powaliła...

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:57:55

Cytat
sangria666
contratubex nie jest taki drogi (chyba ze cena poszla tak w gore) ja go mialam 3 lata temu i placilam cos kolo 40 zl

contratubex jest lepszy od maści cepan ale strasznie wysusza skórę, jak masz takie problemy z cerą to NIEPOLECAM!
lepiej kup cepan, słabsza masc, troszkę śmierdzi cebulą, ale kwestia przyzwyczajenia (zazwyczaj używaj na noc, właśnie z tego względu, że śmierdzi, chyba, że nie wychodzisz z domu to wtedy też w dzien)
cepan jest dobry, w ulotce jest napisane, że również na blizny potrądzikowe, ale liczy się systematycznosc cena ok.20zł
ale lepiej przed użyciem skonsultuj się z dobrym dermatologiem.

Cytat
dzwooneczek
Podobno dobra jest maść perłowa, Noscar czy coś takiego...tylko, że droga...Cepamu używała moja siostra i było średnio zadowolona...

kiedys też używałam Noscar, to bardziej krem niż masc :) ale ma plus bo można używac kilka razy dziennie, ładnie pachnie.
Noscar faktycznie jest dosc drogi w porównaniu z jego zawartością w pudełki, starczył mi na bardzo krótko ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-20 22:00 przez Anita__91.

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:58:04

Podobno dobra jest maść perłowa, Noscar czy coś takiego...tylko, że droga...Cepanu używała moja siostra i było średnio zadowolona...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-20 21:59 przez dzwooneczek.

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:58:32

Witam :) stosowałam tą maść po operacji jednej, drugiej, trzeciej i czwartej i kolejnej. Mam kilka ogromnych blizn pooperacyjnych wielkości 15, 20 cm i według mnie jest to super maść i mega bardzo pomaga. Jeśli chcesz aby pomogło to zatkaj nos i zapach przeżyjesz. Dla mnie to nie był w ogóle problem bo mi zapach nie przeszkadzał. Mogę ją w 100% polecić .

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 21:58:37

ja stosuje, ale żeby były efekty trzeba go stosować długo... jedną bliznę już mi prawie zlikwidował, z inną nadal walcze ;) trzeba być wytrwałym przede wszystkim

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:00:29

Polecam, dziala dobrze na swieze blizny, tzn takie juz wygojone.trzeba delikatnie wcierac niewielka ilosc w blizne 4-5 razy dziennie, do calkowitego wchloniecia. zapach nienajgorszy, zwlaszcza ze nie jest to masc do wachania. I kosztuje tylko ok 16zl, a jest bardzo wydajny. Ceny innych masci na blizny, niekoniecznie lepszych, zwalaja z nog cena i swoim skladem. No chyba ze komus nie przeszkadza ze wciera sobie w skore np sluz slimaka.. Polecam zakupic taki zel do twarzy z delikatnym peelingiem clean&clear w bialo-niebieskiej tubie. najpierw umyc pyszczek zelem, potem posmarowac cepanem - polaczenie tych dwoch rzeczy daje naprawde dobre efekty przy systematycznym stosowaniu. polecam

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:01:26

sama się właśnie zastanawiam czy Cepan czy no-scar
blizny pooperacyjne dopiero co zagojone, chciałabym od razu zacząć działać na świeżo żeby udało mi się jak najbardziej je zlikwidować
chętnie poczytam opinie inne

następna dyskusja:

pomocy:(boje sie