Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 12 13 -->

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:30:51

Cytat
kasiekk91
Cytat
NotSoBig
Cytat
7medeis
Cytat
kate52415
ja jestem na tak :)
ale glupi tamat na szafe jak tu same dewotki :)

też się czasem zastanawiam czy tu same dewotki czy to ja mam jakieś rozwiązłe poglądy;/

hehe spoko jak dziewczyna sie szanuje to juz dewotka dobre...jak lubicie rozsyłać swoje cycki przez neta to juz wasza sprawa...wstawcie na nk to takie słitaśne <hahaha>

Zgadzam się z Tobą. To, że niektóre dziewczyny się nie szanują, nie znaczy że wszystkie tak robią. JA nie muszę się rozbierać przed chłopakiem,robić sobie dziwnych fotek itd żeby czuć się akceptowaną przez Niego i nie bać się że mnie rzuci. Wiem, że kocha mnie bez takich rzeczy. A dziewczyny które tak robicie, zapytajcie same siebie czy istniałby jescze Wasz związek bez takich preferowanych przez Was udziwnień.

haha a czy ja to robię, żeby mnie rzucił? Dziwny to Pani ma światopogląd albo nie doświadczyła Pani szeroko pojętego erotyzmu, który nie zawęża się tylko do seksu

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:30:51

Cytat
kasiekk91
Cytat
NotSoBig
Cytat
7medeis
Cytat
kate52415
ja jestem na tak :)
ale glupi tamat na szafe jak tu same dewotki :)

też się czasem zastanawiam czy tu same dewotki czy to ja mam jakieś rozwiązłe poglądy;/

hehe spoko jak dziewczyna sie szanuje to juz dewotka dobre...jak lubicie rozsyłać swoje cycki przez neta to juz wasza sprawa...wstawcie na nk to takie słitaśne <hahaha>

Zgadzam się z Tobą. To, że niektóre dziewczyny się nie szanują, nie znaczy że wszystkie tak robią. JA nie muszę się rozbierać przed chłopakiem,robić sobie dziwnych fotek itd żeby czuć się akceptowaną przez Niego i nie bać się że mnie rzuci. Wiem, że kocha mnie bez takich rzeczy. A dziewczyny które tak robicie, zapytajcie same siebie czy istniałby jescze Wasz związek bez takich preferowanych przez Was udziwnień.

haha a czy ja to robię, żeby mnie rzucił? Dziwny to Pani ma światopogląd albo nie doświadczyła Pani szeroko pojętego erotyzmu, który nie zawęża się tylko do seksu

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:31:04

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
7medeis
ubieram wór pokutny, nie myję się i zaczynam się tłuc batem po plecach...:(

przepraszam Was że Was tak gorszę:(

jaki kolor wora pokutnego jest modny w tym sezonie?

Wiele razy podobały mi się Twoje wypowiedzi, ale teraz przesadzasz. Nie można mieć swoich poglądach w tej sprawie ;]? Czy ktoś Cię wyzywa od kurtyzan czy jakoś inaczej? Nie ;) Więc może i Ty wyluzujesz ;))?

popieram, koleżanka coś za bardzo nadpobudliwa, to że ktoś nie robi takich fotek nie oznacza , ze zaraz jest dewotą, jak ktos ma na to ochote prosze bardzo, po co te złosliwosci dziewczyny???kazdy ma swoje podejscie do sprawy i robi to co uważa za sluszne

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:31:21

ja miałam zamiar zrobić taki prezent chłopakowi na dzień chłopaka, a on postanowił wrócić do byłej... :)

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:35:40

Cytat
teriii56
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
7medeis
ubieram wór pokutny, nie myję się i zaczynam się tłuc batem po plecach...:(

przepraszam Was że Was tak gorszę:(

jaki kolor wora pokutnego jest modny w tym sezonie?

Wiele razy podobały mi się Twoje wypowiedzi, ale teraz przesadzasz. Nie można mieć swoich poglądach w tej sprawie ;]? Czy ktoś Cię wyzywa od kurtyzan czy jakoś inaczej? Nie ;) Więc może i Ty wyluzujesz ;))?

popieram, koleżanka coś za bardzo nadpobudliwa, to że ktoś nie robi takich fotek nie oznacza , ze zaraz jest dewotą, jak ktos ma na to ochote prosze bardzo, po co te złosliwosci dziewczyny???kazdy ma swoje podejscie do sprawy i robi to co uważa za sluszne

kilka stron wcześniej jakaś miła pani stwierdziła że się nie szanuję...Więc obie strony sobie równo dogryzają;) ewentualnie spójrz na to co sugeruje kasiekk91 ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-10 20:40 przez 7medeis.

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:35:46

Cytat
kotek6
Tak czytam ten wątek i już się nie będę wypowiadać co o tym myślę, bo wiele już zostało powiedziane
Szczerze mówiąc, pewnie tak samo jak Foczka, liczyłam na jakieś podpowiedzi, pomysły na takie fotki a tu jak widać wymiana poglądów
nic więcej :)
Sama nie mam żadnych pomysłów, więc za dużo też nie pomogę
A jeśli chodzi o to czy jestem za tym czy nie Może powiem tak Jestem i na tak i na nie To wszystko zależy od faceta z jakim się jest :)

wanna a w niej dużo piany. Ty z seksownym rozgardiaszem na głowie ( niby taki nieład a dużo mi zajęło na upięcie :)) czerwień na ustach i wynurzona np noga. Do tego odpowiednia mimika , żeby sztywno nie było. Potem zdjęcia z dekoldem, można wszytko dłońmi zakrywać i efekt lepszy. Albo piany nałożysz tu i ówdzie ;p

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:41:08

ja jestem na tak!!! :) kiedys robilismy sobie wspólne fotki :) haha

aktualnie nie robie mu fotek, bo mieszkamy razem i widzi mnie codziennie nago :) ale jakby np musial wyjechac za granice czy cuś...to pomyśle nad jakims mmsem hihihi ;]

aha... moj partner jest na tyyyle dorosły (ma 29 lat i nie w głowie mu głupoty) że nigdy by ych zdjec nie puscil dalej... :) i podejrzewam ze te "dewotkowe" wypowiedzi to są dziewczyn które maja chłopaków dużo młodszych (nie wiem moze sie myle ale wydaje mi sie ze dorosły facet nie zrobyłby takiej głupoty)

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:41:54

z tego wszystkiego az pocykałam nowych fotek:P a co:D A TY TU SOBIE DZIERGAJCIE SZALICZKI AN ZIME:d

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:46:29

foczka2007 ale za jakiś czas nie zakładaj tematu na forum, że twoj były szatnażuje Cie że wrzuci nagie fotki do netu.

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:48:30

Wy się też nie rozbieracie przed Waszymi facetami?

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:48:31

Taa dla mnie to idiotyczne i dziecinne że dziewczyny zakładają takie tematy na forum typu "On mnie rzucił"... ja na pewno wtedy nie byłabym w stanie gdziekolwiek tego napisać.

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:51:57

kiedyś byłam na tak, ale z czasem zmądrzałam i nie dziele się z moim takimi fotkami. ma mnie na żywo, więc po ci mu zdjęcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-10 20:52 przez shawna.

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:54:19

Cytat
shawna
kiedyś byłam na tak, ale z czasem zmądrzałam i nie dziele się z moim takimi fotkami. ma mnie na żywo, więc po ci mu zdjęcia.

ahm to w ogole nie robcie sobie fotek.. bo po co.. macie przecież siebie na zywo!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-10 20:55 przez foczka2007.

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 20:55:44

ja jestem na nie . mój były mnie wiele razy prosił o takie zdj ale na szczęście się nie zgodziłam bo już nie jesteśmy razem i nie mogłabym być teraz pewna ile osób je widziało ;/

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

ROZBIERANE FOTKI

10 wrz 2010 - 21:00:19

A Wam się już chyba z nudów w głowach przewraca :| Co ma na celu ten wątek ? Będziecie dzielic się tymi fotkami i podrzucac sobie pomysły ?
Myślę, że to jest sprawa indywidualna i zbyt intymna, aby rozgłaśniac ją na forum... Co niektóre są bardzo zmodernizowane, a nawet za bardzo. Wchodzę na SZAFA.PL, mam ochotę się odpędzic choc na chwilę od świata przesączonego erotyzmem i podtekstem seksualnym, a tu co...? Nie musicie się wynurzac co,kto, kiedy. Niedługo będą wątki typu ;: WASZA ULUBIONA POZYCJA, itp.
Rozumiem, jest wolnośc słowa, ale niektórzy biorą to zbyt dosłownie :)
Dawajcie, teraz gradobicie :) ~~!!!

następna dyskusja:

problem w łóżku