Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROZBIERANE FOTKI

11 wrz 2010 - 00:30:36

heh dziewczyny,niektóre jesteście strasznie zabawne w swoich wypowiedziach...
Przecież nikt nie każe Wam robić zdjęć całkowicie nago!!!Wystarczy trochę namiętności,fajne pozy,klimat, sexy bielizna i cyk cyk cyk róbcie zdjęcia.Nawet nie wiecie jak można czymś takim ,,napycić'' faceta he he.
A teraz dla tych które są strasznie na nie.Jak się wstydzicie to siądźcie na kibelku,zróbcie minkę i wyślijcie swojemu partnerowi,niech chociaż zamiast erotyzmu ma ubaw po pachy:):):)
kto nie ryzykuje ten nic nie ma:)

ROZBIERANE FOTKI

11 wrz 2010 - 00:46:45

Cytat
martischa
a ja jestem na tak :) Nawet jeśli by ktoś miał te zdjęcia zobaczyć to co? Jeśli miałabym robić fotki to takie zaj.., w dobrym ujęciu, korzystne dla mnie - więc czego się tu wstydzić? Najwyżej inni by zobaczyli jaka jestem fajna hahahah, sorry za skromność xD

brawo Ci :D
absolutnie się zgadzam :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-11 00:47 przez mgirl20.

ROZBIERANE FOTKI

11 wrz 2010 - 01:00:12

Ja jestem na tak. Jestem pewna swojego faceta i wiem, że gdybyśmy kiedyś rozstali się w kłótni, nigdy nie poniżyłby mnie, publikując takie zdjęcia. Jeśli jednak facet jest nieobliczalny, lub lubi się chwalić znajomym, to raczej zostawiłabym aparat na boku.
Dla faceta jest to z pewnością miła niespodzianka (choć nie muszą być to perwersyjne i wyuzdane zdjęcia), a dla nas radość, gdy wspominasz o niej, a jemu szaleńczo błyszczą oczy na samą myśl :)

ROZBIERANE FOTKI

11 wrz 2010 - 10:35:35

Cytat
mgirl20
Cytat
martischa
a ja jestem na tak :) Nawet jeśli by ktoś miał te zdjęcia zobaczyć to co? Jeśli miałabym robić fotki to takie zaj.., w dobrym ujęciu, korzystne dla mnie - więc czego się tu wstydzić? Najwyżej inni by zobaczyli jaka jestem fajna hahahah, sorry za skromność xD

brawo Ci :D
absolutnie się zgadzam :))

dokładnie:D MARTISCHA JEST GENIALNA:d
ja wczoraj juz wysłałam te ktore zrobilam:P efekt.... ZAMIERZONY:d pełen zachwyt:D
Cytat
Lulka0626
heh dziewczyny,niektóre jesteście strasznie zabawne w swoich wypowiedziach...
Przecież nikt nie każe Wam robić zdjęć całkowicie nago!!!Wystarczy trochę namiętności,fajne pozy,klimat, sexy bielizna i cyk cyk cyk róbcie zdjęcia.Nawet nie wiecie jak można czymś takim ,,napycić'' faceta he he.
A teraz dla tych które są strasznie na nie.Jak się wstydzicie to siądźcie na kibelku,zróbcie minkę i wyślijcie swojemu partnerowi,niech chociaż zamiast erotyzmu ma ubaw po pachy:):):)
kto nie ryzykuje ten nic nie ma:)

A BO TO TAK JEST TAK SIE NIE DOCZYTA WĄTKU TYLKO SIE PANNY RZUCAJĄ .... ze rozwiązłe jesteśmy:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-11 10:37 przez foczka2007.

ROZBIERANE FOTKI

11 wrz 2010 - 10:37:19

ja bym sie nie zdecydowala

zweryfikowana
Posty: 587
Ostrzeżenia: 1/5

ROZBIERANE FOTKI

11 wrz 2010 - 10:37:24

dla męża tak.a jeśli bym miała chlopaka to nie-bo do konca nie mozna ufac.a jesli zerwie z toba i umiesci te fotki gdzies w necie
zrob mu zdjecie swojej kupy , to bedzie mial ubaw ,zdjecia z kibla sa okropne.jak to wygalda,zenada.nie ma innych miejsc do robienia zdjec tylko kibel.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-11 10:39 przez bayacalifornia.

ROZBIERANE FOTKI

11 wrz 2010 - 10:51:32

to chyba odn posta lulka... tylko ze to byla ironia prosze pani....ale masz wyczucie kiepskie.

ROZBIERANE FOTKI

13 wrz 2010 - 23:31:18

Cytat
mgirl20
Cytat
martischa
a ja jestem na tak :) Nawet jeśli by ktoś miał te zdjęcia zobaczyć to co? Jeśli miałabym robić fotki to takie zaj.., w dobrym ujęciu, korzystne dla mnie - więc czego się tu wstydzić? Najwyżej inni by zobaczyli jaka jestem fajna hahahah, sorry za skromność xD

brawo Ci :D
absolutnie się zgadzam :))

prawda? :P:DD

oczywiście jest różnica - wysłać zdjęcie 15letniemu chłopcu czy dojrzałemu facetowi ;-)

ROZBIERANE FOTKI

13 wrz 2010 - 23:46:58

fotki i nawet filmiki TAK TAK TAK :D

ROZBIERANE FOTKI

14 wrz 2010 - 04:17:52

JESTEM ZA JAK NAJBARDZIEJ!!! Jak moj byl w wiezieni(niestety:() wysylalam mu bardzo czesto erotyczne fotki, strasznie mu sie to spodobalo, ale mieszkamy teraz ze soba juz 4 lata takze tylko jak wyjezdza w trase to wysylam mu pieknego mmsa:) Ale opowiem cos wogole z innej beczki, mam przyjaciolke prostytutke(niestety) i ona zawsze wysyla mi swoje zdjecia erotyczne zeby sie pochwalic cialem.. he he:) dziwne ale ona lubi jak prawi jej sie komplementy o cialku i kraglosciach:)

A robicie sobie ze swoim takie zdjecia?? To tez super sprawa, jak razem figlujecie(nie chodzi mi o seks) to popsztykajcie sobie fotki, super pozniej sie razem oglada i wtedy najczesciej dochodzi do seksu:)

Cytat
mgirl20
Cytat
martischa
a ja jestem na tak :) Nawet jeśli by ktoś miał te zdjęcia zobaczyć to co? Jeśli miałabym robić fotki to takie zaj.., w dobrym ujęciu, korzystne dla mnie - więc czego się tu wstydzić? Najwyżej inni by zobaczyli jaka jestem fajna hahahah, sorry za skromność xD

brawo Ci :D
absolutnie się zgadzam :))

DOKLADNIE!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-14 04:20 przez ibi123.

ROZBIERANE FOTKI

14 wrz 2010 - 07:24:38

Ja jestem ze swoim facetem 3 lata i 8 miesięcy i w swojej galerii nie ma mnie nagiej. Zraziłam się po tym jak koleżanka dała zrobić sobie takie zdjęcie, zerwała z chłopakiem, a on je potem pokazywał kolegom O_o.

ROZBIERANE FOTKI

14 wrz 2010 - 07:38:00

jestem na TAK ;] najważniejsze jest zaufanie. Jeśli wysyła się osobie którą się kocha, z która sie jest już dłużej i zna się Go dobrze to nie ma nic złego w tym. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-14 07:46 przez Endorfina18.

ROZBIERANE FOTKI

14 wrz 2010 - 07:43:05

dla mnie to tez glupota. W razie rostania czy cos to pozniej moze to wykorzystac albo i nie musi;]
nie nie nie jeszcze raz nie;]

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

ROZBIERANE FOTKI

14 wrz 2010 - 07:56:40

moja przyjaciółka miała nieciekawą sytuację. Zrobiła takie zdjęcia dla chłopaka. A prześladował ją jakiś fanatyk. " Zakochał się" i koniec. Jakimś hakerskim sposobem zciągnął z jej komputera wszystkie zdjęcia, podrukował i obwiesił sobie nimi pokój. Na te zdjęcia, gdzie ona była ze swoim chłoapkiem, on wycinał jego głowę i wstawiał swoją. I te pikantne fotki też miał... także po tym, co ona mi powiedziała jestem wstrząśnięta... I nie robię takich zdjęć. Nie wiadomo kto je dorwie, czasem jak masz na kompie, komp się sypnie i do naprawy. Macie pewność, że nikt ich nie zobaczy? Albo drukowane. Chłopak moze sobie je schować a wścibski kolega ogląda sobie pokój.. Nic nigdy nie wiadomo. pikantne sceny są tylko dla mojego chłopaka, bez obawy, że je ktoś zobaczy.. w sypialni :) ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-14 08:00 przez bigos2806.

ROZBIERANE FOTKI

14 wrz 2010 - 08:02:28

nic tak nie popędza faceta do domu po pracy, kiedy ma jeszcze coś do załatwienia, jak głód, ważny mecz albo właśnie erotyczne zdjęcie jego kobiety wysłane mu w czasie pracy - sposób sprawdzony ;p

następna dyskusja:

problem w łóżku