Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

58 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:44:34

mimo że się na tym nie znam, to wydaje mi się, że te tabletki to ściema, ale w sumie jeżeli zawarte są w nich same zioła, to nie powinny zaszkodzić, więc spróbować zawsze można



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 21:46 przez DulceMundo.

ASEQURELLA opinie

18 sie 2011 - 21:27:22

Cytat
marusia7
Żrecie te tabletki anty , do tego jakieś wspomagacze a później na raka umieracie!
Nie wszystkie hormony są przypisywane w celach antykoncepcyjnych, ale również leczniczych, więc jeśli się nie znasz to nie gadaj głupot:)
Dziś byłam u ginekologa i powiedział mi, że to pic na wodę, że w dzisiejszych czasach jest taki wybór, że można dobrać tabletki od których ani woda nie zatrzymuje się w organizmie, ani libido nie spada, a takie tabletki to na zdarcie kasy. Że nie ma udowodnionych efektów, tak więc on nie poleca:)

ASEQURELLA opinie

27 wrz 2011 - 13:47:27

ponawiam temat :)

ASEQURELLA opinie

27 wrz 2011 - 18:24:47

moim zdaniem jest to świetny sposób na wyciągnięcie kasy od ludzi . Jak tylko się zastanowimy ile pieniędzy musiały kosztować same reklamy które były puszczane swego czasu na okrągło w radio , telewizji , internecie , prasie to da to obraz tego jak musi to być opłacalny biznes.wcześniej nie było asequrelli i nic się z tego powodu ludziom nie działo...Mnie to nie przekonuje

ASEQURELLA opinie

13 paź 2011 - 14:43:21

ja biorę tabletki anty ,,regulon,, libido spadło okropnie i cierpi mój mąż ,co robić ? jak nie aseQurella to co? i mam jeszcze jedno pytanie czy te tabsy powiększaja biust

następna dyskusja:

Intymny problem Seks