Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ASEQURELLA opinie

25 sie 2010 - 00:23:04

Też mnie to zainteresowało :P Biorę yaz i co prawda nie mam skutków ubocznych ale zaciekawiło mnie to,że ten specyfik działa osłonowo na wątrobę a chyba dobrze o to zadbać przy regularnym braniu tabsów. Tylko ciekawi mnie czy te tabletki serio podnoszą libido? bo ja to bym mogla dzień w dzień po kilka razy i jakby mi jeszcze podrosło libido to chyba bym zajechała mojego ukochanego na śmierć albo została bym nałogową onanistką xD Najgorsze,że dopiero się pojawiły i mało kto je bierze na tyle długo by móc coś konkretnego o nich powiedzieć :( a kurcze nie chce na sobie testować hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-25 00:23 przez soso.

ASEQURELLA opinie

21 wrz 2010 - 17:54:26

ja chce kupic ten specyfik ze wzg na cellulit , przybranie wagi.. az zrzuceniem jej juz mam problem;/ zobacze jak to bedzie dzialalo jak nie zauwaze roznicy odloze;)

ASEQURELLA opinie

12 lis 2010 - 17:07:08

biorę prawie miesiąc i tak:
z libido nie mialam problemow zawsze duże ;d, nic sie z nim nie stalo przez asequrelle ; )
pobolewala mnie watroba - przestala
czesciej sikam ; )

moim zdaniem jest OK, warto wydac troche pieniedzy na taki specyfik.
mama - chemik - twierdzi, ze zawarte w tym ziola rzeczywiscie maja takie a nie inne dzialanie, wiec suplement powinien dawac spodziewane efekty.

ASEQURELLA opinie

16 sie 2011 - 20:03:19

biore niecały miesiąc i widze duzą poprawe. Dopiero zaczelam przygode z tabletkami , pierwszy miesiac nic 0 ochoty 0 nastroju i postanowilam w drugim miesiacu wziac asekurelle i juz po 3 dniach nabraslach sil i energi , czesciej oddaje mocz i widac ze dziala polecaam . :) a moze ktos mi powiedziec czy nalezy robic przerwe w braniu tydzien tak jak z tabletkami?

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 20:48:53

ja przyjmuje dopiero kolejny tydzień asequrelle, a antykoncepcje (yasminelle) około pół roku. Biust urósł mi o jakieś 2 rozmiary(a i tak mogłam nim obdzielić pięć innych dziewczyn), i przytyłam około 4/3 kg. Więc liczę na zbawienne działanie asequrelli :)

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 20:57:01

Sama chciałam sobie kupić, za namową swojego Chłopaka i przy ostatniej wizycie u ginekologa zapytałam co o nich sądzi. Odpowiedział, ze to to pic na wodę i że producent chce sobie tylko kasy nabić.

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:13:09

też się nad nimi zastanawiam.... ze względu na ochronę wątroby i wzrost libido... bo po anty spadło coś... ale nie chcę częściej sikać, bo i tak często to robię ani nie chcę chudnąć, bo wolałabym przytyć nawet...;p i nie wiem własnie co zrobić.. jest dwa za i dwa przeciw^^ a Wy jak uważacie, od tych tabletek można schudnać?? bo ja nie chcę :(

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:16:45

Ja je brałam ale szczerze dla mnie to "Gówno":) nie wzrosło mi libido itd... przestałam brac na jakis czas anty...

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:18:10

Właśnie kończę pierwsze opakowanie i nie mam zamiaru ponownie stosować asequrelli. Jakoś nie czuję kompletnie żadnych efektów. Słyszałam opinie, że tabletki te to po prostu wyciągi z różnych ziół, ale chciałam je wypróbować. Nie zwiększają na pewno libida, a oprócz tego, jak dla mnie tabletka to tabletka, zawsze jakiś wpływ na wątrobę ma, więc nie sądzę, żeby jakoś super ja chronił y po antykoncepcji. Ale to moje zdanie.

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:19:17

Żrecie te tabletki anty , do tego jakieś wspomagacze a później na raka umieracie!

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:19:49

Cytat
patus121
biore niecały miesiąc i widze duzą poprawe. Dopiero zaczelam przygode z tabletkami , pierwszy miesiac nic 0 ochoty 0 nastroju i postanowilam w drugim miesiacu wziac asekurelle i juz po 3 dniach nabraslach sil i energi , czesciej oddaje mocz i widac ze dziala polecaam . :) a moze ktos mi powiedziec czy nalezy robic przerwe w braniu tydzien tak jak z tabletkami?
Sprawdź w ulotce, wszystko pisze :)
Cytat
marusia7
Żrecie te tabletki anty , do tego jakieś wspomagacze a później na raka umieracie!
Nikt Cię o zdanie co do tabletek anty nie pyta. I jak się nie znasz to się nie odzywaj, bo pośmiewisko z siebie robisz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 21:20 przez panika992.

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:24:58

Stosowałam Asequrellę. Ode mnie? Nie pomogła mi nic. Głównie chodziło mi o spadek libido . Po tych tabletkach nie skoczyło ani troszkę. Osłania wątrobę? Nie wiem, nie widzę mojej wątroby. Ale jeżeli działa tak samo jak na libido, to moja wątroba raczej chroniona nie była. Po tabletkach nie przytyłam, więc tutaj raczej Asequrella nie miała jak się wykazać. Ja jednak jestem zdania, że po tabletkach anty tyją tylko głupiutkie dziewczyny (skoro widzisz, że tyjesz po tabletkach to je zmień/zrób badania/odstaw je). Wpływa pozytywnie na układ nerwowy i pokarmowy? Może i tak. Tak samo jak masa wielu innych tabletek. Podsumowując? Kasa wyrzucona w błoto.

Cytat
marusia7
Żrecie te tabletki anty , do tego jakieś wspomagacze a później na raka umieracie!

Acha... a od plastrów pewnie to samo...
prezerwatyw nie lubią faceci więc też nie...
globulki to sama chemia, która zżera nam macice...

aaa tak! kalendarzyk! w ten oto sposób mamy rodziny wielodzietne....
Cytat
patus121
biore niecały miesiąc i widze duzą poprawe. Dopiero zaczelam przygode z tabletkami , pierwszy miesiac nic 0 ochoty 0 nastroju i postanowilam w drugim miesiacu wziac asekurelle i juz po 3 dniach nabraslach sil i energi , czesciej oddaje mocz i widac ze dziala polecaam . :) a moze ktos mi powiedziec czy nalezy robic przerwe w braniu tydzien tak jak z tabletkami?

a czemu masz robić przerwę? przecież to ziółka od babci Gieni, a nie hormony.
A co do działania na Ciebie Asequrelii też nie wierzę. Raczej organizm przyzwyczaił Ci się do tabletek anty (sama piszesz, że to pierwsze Twoje) i zadziałał efekt placebo, niż Asequrella.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 21:29 przez Carmesi.

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:31:03

Brałam tabletki przez miesiąc, nie zauważyłam żadnej różnicy oprócz tego, że musiałam biegać do toalety jak głupia :o zapytałam później o nie ginekologa i stwierdził, że nie warto ich brać, więc odstawiłam:)
jak chcecie pozbyć się nadmiaru wody w organizmie nie używajcie soli przez kilka dni i na to samo wyjdzie:)

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:37:47

pic na wode. każdy może sobie wymyśleć tabletki żeby zbić kase na naiwności ludzi. hmm osłonowo na wątrobę..jeszcze jedna tabletka dodatkowo do antykoncepcyjnych moim zdaniem jeszcze bardziej obciąży:)

ASEQURELLA opinie

17 sie 2011 - 21:41:37

Asequrella jest suplementem diety, a nie lekiem.
Żeby wprowadzić ją na rynek producent nie musiał przedstawiać żadnych dowodów, że rzeczywiście daje jakiekolwiek efekty. ( Przy wprowadzaniu nowych leków potrzeba szczegółowych badań, które potwierdzają, że lek faktycznie leczy :P). Tak więc ściema i zdzieranie kasy.

następna dyskusja:

włókniak w piersi