Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ASEQURELLA opinie

28 lip 2010 - 13:40:54

Asequrella suplement diety wykazuje działanie ochronne i osłonowe przy doustnej antykoncepcji.

brałyście te "wspomagacze"? jakie są wasze opinie?

ASEQURELLA opinie

28 lip 2010 - 13:46:17

wlasnie zastanawialam sie gdzie zalozyc watek
tez sie chcialam czegos na jej temat dowiedziec.
droga nie jest ok 12 zl

ze strony producenta:
1. Asequrella zwiększa libido.
Zawarte w Asequrelli wyciągi z żeń szenia i imbiru podnoszą libido, pomagają utrzymać energie i witalność a przez co pozwalają na zachowanie sprawności seksualnej.

2. Asequrella chroni wątrobę.
Składniki zawarte w Asequrelli wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Wyciągi z mniszka lekarskiego i ostryżu długiego wpływają na wydzielanie i przepływ żółci z wątroby i woreczka żółciowego co ułatwia jej wydalanie i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

3. Asequrella pomaga utrzymać prawidłową wagę ciała.
Sprawdzonym środkiem na odchudzanie, który znajduje się w składzie Asequrelli jest wyciąg z zielonej herbaty,. Pobudza on spalanie tłuszczu oraz zwiększa wydatkowanie energii przez co korzystnie wpływa na procesy trawienia. Dodatkowo zawarta w preparacie witamina B6 bierze udział w metabolizmie węglowodanów i lipidów co usprawnia procesy redukcji tkanki tłuszczowej.

4. Asequrella nie pozwala na zatrzymywanie wody w organizmie.
Jednym z uciążliwych skutków doustnej antykoncepcji jest zatrzymywanie wody w organizmie. Zawarty w Asequrelli wyciąg z mniszka lekarskiego działa moczopędnie przez co pozwala pozbyć się nagromadzonej wody. Dodatkowo pomaga usuwać zbędne toksyny z organizmu i przyczynia się do zachowania dobrego fizycznego samopoczucia.

5. Asequrella pozytywnie wpływa na układ nerwowy.
Witamina B6 korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, szczególnie wskazana jest w okresie zwiększonej podatności na stres i zmęczenie.

6. Asequrella działa ochronnie na przewód pokarmowy.
Dzięki zawartości imbiru lekarskiego Asequrella działa łagodząco i osłaniająco na przewód pokarmowy, a w szczególności na żołądek. Olejek zawarty w kłączu pobudza wydzielanie śliny i soku żołądkowego dzięki czemu ułatwia trawienie.


Jak stosować Asequrellę?
Asequrella polecana jest do stosowania razem z doustną antykoncepcją począwszy od każdej pierwszej pigułki antykoncepcyjnej.
Dawkowanie: 1 tabletka raz dziennie.
Zawarte w opakowaniu 20 tabletek pomoże kobiecie w zachowaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej przez cały cykle menstruacyjny.

Jak długo stosować Asequrellę?
Nie ma ściśle określonej długości stosowania suplementu diety Asequrella. Zaleca się stosować Asequrellę równolegle z antykoncepcją hormonalną.

Czy Asequrella wpływa na skuteczność antykoncepcji hormonalnej?
Składniki zawarte w Asequrelli nie wpływają na skuteczność tabletek ani plastrów antykoncepcyjnych.

Czy Asequrella jest bezpieczna?
Asequrella zawiera naturalne wyciągi z ziół o potwierdzonej skuteczności przez co jest bezpieczna dla organizmu kobiety.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania Asequrelli?
Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Asequrella jest uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosować suplementu w ciąży i w okresie karmienia piersią.



ASEQURELLA opinie

16 sie 2010 - 15:48:21

Witam, ja również zastanawiam się nad kupnem tych tabletek. od kiedy biore doustną antykoncepcje przytylam ,mam nadmiar wody i libido praktycznie spadło do 0 :( zmieniałam tabletki 2x i nie zauważyłam jakiejś dużej poprawy.
Moja siostra kupiła sobie asequrelle ale jej chodziło tylko o działanie osłonowe dla wątroby i mówi,że pod tym kątem te tabletki są naprawdę dobre.
ale chcce Was zapytać czy zauważyłyscie poprawe co do takich objawów jakie ja mam ??

ASEQURELLA opinie

17 sie 2010 - 20:45:54

też mam pytanie codo tych tabletek... może brałyścieje już ?? proszę o opinie.

ASEQURELLA opinie

17 sie 2010 - 20:47:15

nie wiem czemu, ale nie wierzę w to...

ASEQURELLA opinie

17 sie 2010 - 20:49:01

ja też w to niewierzę dlatego pytao opinieosób które to stosują

ASEQURELLA opinie

17 sie 2010 - 20:51:58

Też zastanawiam się nad stosowaniem,ale tylko ze względu na wątrobę,innych problemów przy anty nie mam :)

ASEQURELLA opinie

17 sie 2010 - 20:55:29

moja siostra jest farmaceutką i jej zdaniem te tabletki to sciema- nie ma cudownego leku na wszystko.
Wystarczy poznać skład tych tabletek- zwykła witamina B, którą tak czy siak powinno się łykać przy braniu antykoncepcji, poza tym środki moczopędne niby żeby nie zatrzymywać wody w orgamie, do tego parę innych ziółek i witamin, które tak czy siak przyjmuje się osobno jak nie w tabletkach to w porzywieniu.
Zwykła witamina B za bardzo stanu wątroby nie poprawi a środek moczopędny nie zlikwiduje zatrzymywania wody i cellulitu czyli skutków ubocznych antykoncepcji, w podwyższenie libido za pomocą żeń szenia też nie ma co wierzyć.

Podsumowując- chyba lepiej brać tabletki, łykać wit B, robić przerwy w tego typu antykoncepcji i regularnie się badać niż brać asekurelle.

Ja osobiście odstawiłam właśnie tabletki anty po 6 latach brania- niby wszystko ok- cera super ale : żylaki, cellulit, niskie libido, wątroba w gorszym stanie. Niestety tego typu antykoncepcja to wiele skutków ubocznych, które mogą się pojawić dopiero po paru latach brania. Są też skutki po odstawieniu- długie czekanie za okresem, trądzik......Gdyby mogła cofnąć czas w życiu nie zaczełabym brać tabletek anty....chociaż fakt, komfort podczas seksu super ale skutki przerażają.

ASEQURELLA opinie

17 sie 2010 - 21:05:15

chii1986 dziękuję bardzo za wyczerpującą wypowidż właśnieo takekonkrety mi chodziło.już wiem żeichniekupować. a nadodstawienm tabletek anty już dawno się zastanawałam ale straszniesię boję skutków ubocznych.

ASEQURELLA opinie

19 sie 2010 - 12:32:20

Witam. Chciałam się dowiedzieć kiedy wogóle należy brać te tabletki asequrella? Czy przed zażyciem tabletki antykoncepcyjnej cz po??
I jeśli tak to ile godz/min przed lub po??;)

ASEQURELLA opinie

19 sie 2010 - 12:34:28

Cytat
nicoll72
chii1986 dziękuję bardzo za wyczerpującą wypowidż właśnieo takekonkrety mi chodziło.już wiem żeichniekupować. a nadodstawienm tabletek anty już dawno się zastanawałam ale straszniesię boję skutków ubocznych.
ja odstawiłam 2 tyg temu i jak na razie jest ok ;)

ASEQURELLA opinie

20 sie 2010 - 13:21:08

Ja mimo wszystko postanowiłam spróbować. Są to tabletki głównie ziołowe więc nie powinny mieć skutków ubocznych, a cena nie przeraża. Poza tym jak dla mnie to ostatnia szansa dla tabletek anty. Zmieniałam ich rodzaj już 4 razy i zawsze coś było nie tak. Mogę zaryzykować z Asequrellą i a nóż się uda, albo odstawić tabletki.

ASEQURELLA opinie

20 sie 2010 - 13:25:02

Cytat
Chii1986
moja siostra jest farmaceutką i jej zdaniem te tabletki to sciema- nie ma cudownego leku na wszystko.
Wystarczy poznać skład tych tabletek- zwykła witamina B, którą tak czy siak powinno się łykać przy braniu antykoncepcji, poza tym środki moczopędne niby żeby nie zatrzymywać wody w orgamie, do tego parę innych ziółek i witamin, które tak czy siak przyjmuje się osobno jak nie w tabletkach to w porzywieniu.
Zwykła witamina B za bardzo stanu wątroby nie poprawi a środek moczopędny nie zlikwiduje zatrzymywania wody i cellulitu czyli skutków ubocznych antykoncepcji, w podwyższenie libido za pomocą żeń szenia też nie ma co wierzyć.

Podsumowując- chyba lepiej brać tabletki, łykać wit B, robić przerwy w tego typu antykoncepcji i regularnie się badać niż brać asekurelle.

Ja osobiście odstawiłam właśnie tabletki anty po 6 latach brania- niby wszystko ok- cera super ale : żylaki, cellulit, niskie libido, wątroba w gorszym stanie. Niestety tego typu antykoncepcja to wiele skutków ubocznych, które mogą się pojawić dopiero po paru latach brania. Są też skutki po odstawieniu- długie czekanie za okresem, trądzik......Gdyby mogła cofnąć czas w życiu nie zaczełabym brać tabletek anty....chociaż fakt, komfort podczas seksu super ale skutki przerażają.

bardzo przydatne to co napisałaś:)

sama się zastanawiałam, ale wit. B już łykam (tj. łykam magnez, a wit. B jest tam dodatkowo;)) więc jej dublowanie byłoby kompletnie bez sensu... dzięki!

ASEQURELLA opinie

21 sie 2010 - 16:24:03

Chyba najwieksza zaleta jest ochrona watroby. Bnajmniej dla mnie to wazne po 4 latach stosowania tabletek anty. Niedlugo zamierzam udac sie na badanie prob watrobowych. Mam nadziej, ze wszystko bedzie okay :)

ASEQURELLA opinie

21 sie 2010 - 16:28:27

Cytat
mimoza15
Chyba najwieksza zaleta jest ochrona watroby. Bnajmniej dla mnie to wazne po 4 latach stosowania tabletek anty. Niedlugo zamierzam udac sie na badanie prob watrobowych. Mam nadziej, ze wszystko bedzie okay :)
po 3 latach stosowania doustnej antykoncepcji bylam na badaniu wątroby i bylo okej, takze mam nadzieje ze u ciebie tez tak bedzie.
co do tabletek to zwykle naciąganie ludzi (fakt ze nie jest droga), ale zawiera zwykle witaminy i wyciągi z ziół. np. z zielonej herbaty, a przeciez samą przyjemnością jest zaparzenie sobie takiej w filizance a i dzialanie to samo a moze nawet lepsze.
Cytat
Chii1986


Ja osobiście odstawiłam właśnie tabletki anty po 6 latach brania- niby wszystko ok- cera super ale : żylaki, cellulit, niskie libido, wątroba w gorszym stanie. Niestety tego typu antykoncepcja to wiele skutków ubocznych, które mogą się pojawić dopiero po paru latach brania. Są też skutki po odstawieniu- długie czekanie za okresem, trądzik......Gdyby mogła cofnąć czas w życiu nie zaczełabym brać tabletek anty....chociaż fakt, komfort podczas seksu super ale skutki przerażają.

Na szczęście każda kobieta inaczej przez to pzechodzi i te dolegliwości nie są regułą. tak dla pocieszenia tych które zdecydowały się odstawic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-21 16:30 przez sklepikarka.

następna dyskusja:

ciaza czy nie