Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry psycholog

26 minut temu

Druk ścienny

34 minut temu

Nowy samochód

54 minut temu

Montaż Klimatyzacji

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciąża?

28 lip 2010 - 09:53:29

a wiec tak, pod koniec czerwca byłam u ginekologa ponieważ miałam ie regularny okres ( co tydzień), myślałam ze jestem w ciąży, zrobił mi usg i powiedział ze nie jestem, przepisał mi tabletki anty. jednak ja myślę że jestem w ciąży, czuję jak mi się ,,coś'' rusza, czy to możliwe że ginekolog m. mógł się pomylić? czy powinnam znowu pójść do ginekologa? biorę tabletki i nie chce wrazie czego zaszkodzić dziecku, wiem jak to jest byc w ciazy bo mam już jedno dziecko

ciąża?

28 lip 2010 - 09:54:58

chyba za szybko, żeby Ci sie "coś" ruszało

ciąża?

28 lip 2010 - 09:55:12

może tabsy tak na Ciebie dzaiałają? hmmm nie wiem,jak dla mnie pytanie tutaj zamiast u ginekologa to głupota :P i tak się nie dowiesz :P

ciąża?

28 lip 2010 - 09:55:57

Wymyślasz sobie. A jak już tak uparcie stoisz przy swoim to zrób test lub badanie krwi. I tak wyjdzie wynik negatywny zapewne. Pozdrawiam.

ciąża?

28 lip 2010 - 09:56:02

Cytat
gosia_gosia_25
chyba za szybko, żeby Ci sie "coś" ruszało
tez tak myśle

ciąża?

28 lip 2010 - 09:56:14

ja bym poszła do innego gina i zrobiła test z krwi... a usg miałaś?

ciąża?

28 lip 2010 - 09:56:37

a może poprostu zrób test ...

ciąża?

28 lip 2010 - 09:56:39

wątpię by się pomylił..... jeśli jednak masz jakieś wątpliwości dlaczego nie zrobisz sobie testu?????

ciąża?

28 lip 2010 - 09:58:09

miałam usg dopochwowe, nieregularny okres zaczal mi sie w maju, moze i mam urojenia, jednak pojde do ginekologa ale innego

ciąża?

28 lip 2010 - 09:59:02

ruchy dziecka czuje się ok 20 tygodnia. nie lepiej wpisac w google i sprawdzic niż zadawac takie pytania

ciąża?

28 lip 2010 - 10:01:26

Cytat
Emme
ruchy dziecka czuje się ok 20 tygodnia. nie lepiej wpisac w google i sprawdzic niż zadawac takie pytania
nie ma jak ,,uprzejmnosc'' innych

ciąża?

28 lip 2010 - 10:01:46

Cytat
Emme
ruchy dziecka czuje się ok 20 tygodnia. nie lepiej wpisac w google i sprawdzic niż zadawac takie pytania
A więc google czasem kłamie, ja czułam w 15 ;p

ciąża?

28 lip 2010 - 10:04:00

Na USG dopochwowym to nawet początkujący ginekolog by się poznał :| Kobieto, Ty lepiej idź do ginekologa prywatnie, bo to może być coś z jajnikami I OSTATNIĄ RZECZĄ MOŻE BYĆ TU CIĄŻA lub jakieś rozregulowanie się hormonów. Tabletki są idealne na regulację okresu, moja serdeczna przyjaciółka miała podobny problem, tylko okresu 3 miesiące nie miała (prędzej mogłaby podejrzewać ciążę). Dostała pigułki i okres się zjawił.

P.S. A przy tabletkach (bo chyba wiesz) możesz mieć plamienia- piszę to, żebyś drugiego wątku nie zakładała ;)

ciąża?

28 lip 2010 - 10:06:31

Cytat
majka51
Cytat
Emme
ruchy dziecka czuje się ok 20 tygodnia. nie lepiej wpisac w google i sprawdzic niż zadawac takie pytania
A więc google czasem kłamie, ja czułam w 15 ;p

pierwsze ruchy można czuć wcześniej, ale regularne są później. a koleżanka chyba takowe czuje.
a, ja nie jestem nieuprzejma, wręcz przeciwnie. dałam Ci rade, żebyś nie musiała się ośmieszać.

ciąża?

28 lip 2010 - 10:08:41

Cytat
Emme
Cytat
majka51
Cytat
Emme
ruchy dziecka czuje się ok 20 tygodnia. nie lepiej wpisac w google i sprawdzic niż zadawac takie pytania
A więc google czasem kłamie, ja czułam w 15 ;p

pierwsze ruchy można czuć wcześniej, ale regularne są później. a koleżanka chyba takowe czuje.
a, ja nie jestem nieuprzejma, wręcz przeciwnie. dałam Ci rade, żebyś nie musiała się ośmieszać.
nie uważam żebym się ośmieszała, od tego jest forum żeby się wypowiadac

następna dyskusja:

ASEQURELLA opinie