Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 09:59:58

Witam.. mam takie pytanie.. :/
11.07 kochalam sie z moim chlopakiem on mial wytrysk juz jak sie wycofal przynajmniej on tak mowi, ale byl blisko mnie mam neregularny okres i chyba wtety byl 1 dzien dni
plodnych:// na drugi dzien bolalo mnie gardlo i troche zle sie czulam... czy moge byc w ciazy?? ..

prosze o szybka odp.. dzieki .:]
pozdrawiam;*

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:06:39

ile ty masz lat?

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:08:40

Kochanie sie bez zadnego zabezpieczenia jest głupstwem i jesli nie staracie sie o dziecko to radze o czyms pomyslec, nawet o gumce (ze wzg na choroby) szczegolnie ze wzg na coraz bardziej popularny wirus HPV. A jeśli chodzi o stosunek tzw. przerywany jaki z tego co piszesz stosujecie to jest to juz najwieksza mozliwa glupota, poniewaz plemniki zdolne do zapłodnienia mogą sie wydostawac z faceta nie tylko w czasie wytrysku ale równiez wczesniej, kiedy jest w srodku. Pomysl o tabletkach, nie tylko wyeliminują "strach" przed niechcianym ale dodatkowo ureguluje okres. Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 1.157
Ostrzeżenia: 1/5

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:08:49

Jak boli gardło to na bank jesteś ! ;O

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:05:33

Jest małe prawdobodobieństwo ale ja jak zaszłam w ciążę (jedną i drugą) to też mnie bolało gardło i miałam objawy grypopodobne.

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:07:53

Cytat
rudzia4646
Jak boli gardło to na bank jesteś ! ;O

hahahaha xD

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:07:53

Dlaczego boli Cię gardło ?mpże po prostu się przeziębiłaś.
Za mało napisałaś żeby muc to stwierdzić.

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:08:17

ręce opadają

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:09:27

Jak wiesz (lub nie) facet przed wytryskiem ma tzw kropelkowanie. Jeśli nie bierzesz tabletek i nie mieliście gumki, ani żadnych innych zabezpieczeń, to po pierwsze, postąpiliście bardzo nieodpowiedzialnie, po drugie- tak, możesz być w ciąży. Plemniki mają dosyć długą żywotność i przemieszczają się szybko.

Przykład o żywotności plemników. Facet był na dziw.kach. Wrócił do domu, do swojej kobiety. Kochał się z nią.
Zaszła w ciążę, po 9 miesiącach urodziła mużynka. Zszokowana, nie wiedziała dlaczego tak się stało.
Facet wkurzony o zdradę (dobre sobie), nie słuchał nawet wyjaśnień. Postanowili to sprawdzić.
Co się później okazało, ta dziw.ka, z którą się p***rzył wcześniej p***rzyła się z mużynem. Zaraz po tym z nim. On przeniósł jego plemniki na swoją dziewczynę.
Sytuacja trudna do uwierzenia, ale tak na prawdę było. Btw na prawdę współczułam tej kobiecie.

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:09:28

a z tym gardłem, to pocisnęłaś :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-15 10:16 przez bigos2806.

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:15:23

jak dni płodne miałaś to ja obstawiam że będziesz w ciąży. tak się kończy uprawianie seksu bez zabezpieczeń

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:15:46

Cytat
rudzia4646
Jak boli gardło to na bank jesteś ! ;O

Zgadzam się :))

Dziecko ile masz latek?:) Kochać sie umiesz ale konsekwencji nie znasz.

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:10:36

heheh "bolało mnie gardło- czy mogę być w ciąży...?"
y................ jeśli data w niku to data Twojego urodzenia to takie rzeczy powinnaś wiedzieć z biologii z podstawówki. ;o
jak masz dni płodne i był wytrysk to prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest jakby większe, prawda?

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:19:00

Taaakkk! Ból gardła to pierwszy objaw ciąży! Na bank jestes w ciąży! ha, ha, ha

Czy mogę być w ciąży?????/

15 lip 2010 - 10:19:25

Ból gardła to jest najważniejszy objaw ciąży :D

następna dyskusja:

Obolałe piersi