Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

gorący temat

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:27:50

Cytat
kaam_
przecież lekarz rodzinny,
zwykły taki, najzwyklejszy,
jak usłyszy, co Ci jest,
co jest grane, czy Cię boli, czy nie,
to też będzie wiedział, jak Cię leczyć!

Cytat
kasiunia_love19
czosnek sobie wkladac matko swieta skad wy to bierzecie jeszcze gazeta i sznurek az przykro ze jeszcze ty tak lykasz wszystko dziewczyno a co to jeden lekarz jest do innego juz pojcc nie mozna bez przesady.. chore z tym czosnkiem nie dosyc ze sobie pogorszysz to jeszcze bedzie jechac od ciebie na kilometr jak bys tylka od tygodnia nie umyla zal
miesiac trzeba czekac no szkoda ze nie trzy sa lekarze do ktorych normalnie mozna wejsc a nie sie zapisywac pol roku wczesniej czy nawet do szpitala mozna sie normalnie przejsc a nawet jak bys miala isc do prywatnego to wkoncu chodzi o zdrowie zal ci 100 zl na lekarza to lepeij sobie czosnek wpychac..
ty naprawde inteligencja to nie grzeszysz ... mowia ci idz do lekarza i dziewczyna ma racje a ty swoje ze co jak ci lekarz wypisze na grzybice jesli jej nie masz no jesli jest tak samo rozgarniety to mozliwe bo ja jeszcze nie widzialam lekarza ktory by leki wypisywal na cos czego nawet nie sprawdzi co to jest. tez swoja cipe ogladac w lustrze jeszcze zdjecia rob i nam tu wyslij bo za malo opisujesz co ci tam cieknie . jak masz brudna po calym dniu to sie umyj!! i nikt ci nie kaze siadac na kiblu w galerii i nie wiadomo co robic jakos ja tez na baseny chodze caly czas zalatwiam sie i w pracy i w centrach handlowych i jakos zadnego syfa nie mam.. ale ty zyj sobie dalej na etapie czosnku z gazeta w cipie


nie GAZETĄ, ale GAZĄ ;p..
inteligencją to raczej Ty nie grzeszysz skoro nie odróżniasz gazy od gazety... kultura też pozostawia wiele do życzenia... i czytanie ze zrozumieniem, podałam sposoby które znalazłam w książkach medycyny naturalnej i internecie i nie stosuje metody ząbek czosnku a'la tampon. może nie wiesz że masz grzybice? w takim razie współczuje twojemu partnerowi, oby cie to również dopadło bo mycie tyłka ma już nie wiele wspólnego z tym czy masz infekcje czy nie.
a zwykły lekarz jak mnie przebada? jak nie ma ani fotela ani przyrządów? to ty pomyśl lepiej...

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:31:52

Cytat
kasiiia
Cytat
agata74
idz do apteki i kup masci lub globulki na grzybice i nie wkladaj zadnego czosnku !!!!! jedynie co mozesz zrobic to podmywac sie roztworem kefiru zmieszanym z woda to poprawi flore bakteryjna . a tak wogole to przeciez mozesz isc do innego ginekologa skoro twoj jest na urlopie . jednego w miescie chyba nie macie ??
Cytat
kasiiia
Cytat
dzikuska
jeśli to grzybica to jak włozysz sobie paluszka bedziesz miała na nim taka serowata wydzielinę- mamm czesto infekcje i lekarz pow. ze tak mozna sprawdzic czy to grzybica.
Jesli Cie nie piecze ani nie swedzi to dopiero moze byc poczatek .i tantum rosa powinna pomóc.
z tą wydzieliną to jest tak - na majtkach mam malutko, tak jak zwykle
głupia sprawa , ale jak popatrze do lusterka to mam właśnie białą można powiedzieć serowatą, glutowatą wydzieline przy wejściu do pochwy, upławy mi ustąpiły, miałam je jeden dzień. wcześniej na pewno nie miałam takiej wydzieliny.
Cytat
leniszcze
boze ja tu snaidanie jem !!!!!!!! idziesz do lekarza dostajesz globulki i po 2-3 dniach jestes zdrowa i tyle....
ide do lekarza ale dopiero 30 lipca, a do ogólnego pójde poprosze o tabl. na grzybice a jak wcale jej nei mam ? to po co faszerowac się chemią?! nei jestem zwolenniczką leków, antybiotyków, itp
jak mi po tym czosnku przejdzie i 30 lipca lekarz stwierdzi że nic mi nie dolega to zobaczymy kto tu będzie mówić fuj, ble, nei rób tego
na grzybice pochwy podaje sie nystatyne w globulkach fakt to jest antybiotyk ale dziala i jesli masz pewnoisc ze to grzybica to idz do lekarza pierwszego kontaktu niech ci przepisze. a nie eksperymentujecie i kombinacje alpejskie wyczyniasz
wszystkie globulki są na recepte to raz, dwa nei jestem pewna czy to grzybica, a z lekarzami to prywaciarze do których chodziłam kasują sobie 150zł za wizyte a w chwili obecnej nie mam tyle kasy, na nfz trzeba czekać ponad miesiąc. a z resztą za 2 dni dostaje okres więc i tak leczenie będe musiałą przerwać...
dziewczyno o czym ty piszesz nie wszystkie globulki sa na recepte z antybiotykliem tylko na recepte wiec .... i krem clotrolimazolum tez nie jest na recepte wiec za misat siedziec i szukac jakis dziwactw lec do apteki i do lekarza rodzinnego . a jak nie chcesz to pozycz kase od kogos i idz do ginekologa ja nie rozumiem jak mozna tak nie szanowac wlasnego zdrowia i eksperymentowac
Cytat
kasiiia
Cytat
kaam_
przecież lekarz rodzinny,
zwykły taki, najzwyklejszy,
jak usłyszy, co Ci jest,
co jest grane, czy Cię boli, czy nie,
to też będzie wiedział, jak Cię leczyć!

Cytat
kasiunia_love19
czosnek sobie wkladac matko swieta skad wy to bierzecie jeszcze gazeta i sznurek az przykro ze jeszcze ty tak lykasz wszystko dziewczyno a co to jeden lekarz jest do innego juz pojcc nie mozna bez przesady.. chore z tym czosnkiem nie dosyc ze sobie pogorszysz to jeszcze bedzie jechac od ciebie na kilometr jak bys tylka od tygodnia nie umyla zal
miesiac trzeba czekac no szkoda ze nie trzy sa lekarze do ktorych normalnie mozna wejsc a nie sie zapisywac pol roku wczesniej czy nawet do szpitala mozna sie normalnie przejsc a nawet jak bys miala isc do prywatnego to wkoncu chodzi o zdrowie zal ci 100 zl na lekarza to lepeij sobie czosnek wpychac..
ty naprawde inteligencja to nie grzeszysz ... mowia ci idz do lekarza i dziewczyna ma racje a ty swoje ze co jak ci lekarz wypisze na grzybice jesli jej nie masz no jesli jest tak samo rozgarniety to mozliwe bo ja jeszcze nie widzialam lekarza ktory by leki wypisywal na cos czego nawet nie sprawdzi co to jest. tez swoja cipe ogladac w lustrze jeszcze zdjecia rob i nam tu wyslij bo za malo opisujesz co ci tam cieknie . jak masz brudna po calym dniu to sie umyj!! i nikt ci nie kaze siadac na kiblu w galerii i nie wiadomo co robic jakos ja tez na baseny chodze caly czas zalatwiam sie i w pracy i w centrach handlowych i jakos zadnego syfa nie mam.. ale ty zyj sobie dalej na etapie czosnku z gazeta w cipie


nie GAZETĄ, ale GAZĄ ;p..
inteligencją to raczej Ty nie grzeszysz skoro nie odróżniasz gazy od gazety... kultura też pozostawia wiele do życzenia... i czytanie ze zrozumieniem, podałam sposoby które znalazłam w książkach medycyny naturalnej i internecie i nie stosuje metody ząbek czosnku a'la tampon. może nie wiesz że masz grzybice? w takim razie współczuje twojemu partnerowi, oby cie to również dopadło bo mycie tyłka ma już nie wiele wspólnego z tym czy masz infekcje czy nie.
a zwykły lekarz jak mnie przebada? jak nie ma ani fotela ani przyrządów? to ty pomyśl lepiej...
kelarz pierwszego kontaktu nie potrzebuje cie przebadac by wiedziec lub ocenic co ci jest , wystarczy ze mu opiszesz swoje dolegliwosci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 11:33 przez agata74.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:30:47

Cytat
agata74
Cytat
kasiiia
Cytat
agata74
idz do apteki i kup masci lub globulki na grzybice i nie wkladaj zadnego czosnku !!!!! jedynie co mozesz zrobic to podmywac sie roztworem kefiru zmieszanym z woda to poprawi flore bakteryjna . a tak wogole to przeciez mozesz isc do innego ginekologa skoro twoj jest na urlopie . jednego w miescie chyba nie macie ??
Cytat
kasiiia
Cytat
dzikuska
jeśli to grzybica to jak włozysz sobie paluszka bedziesz miała na nim taka serowata wydzielinę- mamm czesto infekcje i lekarz pow. ze tak mozna sprawdzic czy to grzybica.
Jesli Cie nie piecze ani nie swedzi to dopiero moze byc poczatek .i tantum rosa powinna pomóc.
z tą wydzieliną to jest tak - na majtkach mam malutko, tak jak zwykle
głupia sprawa , ale jak popatrze do lusterka to mam właśnie białą można powiedzieć serowatą, glutowatą wydzieline przy wejściu do pochwy, upławy mi ustąpiły, miałam je jeden dzień. wcześniej na pewno nie miałam takiej wydzieliny.
Cytat
leniszcze
boze ja tu snaidanie jem !!!!!!!! idziesz do lekarza dostajesz globulki i po 2-3 dniach jestes zdrowa i tyle....
ide do lekarza ale dopiero 30 lipca, a do ogólnego pójde poprosze o tabl. na grzybice a jak wcale jej nei mam ? to po co faszerowac się chemią?! nei jestem zwolenniczką leków, antybiotyków, itp
jak mi po tym czosnku przejdzie i 30 lipca lekarz stwierdzi że nic mi nie dolega to zobaczymy kto tu będzie mówić fuj, ble, nei rób tego
na grzybice pochwy podaje sie nystatyne w globulkach fakt to jest antybiotyk ale dziala i jesli masz pewnoisc ze to grzybica to idz do lekarza pierwszego kontaktu niech ci przepisze. a nie eksperymentujecie i kombinacje alpejskie wyczyniasz
wszystkie globulki są na recepte to raz, dwa nei jestem pewna czy to grzybica, a z lekarzami to prywaciarze do których chodziłam kasują sobie 150zł za wizyte a w chwili obecnej nie mam tyle kasy, na nfz trzeba czekać ponad miesiąc. a z resztą za 2 dni dostaje okres więc i tak leczenie będe musiałą przerwać...
dziewczyno o czym ty piszesz nie wszystkie globulki sa na recepte z antybiotykliem tylko na recepte wiec .... i krem clotrolimazolum tez nie jest na recepte wiec za misat siedziec i szukac jakis dziwactw lec do apteki i do lekarza rodzinnego . a jak nie chcesz to pozycz kase od kogos i idz do ginekologa ja nie rozumiem jak mozna tak nie szanowac wlasnego zdrowia i eksperymentowac
clotrimazolum mam. i szanuje swoje zdrowie, od zawsze stosuje medycyne naturalną i mnei leczyła, ja moge powiedzieć że wy nei szanujecie swojego zdrowia faszerując się zbędną chemią... rozumiem że żyjemy w XXI wieku i że są leki , które często osłabiają nasz organizm stąd wszystkie choróbska coraz częściej wracają. napar z czosnku stosowały znajome i sobie chwalą. w internecie jest mnóstwo pozytywnych opinii dlatego nie mówcie że nie szanuje swojego zdrowia...

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:33:24

Cytat
kasiiia
Witam dziewczyny :) pewnie nie jedna z was to przeżywała. ja obawiam się że sie nią zaraziłam tylko pytanie gdzie - basen, solarium czy podczas stosunku na świeżym powietrzu? Nie odczuwam pieczenie, swędzenia ale mam upławy i przy ujściu pochwy po kilku godz odkłada się biały śluz. Czy wiecie czy to jest grzybica? Mój gin dopiero mnie przyjmie 30lipca <olaboga> ! bo jest na urlopie... pozostało mi czekać i leczyć się domowymi sposobami. narazie stosuje maść clotrimazolum, nie korzystam z żadnych basenów. czytałam w internecie o czosnku, stosowała któraś z was?

sposób nr 1:
na noc aplikujemy czosnek jak tampona (oczywiscie owiniętego w gaze z nitką żeby go wyjąć), lub podczas dnia wymieniając go co kilka godz

sposób nr 2:
wkładamy ząbek czosnku między warki sromowe i również nosimy go kilka godz

sposób nr 3: (ja go zastosowałam)
do przegotowanej, ciepłej szklanki (nie gorącej!) wody wyciskamy czosnek, następnie odcedzamy go (żeby nie było drobin czosnku bo sa one piekące). Taka miksutą podmywamy się, robimy irygacje lub nasączamy tampona i go aplikujemy. podmywamy sie kilka razy dziennie

Dziewczyny pisały że po czosnku ich problem zniknął, zobaczymy czy mi pomoże ;) mnie straaaasznie piekło jak strzykaweczką sie pomywałam (nie chciałam mieć śmierdzacych rąk). A wam pomógł albo znacie inne domowe sposoby?

ja miałam 4 lata temu ,zaraziłam się nad jeziorem ale się wyleczyłam :) no mój gin powiedział ,że tzw. stringi też doporowadzają do takiego stanu tzw. jakby były za małe hehe

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:42:15

przeczytajcie ........

GRZYBICA POCHWY
Największym problemem są

grzybice pochwy. Przyczyna jest bardzo prosta: wystarczy byle jaka choroba, którą leczy się antybiotykiem i za kilka dni kobieta już odczuwa swędzenia, pieczenia. Co robi? No idzie do lekarza i bierze antybiotyk w postaci globulek. Czy to pomaga? Na krótko, albo wcale. Chodzi i chodzi do lekarzy, grzybica pochwy rozwija się w najlepsze, a ona chodzi, aż w końcu przestaje i uważa, ze musi z tym żyć. Czy któryś ginekolog powiedział o ścisłej diecie bezcukrowej przy leczeniu grzybicy pochwy? Jeszcze takiego nie spotkałam. A czy któryś informuje o tym, że grzybica pochwy bierze się z grzybicy w jelitach? Nieleczona prowadzi do grzybicy układu moczowego? Jeszcze takiego nie spotkałam.

Miejscowe leczenie zwykle nie prowadzi, do całkowitego wyleczenia i mamy do czynienia z sinusoidą:, czyli raz jest lepiej a raz gorzej. Stosowanie leczenia jak w przypadku grzybicy ogólnoustrojowej jest wskazane i przynosi rewelacyjne efekty. Ale trzeba cierpliwości i wytrwałości. Ścisła dieta bezcukrowa i………. uwaga to bardzo ważne!!!! W trakcie leczenie grzybicy pochwy współżycie powinno odbywać się z prezerwatywą. Dlaczego? Otóż mężczyźni nie czują potrzeby przeleczenia się na grzybicę. Uważają, że ich to nie dotyka, bo to kobieta jest chora. Niestety tak nie jest. Z płynami ustrojowymi podczas stosunku „obdarowujemy” się różnymi drobnoustrojami, w tym grzybami. Kiedy kobieta się leczy a mężczyzna nie, i całkowicie pomijają zabezpieczenia się, to mężczyzna re infekuje kobietę i tak możemy się leczyć lata całe.

Grzybica pochwy może powodować niepłodność, ponieważ grzyby są w stanie wytwarzać żeński hormon płciowy 17-beta – estradiol. Powoduje on zaburzenia cyklu.

Czynniki wpływające na rozwój grzybicy pochwy:

-przyjmowanie antybiotyków, hormonów

-cukrzyca, otyłość,

-dieta wysokowęglowodanowa

-zakażenie rzęsistkiem, wirusem Herpes Simplex

-częste kontakty seksualne z różnymi partnerami

-przegrzanie i zbytnia wilgotność w okolicach tych narządów

- wkładka domaciczna

-ciąża, ze względu na zmiany hormonalne powodujące wzrost progesteronu, a tym samym wzrost ilości glikogenu w komórkach pochwy, co sprzyja rozmnażaniu drożdżaków

Objawy grzybicy pochwy to: świąd, ból, pieczenie, obrzęki pochwy i sromu, białe naloty na ściankach pochwy oraz serowate gęste upławy. Ból przy i po stosunku. Nieleczona grzybica powoduje stan zapalny pochwy, nadżerki na szyjce macicy oraz grozi rozwojem komórek nowotworowych.

Oczywiście zajście w ciążę przy grzybicy pochwy jest możliwe i bardzo często następuje. Kłopoty zaczynają się później. Kobieta czuje nasilenie objawów grzybicy, więc podczas ciąży bierze globulki lub antybiotyki i uważa, że tak trzeba, bo tak kazał lekarz. Oczywiście męczy się całą ciążę, a kiedy stan jest bardzo poważny, lekarz w ostateczności proponuje cesarskie cięcie, aby nie zarazić dziecka. Czy to słuszne? Jak najbardziej. Ale czy to coś zmienia dla kobiety? Nic. Problem grzybicy pochwy pozostaje.

Leczenie takiej jak przy grzybicy ogólnoustrojowej poniżej. Leczenie musi trwać minimum trzy miesiące i jeśli podczas tych trzech miesięcy grzybica pochwy nawraca, to trzeba przedłużyć kurację o kolejne trzy. Z moich doświadczeń wynika, że jeśli w czasie trzymiesięcznego cyklu kuracji produktami CaliVita nie będzie żadnego nawrotu to robimy miesiąc przerwy w przyjmowaniu produktów. Jeśli podczas tej przerwy nie wystąpi nawrót, to znaczy, że grzybica ustąpiła. Jeśli jest nawrót, to następne trzy miesiące kuracja.

Czas leczenia grzybicy pochwy to od 3 miesięcy do nawet roku.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:41:34

Cytat
anel1902
przeczytajcie ........

GRZYBICA POCHWY
Największym problemem są

grzybice pochwy. Przyczyna jest bardzo prosta: wystarczy byle jaka choroba, którą leczy się antybiotykiem i za kilka dni kobieta już odczuwa swędzenia, pieczenia. Co robi? No idzie do lekarza i bierze antybiotyk w postaci globulek. Czy to pomaga? Na krótko, albo wcale. Chodzi i chodzi do lekarzy, grzybica pochwy rozwija się w najlepsze, a ona chodzi, aż w końcu przestaje i uważa, ze musi z tym żyć. Czy któryś ginekolog powiedział o ścisłej diecie bezcukrowej przy leczeniu grzybicy pochwy? Jeszcze takiego nie spotkałam. A czy któryś informuje o tym, że grzybica pochwy bierze się z grzybicy w jelitach? Nieleczona prowadzi do grzybicy układu moczowego? Jeszcze takiego nie spotkałam.

Miejscowe leczenie zwykle nie prowadzi, do całkowitego wyleczenia i mamy do czynienia z sinusoidą:, czyli raz jest lepiej a raz gorzej. Stosowanie leczenia jak w przypadku grzybicy ogólnoustrojowej jest wskazane i przynosi rewelacyjne efekty. Ale trzeba cierpliwości i wytrwałości. Ścisła dieta bezcukrowa i………. uwaga to bardzo ważne!!!! W trakcie leczenie grzybicy pochwy współżycie powinno odbywać się z prezerwatywą. Dlaczego? Otóż mężczyźni nie czują potrzeby przeleczenia się na grzybicę. Uważają, że ich to nie dotyka, bo to kobieta jest chora. Niestety tak nie jest. Z płynami ustrojowymi podczas stosunku „obdarowujemy” się różnymi drobnoustrojami, w tym grzybami. Kiedy kobieta się leczy a mężczyzna nie, i całkowicie pomijają zabezpieczenia się, to mężczyzna re infekuje kobietę i tak możemy się leczyć lata całe.

Grzybica pochwy może powodować niepłodność, ponieważ grzyby są w stanie wytwarzać żeński hormon płciowy 17-beta – estradiol. Powoduje on zaburzenia cyklu.

Czynniki wpływające na rozwój grzybicy pochwy:

-przyjmowanie antybiotyków, hormonów

-cukrzyca, otyłość,

-dieta wysokowęglowodanowa

-zakażenie rzęsistkiem, wirusem Herpes Simplex

-częste kontakty seksualne z różnymi partnerami

-przegrzanie i zbytnia wilgotność w okolicach tych narządów

- wkładka domaciczna

-ciąża, ze względu na zmiany hormonalne powodujące wzrost progesteronu, a tym samym wzrost ilości glikogenu w komórkach pochwy, co sprzyja rozmnażaniu drożdżaków

Objawy grzybicy pochwy to: świąd, ból, pieczenie, obrzęki pochwy i sromu, białe naloty na ściankach pochwy oraz serowate gęste upławy. Ból przy i po stosunku. Nieleczona grzybica powoduje stan zapalny pochwy, nadżerki na szyjce macicy oraz grozi rozwojem komórek nowotworowych.

Oczywiście zajście w ciążę przy grzybicy pochwy jest możliwe i bardzo często następuje. Kłopoty zaczynają się później. Kobieta czuje nasilenie objawów grzybicy, więc podczas ciąży bierze globulki lub antybiotyki i uważa, że tak trzeba, bo tak kazał lekarz. Oczywiście męczy się całą ciążę, a kiedy stan jest bardzo poważny, lekarz w ostateczności proponuje cesarskie cięcie, aby nie zarazić dziecka. Czy to słuszne? Jak najbardziej. Ale czy to coś zmienia dla kobiety? Nic. Problem grzybicy pochwy pozostaje.

Leczenie takiej jak przy grzybicy ogólnoustrojowej poniżej. Leczenie musi trwać minimum trzy miesiące i jeśli podczas tych trzech miesięcy grzybica pochwy nawraca, to trzeba przedłużyć kurację o kolejne trzy. Z moich doświadczeń wynika, że jeśli w czasie trzymiesięcznego cyklu kuracji produktami CaliVita nie będzie żadnego nawrotu to robimy miesiąc przerwy w przyjmowaniu produktów. Jeśli podczas tej przerwy nie wystąpi nawrót, to znaczy, że grzybica ustąpiła. Jeśli jest nawrót, to następne trzy miesiące kuracja.

Czas leczenia grzybicy pochwy to od 3 miesięcy do nawet roku.

a dziewczyny myślą, że 2-4 dni wezmą antybiotyki i po problemie...

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:44:44

Cytat
kasiiia
Cytat
kaam_
przecież lekarz rodzinny,
zwykły taki, najzwyklejszy,
jak usłyszy, co Ci jest,
co jest grane, czy Cię boli, czy nie,
to też będzie wiedział, jak Cię leczyć!




Cytat
kasiunia_love19
czosnek sobie wkladac matko swieta skad wy to bierzecie jeszcze gazeta i sznurek az przykro ze jeszcze ty tak lykasz wszystko dziewczyno a co to jeden lekarz jest do innego juz pojcc nie mozna bez przesady.. chore z tym czosnkiem nie dosyc ze sobie pogorszysz to jeszcze bedzie jechac od ciebie na kilometr jak bys tylka od tygodnia nie umyla zal
miesiac trzeba czekac no szkoda ze nie trzy sa lekarze do ktorych normalnie mozna wejsc a nie sie zapisywac pol roku wczesniej czy nawet do szpitala mozna sie normalnie przejsc a nawet jak bys miala isc do prywatnego to wkoncu chodzi o zdrowie zal ci 100 zl na lekarza to lepeij sobie czosnek wpychac..
ty naprawde inteligencja to nie grzeszysz ... mowia ci idz do lekarza i dziewczyna ma racje a ty swoje ze co jak ci lekarz wypisze na grzybice jesli jej nie masz no jesli jest tak samo rozgarniety to mozliwe bo ja jeszcze nie widzialam lekarza ktory by leki wypisywal na cos czego nawet nie sprawdzi co to jest. tez swoja cipe ogladac w lustrze jeszcze zdjecia rob i nam tu wyslij bo za malo opisujesz co ci tam cieknie . jak masz brudna po calym dniu to sie umyj!! i nikt ci nie kaze siadac na kiblu w galerii i nie wiadomo co robic jakos ja tez na baseny chodze caly czas zalatwiam sie i w pracy i w centrach handlowych i jakos zadnego syfa nie mam.. ale ty zyj sobie dalej na etapie czosnku z gazeta w cipie


nie GAZETĄ, ale GAZĄ ;p..
inteligencją to raczej Ty nie grzeszysz skoro nie odróżniasz gazy od gazety... kultura też pozostawia wiele do życzenia... i czytanie ze zrozumieniem, podałam sposoby które znalazłam w książkach medycyny naturalnej i internecie i nie stosuje metody ząbek czosnku a'la tampon. może nie wiesz że masz grzybice? w takim razie współczuje twojemu partnerowi, oby cie to również dopadło bo mycie tyłka ma już nie wiele wspólnego z tym czy masz infekcje czy nie.
a zwykły lekarz jak mnie przebada? jak nie ma ani fotela ani przyrządów? to ty pomyśl lepiej...



to pomyśl może,
że wcale nie musi Cię tam oglądać,
wystarczą same objawy

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:50:10

a czy podczas okresu grzybica zwiększa swoje nasilenie czy maleje?

Cytat
kaam_
Cytat
kasiiia
Cytat
kaam_
przecież lekarz rodzinny,
zwykły taki, najzwyklejszy,
jak usłyszy, co Ci jest,
co jest grane, czy Cię boli, czy nie,
to też będzie wiedział, jak Cię leczyć!




Cytat
kasiunia_love19
czosnek sobie wkladac matko swieta skad wy to bierzecie jeszcze gazeta i sznurek az przykro ze jeszcze ty tak lykasz wszystko dziewczyno a co to jeden lekarz jest do innego juz pojcc nie mozna bez przesady.. chore z tym czosnkiem nie dosyc ze sobie pogorszysz to jeszcze bedzie jechac od ciebie na kilometr jak bys tylka od tygodnia nie umyla zal
miesiac trzeba czekac no szkoda ze nie trzy sa lekarze do ktorych normalnie mozna wejsc a nie sie zapisywac pol roku wczesniej czy nawet do szpitala mozna sie normalnie przejsc a nawet jak bys miala isc do prywatnego to wkoncu chodzi o zdrowie zal ci 100 zl na lekarza to lepeij sobie czosnek wpychac..
ty naprawde inteligencja to nie grzeszysz ... mowia ci idz do lekarza i dziewczyna ma racje a ty swoje ze co jak ci lekarz wypisze na grzybice jesli jej nie masz no jesli jest tak samo rozgarniety to mozliwe bo ja jeszcze nie widzialam lekarza ktory by leki wypisywal na cos czego nawet nie sprawdzi co to jest. tez swoja cipe ogladac w lustrze jeszcze zdjecia rob i nam tu wyslij bo za malo opisujesz co ci tam cieknie . jak masz brudna po calym dniu to sie umyj!! i nikt ci nie kaze siadac na kiblu w galerii i nie wiadomo co robic jakos ja tez na baseny chodze caly czas zalatwiam sie i w pracy i w centrach handlowych i jakos zadnego syfa nie mam.. ale ty zyj sobie dalej na etapie czosnku z gazeta w cipie


nie GAZETĄ, ale GAZĄ ;p..
inteligencją to raczej Ty nie grzeszysz skoro nie odróżniasz gazy od gazety... kultura też pozostawia wiele do życzenia... i czytanie ze zrozumieniem, podałam sposoby które znalazłam w książkach medycyny naturalnej i internecie i nie stosuje metody ząbek czosnku a'la tampon. może nie wiesz że masz grzybice? w takim razie współczuje twojemu partnerowi, oby cie to również dopadło bo mycie tyłka ma już nie wiele wspólnego z tym czy masz infekcje czy nie.
a zwykły lekarz jak mnie przebada? jak nie ma ani fotela ani przyrządów? to ty pomyśl lepiej...



to pomyśl może,
że wcale nie musi Cię tam oglądać,
wystarczą same objawy

kaam z tym myśleniem to nie było do ciebie, sorry.
narazie nie wybieram sie do lekarza bo mówie niedlugo dostane okres tak więc i tak leczenie będzie po, bo z tego co wiem to w trakcie miesiączki nie leczy się grzybicy. może mi przejdzie zobaczymy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 11:52 przez kasiiia.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:55:31

to ja bym skołowała wizytę dziś,
póki nie masz okresu
i nie pchała w siebie tego czosnku :(
jak dla mnie to głupi pomysł,
sama widzisz - grzybica wymaga długiego leczenia,
a nie nasączania tampona w czosnku..


[nie wiem czemu słowo 'tampona' jest podkreślone
przez Google jako nieprawidłowe?
nie tak się pisze? :p]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 12:00 przez kaam_.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 12:06:35

Przyznam ,że o tym czosnku to pierwsze słyszę:) .. Tak jak niektóre dziewczyny mówią, powinnaś isć do lekarza, a domowe to tylko na złagodzenie przykrych objawów. Tantum rosa jak najbardziej, podmywanie się roztworem azucalenu. naparem z kory dębu , w ostateczności roztworem octu. Ale jeśli masz clotrimazolum to chyba to jest najskuteczniejsze, tylko jedna uwaga, bo nie zawsze nawet lekarz o tym mówi: powinnaś maścią smarować również partnera, bo co z tego ,że Ty się wyleczysz , jak nastąpi od niego ponowne zakażenie. Podczas okresu objawy maleją, ale nie mijają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 12:04 przez wiola173.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 12:10:44

narazie lecze sie clotrimazolum i czosnkowym naparem, po okresie pójde do lekarza.
właśnie wydaje mi się ze od partnera się zaraziłam albo stosunku w złym miejscu i coś złapałam... jego narazie nie lecze bo nawet nie mam jak, miesiąc mamy siebie z głowy.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 12:12:54

Przemywanie rumiankiem pomaga.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 12:09:44

Lepiej idź do apteki i się zapytaj czy mają coś bez recepty :)

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 12:11:09

a propolis jest skuteczny?

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 12:16:42

Podpisuje sie pod opiniami dziewczyn, krem masz dobry + mozesz kupic jakies zioła do przemywania miejsc intymnych, mi pani ginekolog zapisala vagosan herbapol mieszkanki apteczne (z tego co wiem nie jest na recepte), jest to mieszanka ziol z ktorych robi sie roztwor z ciepla wodą i przemywa wieczorem okolice intymne, lagodzi swedzenie, stany zapalne i przykry zapach. do tego krem clo i spokoj na jakis czas. u mnie niestety tego typu uplawy pojawiają sie wraz z odczuwaniem wielkiego stresu, wiec teraz jak byla sesja na studiacj to bylam "biała jak śnieg" w tych okolicach;/ masakra;/

i swoją drogą nie tylko ginekolog moze przypisac ci leki na grzybice badz stany zapalne pochwy, mozesz tez pojsc do dematologa badz lekarza pierwszego kontaktu, tez moge ci przypisac rozne maści itp. im szybciej zaczniesz leczyc tym lepiej. a w trakcie miesiaczki zawiesza się leczenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 12:21 przez Dont_Call_Me_Baby.

następna dyskusja:

Wyłuskiwanie ósemek POMOCY