Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

przestrzeganie diety

1 minutę temu

zalety diety pudełkowej

16 minut temu

skuteczna dieta

37 minut temu

informacje o żywieniu

55 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:22:04

jeśli to grzybica to jak włozysz sobie paluszka bedziesz miała na nim taka serowata wydzielinę- mamm czesto infekcje i lekarz pow. ze tak mozna sprawdzic czy to grzybica.
Jesli Cie nie piecze ani nie swedzi to dopiero moze byc poczatek .i tantum rosa powinna pomóc.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:21:01

poczytajcie sobie w internecie o tym czosnku, dziewczyny to zachwalają. w swoim otoczeniu mam znajome którym żadne globulki nei pomogły tylko naoar z czosnku!
moja siostra jest ginekologiem-położnikiem i mówiła że nie raz i nie dwa takei rzeczy pomagają, chociaz ona stosuje "normalne" leczenie tabletkami. recepty mi nie wystawi bo za daleko mieszka i nei mam jak jechac do niej na badania :(

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:25:32

niestety Ci nie pomogę,
bo nie miałam z tym styczności..
ale powiem jedno,
te sposoby domowe brzmią troszkę idiotycznie,
ja nie wkładałabym sobie żadnego czosnku,
dziewczyno, błagam Cię, nie rób tego :p
albo nasączony tampon, głupota,
dziewczyny dobrze mówią o maściach,
albo innych..
albo po prostu idź do lekarza ogólnego,
albo zapisz się do innego ginekologa,
ja tak zrobiłam, jak potrzebowałam,
zapisałam się do innej przychodni,
gdzie nie czekało się miesiąc na wizytę :p

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:22:47

Ktoras dziewczyna tu napisała ze grzybice ma sie z braku higieny.

To wogole nie prawda. ja sie myje dwa razy dziennie, uzywam specjalnym płynów typu Laktacyd i co z tego?

Połozy Ci sie ktos w solarium kto ma grzybice,
usiadziesz w Galeri w ubikacji prosto na sedes bo sie zapomnisz,
pójdziesz na basen.

I co ?

Ja sie ostatnio zaraziłam grzybicą. BYłam u ginekologa. Miałam swedzenia i pieczenia.
I sam powiedział ze to nie z braku higieny, tylko własnie z nie ostroznosci na roznych ludzi w roznych miejscach.

masz TRIDERM - ona jest na recepte. Pomoze Ci w ciagu 4 dni.

Myj NAGIETKIEM to miejsce. Chodz w samej spodniczce po domu, umywaj to chłodną woda, kup dobry płyn do higieny.
To nic strasznego

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:23:46

boze ja tu snaidanie jem !!!!!!!! idziesz do lekarza dostajesz globulki i po 2-3 dniach jestes zdrowa i tyle....

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:28:24

Cytat
dzikuska
jeśli to grzybica to jak włozysz sobie paluszka bedziesz miała na nim taka serowata wydzielinę- mamm czesto infekcje i lekarz pow. ze tak mozna sprawdzic czy to grzybica.
Jesli Cie nie piecze ani nie swedzi to dopiero moze byc poczatek .i tantum rosa powinna pomóc.
z tą wydzieliną to jest tak - na majtkach mam malutko, tak jak zwykle
głupia sprawa , ale jak popatrze do lusterka to mam właśnie białą można powiedzieć serowatą, glutowatą wydzieline przy wejściu do pochwy, upławy mi ustąpiły, miałam je jeden dzień. wcześniej na pewno nie miałam takiej wydzieliny.
Cytat
leniszcze
boze ja tu snaidanie jem !!!!!!!! idziesz do lekarza dostajesz globulki i po 2-3 dniach jestes zdrowa i tyle....
ide do lekarza ale dopiero 30 lipca, a do ogólnego pójde poprosze o tabl. na grzybice a jak wcale jej nei mam ? to po co faszerowac się chemią?! nei jestem zwolenniczką leków, antybiotyków, itp
jak mi po tym czosnku przejdzie i 30 lipca lekarz stwierdzi że nic mi nie dolega to zobaczymy kto tu będzie mówić fuj, ble, nei rób tego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 10:29 przez kasiiia.

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:27:41

Tylko lekarz... miałam zapalenie pochwy, potem nadżerka, męczyłam się z tym prawie rok:/
Domowych sposobów próbowałam też, ale nic nie dawały... w lipcu tez bowiem lekarz uciekł mi na urlop:)

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:36:48

tantum rosa jest świetne, mi po 2 dniach ustąpiły wszelkie dolegliwiości

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:39:04

no widze ze nie tylko ja mam z tym problemy. dobry temat!!!popieram!!!!

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:38:04

każda kobieta ma z tym rpoblemy tylko większość wstydzi się o tym mówić!

ide po mój czosneczek sie podmyć ;]

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:42:24

idz do apteki i kup masci lub globulki na grzybice i nie wkladaj zadnego czosnku !!!!! jedynie co mozesz zrobic to podmywac sie roztworem kefiru zmieszanym z woda to poprawi flore bakteryjna . a tak wogole to przeciez mozesz isc do innego ginekologa skoro twoj jest na urlopie . jednego w miescie chyba nie macie ??

Cytat
kasiiia
Cytat
dzikuska
jeśli to grzybica to jak włozysz sobie paluszka bedziesz miała na nim taka serowata wydzielinę- mamm czesto infekcje i lekarz pow. ze tak mozna sprawdzic czy to grzybica.
Jesli Cie nie piecze ani nie swedzi to dopiero moze byc poczatek .i tantum rosa powinna pomóc.
z tą wydzieliną to jest tak - na majtkach mam malutko, tak jak zwykle
głupia sprawa , ale jak popatrze do lusterka to mam właśnie białą można powiedzieć serowatą, glutowatą wydzieline przy wejściu do pochwy, upławy mi ustąpiły, miałam je jeden dzień. wcześniej na pewno nie miałam takiej wydzieliny.
Cytat
leniszcze
boze ja tu snaidanie jem !!!!!!!! idziesz do lekarza dostajesz globulki i po 2-3 dniach jestes zdrowa i tyle....
ide do lekarza ale dopiero 30 lipca, a do ogólnego pójde poprosze o tabl. na grzybice a jak wcale jej nei mam ? to po co faszerowac się chemią?! nei jestem zwolenniczką leków, antybiotyków, itp
jak mi po tym czosnku przejdzie i 30 lipca lekarz stwierdzi że nic mi nie dolega to zobaczymy kto tu będzie mówić fuj, ble, nei rób tego
na grzybice pochwy podaje sie nystatyne w globulkach fakt to jest antybiotyk ale dziala i jesli masz pewnoisc ze to grzybica to idz do lekarza pierwszego kontaktu niech ci przepisze. a nie eksperymentujecie i kombinacje alpejskie wyczyniasz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 10:46 przez agata74.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:51:30

Cytat
agata74
idz do apteki i kup masci lub globulki na grzybice i nie wkladaj zadnego czosnku !!!!! jedynie co mozesz zrobic to podmywac sie roztworem kefiru zmieszanym z woda to poprawi flore bakteryjna . a tak wogole to przeciez mozesz isc do innego ginekologa skoro twoj jest na urlopie . jednego w miescie chyba nie macie ??
Cytat
kasiiia
Cytat
dzikuska
jeśli to grzybica to jak włozysz sobie paluszka bedziesz miała na nim taka serowata wydzielinę- mamm czesto infekcje i lekarz pow. ze tak mozna sprawdzic czy to grzybica.
Jesli Cie nie piecze ani nie swedzi to dopiero moze byc poczatek .i tantum rosa powinna pomóc.
z tą wydzieliną to jest tak - na majtkach mam malutko, tak jak zwykle
głupia sprawa , ale jak popatrze do lusterka to mam właśnie białą można powiedzieć serowatą, glutowatą wydzieline przy wejściu do pochwy, upławy mi ustąpiły, miałam je jeden dzień. wcześniej na pewno nie miałam takiej wydzieliny.
Cytat
leniszcze
boze ja tu snaidanie jem !!!!!!!! idziesz do lekarza dostajesz globulki i po 2-3 dniach jestes zdrowa i tyle....
ide do lekarza ale dopiero 30 lipca, a do ogólnego pójde poprosze o tabl. na grzybice a jak wcale jej nei mam ? to po co faszerowac się chemią?! nei jestem zwolenniczką leków, antybiotyków, itp
jak mi po tym czosnku przejdzie i 30 lipca lekarz stwierdzi że nic mi nie dolega to zobaczymy kto tu będzie mówić fuj, ble, nei rób tego
na grzybice pochwy podaje sie nystatyne w globulkach fakt to jest antybiotyk ale dziala i jesli masz pewnoisc ze to grzybica to idz do lekarza pierwszego kontaktu niech ci przepisze. a nie eksperymentujecie i kombinacje alpejskie wyczyniasz
wszystkie globulki są na recepte to raz, dwa nei jestem pewna czy to grzybica, a z lekarzami to prywaciarze do których chodziłam kasują sobie 150zł za wizyte a w chwili obecnej nie mam tyle kasy, na nfz trzeba czekać ponad miesiąc. a z resztą za 2 dni dostaje okres więc i tak leczenie będe musiałą przerwać...

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 10:51:57

czosnek sobie wkladac matko swieta skad wy to bierzecie jeszcze gazeta i sznurek az przykro ze jeszcze ty tak lykasz wszystko dziewczyno a co to jeden lekarz jest do innego juz pojcc nie mozna bez przesady.. chore z tym czosnkiem nie dosyc ze sobie pogorszysz to jeszcze bedzie jechac od ciebie na kilometr jak bys tylka od tygodnia nie umyla zal
miesiac trzeba czekac no szkoda ze nie trzy sa lekarze do ktorych normalnie mozna wejsc a nie sie zapisywac pol roku wczesniej czy nawet do szpitala mozna sie normalnie przejsc a nawet jak bys miala isc do prywatnego to wkoncu chodzi o zdrowie zal ci 100 zl na lekarza to lepeij sobie czosnek wpychac..
ty naprawde inteligencja to nie grzeszysz ... mowia ci idz do lekarza i dziewczyna ma racje a ty swoje ze co jak ci lekarz wypisze na grzybice jesli jej nie masz no jesli jest tak samo rozgarniety to mozliwe bo ja jeszcze nie widzialam lekarza ktory by leki wypisywal na cos czego nawet nie sprawdzi co to jest. tez swoja cipe ogladac w lustrze jeszcze zdjecia rob i nam tu wyslij bo za malo opisujesz co ci tam cieknie . jak masz brudna po calym dniu to sie umyj!! i nikt ci nie kaze siadac na kiblu w galerii i nie wiadomo co robic jakos ja tez na baseny chodze caly czas zalatwiam sie i w pracy i w centrach handlowych i jakos zadnego syfa nie mam.. ale ty zyj sobie dalej na etapie czosnku z gazeta w cipie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 11:02 przez kasiunia_love19.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:13:00

przecież lekarz rodzinny,
zwykły taki, najzwyklejszy,
jak usłyszy, co Ci jest,
co jest grane, czy Cię boli, czy nie,
to też będzie wiedział, jak Cię leczyć!

Cytat
kasiunia_love19
czosnek sobie wkladac matko swieta skad wy to bierzecie jeszcze gazeta i sznurek az przykro ze jeszcze ty tak lykasz wszystko dziewczyno a co to jeden lekarz jest do innego juz pojcc nie mozna bez przesady.. chore z tym czosnkiem nie dosyc ze sobie pogorszysz to jeszcze bedzie jechac od ciebie na kilometr jak bys tylka od tygodnia nie umyla zal
miesiac trzeba czekac no szkoda ze nie trzy sa lekarze do ktorych normalnie mozna wejsc a nie sie zapisywac pol roku wczesniej czy nawet do szpitala mozna sie normalnie przejsc a nawet jak bys miala isc do prywatnego to wkoncu chodzi o zdrowie zal ci 100 zl na lekarza to lepeij sobie czosnek wpychac..
ty naprawde inteligencja to nie grzeszysz ... mowia ci idz do lekarza i dziewczyna ma racje a ty swoje ze co jak ci lekarz wypisze na grzybice jesli jej nie masz no jesli jest tak samo rozgarniety to mozliwe bo ja jeszcze nie widzialam lekarza ktory by leki wypisywal na cos czego nawet nie sprawdzi co to jest. tez swoja cipe ogladac w lustrze jeszcze zdjecia rob i nam tu wyslij bo za malo opisujesz co ci tam cieknie . jak masz brudna po calym dniu to sie umyj!! i nikt ci nie kaze siadac na kiblu w galerii i nie wiadomo co robic jakos ja tez na baseny chodze caly czas zalatwiam sie i w pracy i w centrach handlowych i jakos zadnego syfa nie mam.. ale ty zyj sobie dalej na etapie czosnku z gazeta w cipie


nie GAZETĄ, ale GAZĄ ;p..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 11:14 przez kaam_.

Grzybica pochwy - domowe sposoby

06 lip 2010 - 11:25:16

ojej.. o czosnku nigdy nie słyszałam, ale to nie boli? jejj ...

tak tantuum rose ;d

następna dyskusja:

Wyłuskiwanie ósemek POMOCY