Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

zalety diety pudełkowej

10 minut temu

skuteczna dieta

31 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tycie przed okresem

18 maj 2010 - 10:40:52

tak tak

Tycie przed okresem

18 maj 2010 - 11:03:31

też tyję przed okresem ;/ w trakcie mam brzuch jak balon.

na zatrzymywanie wody w organizmie i puchnięcie jest jeden sposób - picie, picie, picie. Jeśli dostarczasz organizmowi codziennie ok 1,5-2l wody, nie będzie jej zatrzymywał, gdyż przyzwyczai się do tego, że nie musi.

Tycie przed okresem

18 maj 2010 - 11:06:23

to nie tycie, tylko zatrzymanie wody w organizmie, może z pół kilo więcej ważę.

Tycie przed okresem

18 maj 2010 - 11:13:25

to nie tycie,tylko woda sie zatrzymuje sie w organizmie u mnie ok2kg

Tycie przed okresem

18 maj 2010 - 11:33:04

a u mnie przez ostatnie kilka miesięcy to nie dość że woda się zatrzymuje i mam bolesne. Przed ciążą moje okresy wyglądały tak że 5 dni kuliłam się w ciemnym cichym pomieszczeniu z bólu, po ciąży mi przeszło nawet nie czułam że okres idzie a teraz od kilku miesięcy znów mam bardzo bolesne i strasznie dużo jem, nie potrafię tego opanować, szczególnie słodycze a co za tym idzie wzrost wagi na stałe nie tylko woda ;/ ale od jutra zaczynam dietę Dukana - dzisiaj musiałam dojeść moje Rafaello hehe

Tycie przed okresem

18 maj 2010 - 11:37:09

ja wyglądam jak wielki bochen chleba, akurat na studniówke mi sie trafilo ;D

Tycie przed okresem

08 lis 2010 - 19:16:05

jak to jest z tym tyciem

Tycie przed okresem

08 lis 2010 - 19:20:39

Cytat
aguska194
no, u mnie to czasem i 3-4 do przodu:/ i żre co popadnie byle sie nie ruszało:P
to tak jak ja ; D to co nie ucieka ;)

Tycie przed okresem

08 lis 2010 - 19:21:29

ja nie wiem ile ale tak z zewnatrz to nic nie widac na szczescie, nie mam jakiegos wydetego brzucha itp tyle tylko ze mnie boli:P

Tycie przed okresem

08 lis 2010 - 19:21:39

Cytat
aguska194
no, u mnie to czasem i 3-4 do przodu:/ i żre co popadnie byle sie nie ruszało:P

uffff... już myślałam że tylko ja jestem taka dziwna że rzucam się wtedy na wszystko byle się nie ruszało :D a z wagą to u mnie też od 2 do 4 kilo więcej :(

Tycie przed okresem

08 lis 2010 - 19:27:48

Aaaa zły

Ja dziś zaobserwowałam u siebie kilogram, który skrupulatnie starałam się zgubić (oczywiście jeden z wielu) na dukanie i jestem wściekła, napuchnięta, zła i nieszczęśliwa zły I HATE P M S zły[[[[[

Tycie przed okresem

08 lis 2010 - 19:28:42

Cytat
gusia48
Cytat
aguska194
no, u mnie to czasem i 3-4 do przodu:/ i żre co popadnie byle sie nie ruszało:P

uffff... już myślałam że tylko ja jestem taka dziwna że rzucam się wtedy na wszystko byle się nie ruszało :D a z wagą to u mnie też od 2 do 4 kilo więcej :(
Przyłączam się do Was Dziewczyny :) również męczy mnie wtedy wilczy apetyt, trudny do zapanowania :D a jak to wygląda u mnie z wagą przed okresem trudno powiedzieć, chociaż przeważnie czuję się jak bym miała z 10kg więcej :D

Tycie przed okresem

08 lis 2010 - 19:43:14

To czysta fizjologia ten kilogram czy dwa ;) Po okresie wszystko wraca do normy.A czy biodra rosna? Hmmm sądzę, że to indywidualna sprawa każdego organizmu kobiety.Ja się wtedy cała napuchnięta czuje ;/

Tycie przed okresem

11 lis 2010 - 15:09:57

ja też przed okresem dosłownie rzucam się na jedzenie :) waga... wiadomo kilko kilogramów do przodu...
i tak jak dziewczyny pisały przede mną : duży brzuch i trochę większe piersi :) ale to ostatnie akurat mi nie przeszkadza:)

następna dyskusja:

problem