Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

batony dla sportowców

06 mar 2009 - 15:27:00

gdzie mozna dostac?

batony dla sportowców

06 mar 2009 - 15:29:11

a po co Ci batony ? I o jakie Ci konkretnie chodzi ?

batony dla sportowców

06 mar 2009 - 15:33:23

chcialam sprobowac :) jak sie zje zwyklego batona typu mars snickers to zaspokaja nas na krotko , za chwile mamy ochote na cos innego
a ponoc batony dla sportowcow sa wysokobialkowe i nie powoduja takiej hustawki insulinowej :)

batony dla sportowców

06 mar 2009 - 15:38:44

Cytat
she15
a po co Ci batony ? I o jakie Ci konkretnie chodzi ?

jakie? no jakies energetryczne
bo co do producentow sie nie oeirntuje i myslalam ze ktoras mi cos doradzi

batony dla sportowców

06 mar 2009 - 15:39:26

w dobrych hipermarketach i sklepach sportowych ktore maja takze jedzeenie ; >

batony dla sportowców

06 mar 2009 - 15:43:52

na takim zadupiu :D nie mam mowy o dobrym sklepie sportowym :D
carrefour albo kaufland ?:D

batony dla sportowców

13 lip 2011 - 12:37:58

Ja kupuje batony inkospor, zwłaszcza te balance w białej czekoladzie są dobre. Faktycznie zaspokajają głód na dłużej, ale ja je głównie jem wracając z ćwiczeń, bo głodna jestem a nie chce byle czego wrzucać w siebie. A tak jak piszesz jak się zje jednego marsa, to zaraz jeszcze bardziej się chce jeść. W sklepie internetowym w takim razie kup.

batony dla sportowców

14 lip 2011 - 13:40:32

nie znam się, ale chyba te batony rzeczywiście lepiej jeść po ćwiczeniach (tak samo jak nie powinno się pić poweraid jak wody). Może Tobie wystarczą jakieś batoniki z obiżoną kalorycznością, np. z nestle fitness....

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

batony dla sportowców

21 lip 2011 - 12:56:57

Cytat
kwiatuszek29
Ja kupuje batony inkospor, zwłaszcza te balance w białej czekoladzie są dobre. Faktycznie zaspokajają głód na dłużej, ale ja je głównie jem wracając z ćwiczeń, bo głodna jestem a nie chce byle czego wrzucać w siebie. A tak jak piszesz jak się zje jednego marsa, to zaraz jeszcze bardziej się chce jeść. W sklepie internetowym w takim razie kup.

Ale w jakim sklepie internetowym można kupić te batony z inkosporu? Jaka jest ich cena?
Ja chętnie kupiłabym całe opakowanie takich batonów, bo po ćwiczeniach, czy nawet domowej jeździe na orbitreku jestem po prostu padnięta i później zamiast tryskać energią siedze osowiała i na nic nie mam ani chęci ani siły...

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

batony dla sportowców

21 lip 2011 - 13:01:43

nawet nie wiedziałam że takie coś istnieje, jak batony dla sportowców O.o

batony dla sportowców

30 lip 2011 - 11:57:32

Koczkodanka wpisz w google Inkospor. W kilku sklepach internetowych z suplementami diety dla sportowców widziałam te produkty. Ja kupiłam za ok 5 zł jeden batonik o smaku waniliowo - malinowym. Z tym, że jem je tylko przed intensywnym wysiłkiem.

batony dla sportowców

30 lip 2011 - 12:02:12

W jakims markecie widziałam czekolady dla sportowców, chyba w tesco

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

batony dla sportowców

31 lip 2011 - 18:40:14

Dzięki wielkie dziewuszki za odpowiedź :)
Wpisałam inkospor w google i rzeczywiście wyskoczyły sklepy internetowe :)
W sumie myślenie nie boli..... chociaż w moim przypadku to nie jest takie oczywiste :D

A co do czekolad z tesco, to nie wiem czy taką bym kupiła - najpierw z pewnością musiałabym prześledzić ulotkę i składniki, jak również kaloryczność oraz zawartość białek, tłuszczów i węglowodanów. Chociaż z drugiej strony skoro ona jest dla sportowców to pewnie musi mieć nieco zmieniony skład.... hmm....

batony dla sportowców

31 lip 2011 - 18:51:31

Uwielbiam produkty dla sportowców, te wszystkie batony, żele i napoje. Siedzę przed komputerem, wpieprzam chipsy i popijam takim napojem. prawdziwa ze mnie sportsmenka :P

batony dla sportowców

17 sie 2011 - 09:38:51

Kupiłam sobie batona nestle o którym pisała helga_aus_bawaria i porównałam składy. To w tym z inkosporu jest cztery razy więcej białka, co jest pożądane, nestle ma więcej cukru i nie wiem czemu aż tak dużo sodu co jest raczej niezbyt zdrowe. Oprócz tego w inkosporze są witaminy i więcej błonnika, w nestle nie ma witamin zbyt wiele i jest mniej błonnika.
Jeśli chodzi o walory smakowe, to oba batoniki są smaczne.

następna dyskusja:

Ziołolecznictwo