Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 17:39:20

już chyba lepiej przebolec ten jeden tydzien w miesiacu,niz pozniej miec jakies problemy zdrowotne itp itd

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 17:55:16

to takie metody też są u nas w polsce? heh oglądałam program na dicovery i tam amerykanka po odłożeniu zastrzyków anty zaszła w ciąże o której nie wiedziała heh nie nie brałam nigdy

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 18:00:08

powinno się stosować po urodzeniu już, zbyt dużo ingerencja w organizm.. nie polecam

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 18:00:36

mi moja powiedziala ze to nie dla kobiet z tendencja do tycia bo bede jak szafa wygladac....

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 18:04:56

Nigdy o tym nie słyszałam ;p

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 18:09:03

Radzę najpierw spróbowac tabletek z małą dawką progestagenów takich jak w depo-proverze wtedy będziesz wiedziała jak Twoje ciało reaguje. Tabletki zawsze można odstawic w razie czego a jak weźmiesz zastrzyk i będziesz odczuwac skutki uboczne to przez 3miesiące bo niestety nie da się tego usunąc z organizmu. Całośc zamienia się w coś podobnego do żelu i pozostaje w organiźmie przez 3miesiące.
Do skutków ubocznych należą: stany depresyjne, spadek libido, trądzik, wzrost masy ciała i kilka innych rzadziej spotykanych.

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 18:16:31

ja miałam te zastrzyki ale po urodzeniu dziecka i tylko mogłam je brac puki karmiłam pozniej przeszłam na tabletki bo zastrzyki na dłuższą mete są bardzo szkodliwe i nie wskazane osoba które nie miały jeszcze dzieci...

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 18:23:20

Cytat
mirrona
Ja stosowałam 3 lata zastrzyk o nazwie depo provera.Powiem Ci tak-plusem jest prawie całkowity brak miesiączek(tylko czasem plamienia) ,ale były chwile,że nie wiedziałam,czy jestem w ciąży-bo dni płodne i niepłodne były nie do rozpoznania :-( fakt,bolesne miesiączki skończyły się ,ale spadło też libido :-( a jak mój mąż przeczytał po tych 3 latach ulotkę ile jest skutków ubocznych ,to powiedział,że nie ma sensu żebym to dalej stosowała.No fakt-super jako antykoncepcja bo w ogóle nie chciało mi się kochać ;-) miałam mdłości i zawroty głowy niestety.A najgorszy jest pierwszy raz po tym zastrzyku-bo jak już weźmiesz ,to nie można tego procesu odwrócić i jeśli będą skutki uboczne -to przez bite 3m-ce co najmniej :-( ja po zakończeniu ostatniego zastrzyku nie miałam miesiączek chyba z 9m-cy ,musiałam brać po nich tabletki na wyregulowanie cykli.Osobiście szczerze-nie polecam-po zakończeniu miałam bolesne miesiączki i silniejsze niż przed ich braniem.A powrót do w miarę regularnych cykli(ale też nie co do dnia) zajęło mi chyba ze 3 lata,więc to dość inwazyjna metoda antykoncepcji....

U mnie podobnie z tym libido :(, ogólnie masakra przez jakiś czas nie wiedziałam co się ze mną dzieje, na szczęście nie przytyłam, wręcz odwrotnie (ale wiadomo, że nie na każdą podziała w ten sam sposób). Tak, może jest dobrze nie plamic co miesiąc i to za 14 zł (tyle mnie kosztował zastrzyk raz na 3 miesiące), jednak kosztem tego libido i stanów poddepresyjnych nie warto jak dla mnie. Po odrzuceniu tej metody okres wrócił mi dopiero po 7 miesiącach, bez wspomagania się lekami na przywrócenie cyklu, co i tak mnie cieszy.

następna dyskusja:

damski orgazm/wytrysk