Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

19 minut temu

Budowa domu

24 minut temu

Projekt wnętrza

57 minut temu

usługi stomatologiczne

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 14:46:43

hey dziewczyny stosowała któras z was lub może stosuje tę metode antykoncepcji??jak sie po nim czujecie i ipt??czy przytyłyście?macie jakies zmienne nastrojr?pytam bo sama chce spróbowac

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 14:48:46

nawet nigdy nie słyszałam o tej metodzie antykoncepcji, ale brzmi interesująco. Ile takie coś kosztuje? I co ile się go przyjmuje?

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:04:50

ten zastrzyk stosuje sie w pierwszy lub 2 dzien miesiączki i działa przez 3 miesiące

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:10:50

ile to kosztuje?

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:15:57

koło 57zł

zweryfikowana
Posty: 937
Ostrzeżenia: 1/5

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:17:24

a to nie dla kobiet po 1szym dziecku?

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:17:54

ja go stosuje, teraz w c zerwcu przyjme go poraz czwarty...
no raczej lekarze nie polecaja go dla kobiet które jeszcze nigdy nie rodziły, lub które w przyszłosci planuja miec portomstwo, ja mam dwóch synków i juz nie planuje kolejnych dzieci...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 15:19 przez marcin1982.

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:19:21

Ja stosowałam 3 lata zastrzyk o nazwie depo provera.Powiem Ci tak-plusem jest prawie całkowity brak miesiączek(tylko czasem plamienia) ,ale były chwile,że nie wiedziałam,czy jestem w ciąży-bo dni płodne i niepłodne były nie do rozpoznania :-( fakt,bolesne miesiączki skończyły się ,ale spadło też libido :-( a jak mój mąż przeczytał po tych 3 latach ulotkę ile jest skutków ubocznych ,to powiedział,że nie ma sensu żebym to dalej stosowała.No fakt-super jako antykoncepcja bo w ogóle nie chciało mi się kochać ;-) miałam mdłości i zawroty głowy niestety.A najgorszy jest pierwszy raz po tym zastrzyku-bo jak już weźmiesz ,to nie można tego procesu odwrócić i jeśli będą skutki uboczne -to przez bite 3m-ce co najmniej :-( ja po zakończeniu ostatniego zastrzyku nie miałam miesiączek chyba z 9m-cy ,musiałam brać po nich tabletki na wyregulowanie cykli.Osobiście szczerze-nie polecam-po zakończeniu miałam bolesne miesiączki i silniejsze niż przed ich braniem.A powrót do w miarę regularnych cykli(ale też nie co do dnia) zajęło mi chyba ze 3 lata,więc to dość inwazyjna metoda antykoncepcji....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 17:10 przez mirrona.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:21:30

Cytat
marcin1982
ja go stosuje, teraz w c zerwcu przyjme go poraz czwarty...
no raczej lekarze nie polecaja go dla kobiet które jeszcze nigdy nie rodziły, lub które w przyszłosci planuja miec portomstwo, ja mam dwóch synków i juz nie planuje kolejnych dzieci...

a czemu jest to niewskazane dla kobiet, które jeszcze nie urodziły?

i w ogóle jak się po tym czujesz?

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:18:01

ja slyszalam ze po ym ciezko potem zajsc w ciaze
ja bralam sporo lat tabletki,i teraz tez mam problemy:(

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:18:32

pOdbijam bo mnie też to interesuje :)

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:22:20

corka kolezanki mojej tesciowej brala i przytyla ok 15 kg
myslalam nad tym ake sie na 100% nie zdecyduje bo sie boje ze przytyje wiecej niz po tabletkach. a ile kosztuje to nie wime bo w UK jest za darmo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 15:23 przez aneti_2008.

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:22:42

u mnie też brak miesiączki, i faktycznie są takie dni że czuje się jakbym była w ciąży, nie przytyłam, tylko w pierwszym dniu po iniekcji strasznie boli mnie głowa, oczywiscie każda z nas ma inny organizm więc jedna będzie się czuła po zastrzyku lepiej, inna gorzej.Najlepiej zasięgnąc informacji u swojego gina...
Faktycznie po tym zastrzyku ciezko wrócic do płodnosci, można miec problem z zajsciem w ciąże, nawet po odstawieniu zastrzyku jeszcze przez wiele miesięcy można być bezpłodnym...
ja płace 45 zł raz na 3 miesiace, ale ostatnio w aptece Pani sprzedała mi ten zastrzyk tylko że w wiekszej dawce za 14.99zł.
Pielegniarka która mi robiła zastrzyk zużyła tyle ile trzeba a reszte wyrzuciła....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 15:22 przez marcin1982.

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:19:13

mi to lekarz odradzil, bo jeszcze w ciazy nie bylam i nie rodzilam, wiec dlatego...podobno

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 17:28:06

kurcze ja niewiem co robic..lekarka stwierdziła u mnie endromektroze mam bardzo bolesne miesiączki,bóle porzy wypróznianiu itp mam juz jedno dziecko wiec przepisała mi ten zastrzyk i kurcze niemoge sie zdecydowac czy go zastosowac czy nie:(boje sie tych skutków ubocznych które moga wystąpic ..aha to jest moja pierwsza antykoncepcja hormonalna i niewiem jak mój organizm zaraguje

następna dyskusja:

damski orgazm/wytrysk