Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:38:02

Tak jak w temacie. Stłukłam największego palca u nogi-boli niemiłosiernie.. paznokiec zrobil sie sino-niebieski. Co robic zeby ulzyło?W sobote idę na impreze..musi minąc! :(
Napweno złamany nie jest-wiec do lekarza chyba isc nie trzeba. Wiele razy ktos z mojego otoczenia mial co takiegoz palcem,bo cos upuscil itp..i przechodzilo..ale nie wiem juz co robili,kiedy mijało..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-19 17:42 przez gosik18g.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:36:07

no pójdziesz na impreze na pewno.. jak napiszesz na szafie co ci. i nie ruszysz pu_y i nie pojdziesz do lekarza. powodzenia

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:42:53

heh oj no nie wiem czy Ty sobie potanczysz ;/ radze jak najszybciej isc do lekarza!!

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:51:16

Dziewczyny nawet mnie nie dobijajcie;( ta impreza jest odkladana juz 2 tydzien!! No bo była załoba..

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:53:52

idz do lekarza i juz bo jak bd tak siedziec i stekac co ci jest to na pewno sie nie wybierzesz;p;p
no cos o tym wiem tez czekam druggi tydzien na 18....;dd

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:55:16

Spróbuj robic okłady Altacetem
To są takie tabletki, które się kupuje w aptece i rozpuszcza w wodzie
Albo okłady z lodu

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:59:14

Cytat
kotek6
Spróbuj robic okłady Altacetem
To są takie tabletki, które się kupuje w aptece i rozpuszcza w wodzie
Albo okłady z lodu
Cos o tym słyszalam..a Ty go juz używalas?Mozesz potwierdzic ze dziala?

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

21 kwi 2010 - 10:57:40

Jeśli palca nie widział lekarz to może być nawet złamany. Nie chcę cie straszyć,ale powinnaś jak najszybciej komuś go pokazać. O imprezie możesz zapomnieć:( Wiem jak to jest, bo trzy lata temu byłam w podobnej sytuacji

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:36:21

Mam pewien problem..chodzi o to ze stłukłam sobie palca u nogi,paznokiec zrobil się cały siwy-obawiam sie ze bedzie zchodzil. na dzien dzisiejszy kuleje i sprawia mi ogromny dyskomfort poniewaz boli;/ Mam wiec pytanie-czy taki "zchodzący"paznokiec boli?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 16:33 przez gosik18g.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:39:52

nigdy tak mi się nie zdażyło, ale wydaje mi się, że troszkę boli. Stłukłam sobie niedawno palec u ręki i przez kilka dni bolało jak cholerka, ale na szczęście wszystko jest ok. :)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:41:26

Cytat
kabaczuS
nigdy tak mi się nie zdażyło, ale wydaje mi się, że troszkę boli. Stłukłam sobie niedawno palec u ręki i przez kilka dni bolało jak cholerka, ale na szczęście wszystko jest ok. :)
Ale czy paznokiec zrobil Ci sie siwy? To tez jest moj pierwszy raz dlategosie boje,wyobrazam to sobie tak ze zejdzie mi i zostanie mi ten obszar "gołego palca" boje sie kurcze;/ narazie okropnie boli..

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:42:31

mi schodził z reki ale dawno temu. Pamiętam to tak: bolało jak cholera i nie umiałam nie płakać
ale to było dawnoo..
i sorki jak Cię wystraszyłam, Ciebie może nie bedzie boleć.
Ale jak jest tylko siwy to jest szansa że nie będzie odchodzić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 16:43 przez domika2505.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:40:35

Cytat
domika2505
mi schodził z reki ale dawno temu. Pamiętam to tak: bolało jak cholera i nie umiałam nie płakać
ale to było dawnoo..
i sorki jak Cię wystraszyłam, Ciebie może nie bedzie boleć.
Mnie najbardziej przeraza fakt ze moge meic"goły ten palec"wiesz..ze bedzie widac to miesko jakby;(;(;( <załamka> a tu lato sie zliza..noga bedzie narazona na rozne niebezpieczenstwa chocby zakazenie takiego miejsca itp;(

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:45:06

Spokojnie.
Jeśli zejdzie, to odrośnie. Na pewno. ;)
Spotkałam się kilka razy z czymś takim (zerwaniem paznokcia z kawałkiem skóry np.) i odrasta, nawet szybko. Na początku może być taki brzydki - chropowaty i niekształtny, ale z czasem jak będziesz obcinać, pojawi się normalny.
A jak zejdzie to zaklej plasterkiem i niech się spokojnie goi.
Więc nic się nie martw.
Pozdrawiam. ;)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:46:07

Cytat
karmina90
Spokojnie.
Jeśli zejdzie, to odrośnie. Na pewno. ;)
Spotkałam się kilka razy z czymś takim (zerwaniem paznokcia z kawałkiem skóry np.) i odrasta, nawet szybko. Na początku może być taki brzydki - chropowaty i niekształtny, ale z czasem jak będziesz obcinać, pojawi się normalny.
A jak zejdzie to zaklej plasterkiem i niech się spokojnie goi.
Więc nic się nie martw.
Pozdrawiam. ;)
Takim zwykłym plasterkiem? To nie spowoduje ze"bedzie powolniej odrastał"?

następna dyskusja:

Najlepszy sposob na kurzajki