Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lekarstwa na stres i nerwy

02 lut 2011 - 16:25:40

Kalms jest OK. Ja zdawałam na nich egzamin na prawo jazy. Noga na sprzęgle już tak nie drżała, auto nie gasło i w ogóle byłam pewniejsza siebie, a przez to spokojna. Nie działa nasennie więc można po nich prowadzić samochód. Teraz stosuję go przed każdym ważnym wydarzeniem (2 tabletki na 30-40 min. przed).Melisa pomaga nawet u mojego psa przed sylwestrem ,ale tylko wtedy jeśli stosuję się ją 2-3 tyg. przed jakimś stresującym okresem lub stale przez cały rok.Jest smaczna z miodem lub można kupić gotową herbatę melisa z pomarańczą , która osobiście lubię. Piję na wieczór,lepiej po niej śpię. Uzupełniam magnez w postaci musujących tabletek lub gorzkiej czekolady.

lekarstwa na stres i nerwy

29 kwi 2011 - 06:29:41

Jak wcześniej już napisano polecam melisę w herbatkach np http://www.doz.pl/ziola/p5544-Melisa_lekarska ważne , żeby pić ją systematycznie bo tak od czasu do czasu może nie przynieść efektów

lekarstwa na stres i nerwy

29 cze 2011 - 23:16:04

Kompletnie nie radzę sobie ze stresem. Bardzo szybko wpadam w szał, a najgorsze jest to, że zawsze towarzyszy mi wtedy płacz. Jest bardzo dużo rzeczy, które mnie drażnią, wyprowadzają z równowagi. Zwłaszcza teraz, gdy oczekuje wyników z matury :( :(. Szkoda gadać nawet...
Czy jedna filiżanka melisy codziennie przyniesie jakieś afekty? Czy powinnam ją częściej niż raz dziennie. ?

następna dyskusja:

zaraz rozbiera