Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:08:07

Mój chłopak wyjeżdża na 3 tygodnie do Niemiec. Nigdy na tak długo się nie rozstawaliśmy (zwykle widzimy się w weekendy)
problem i moje pytanie wiąże się z kontaktem tzn smsy wysyłane za granice są drogie, rozmowy również.

czy jest jakaś możliwość żebym mogła tanio się z nim kontaktować?
(nie wiem czy będzie tam miał dostęp do sieci)

pomocy!
pomoże ktoś?

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:12:31

Zalezy jaka siec masz bo rozne sa ceny smsow... i rozmow my mamy orange i jak dzownimy do placimy po polowie mnie nic nie zjada bo mam darmowe a mojego ok 0,80 gr za minute wiec duzo to nie jest:) za smski normalnie sie placi jak piszesz mu na pl nr on pewnie ok 2 zl za smsa.

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:10:50

O ja też bym sie chetnie dowiedziała bo mój tez cos tam wspominał ale wybiłam juz mu to z głowy ale tak na wszelki wypadek:)

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:15:32

Ja mam w plusie i zawsze kupuje pakiet sms:) Moja kumpela byla za granicą to pisalam do niej normalnie smsy i wcale mi nie zabierało:)

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:15:54

Jeżeli będzie miał dostęp do sieci to będziecie korespondować przeż internet. A jeżeli nie będzie takiej możliwośći to poprostu poczytaj na internecie jakie są najtańsze startery , w których jest tania mozliwość kontaktowania się z osobami z poza granicy.

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:17:06

Cytat
effelusia
Ja mam w plusie i zawsze kupuje pakiet sms:) Moja kumpela byla za granicą to pisalam do niej normalnie smsy i wcale mi nie zabierało:)
A ona do ciebie pisała?jak tak to ile płaciła?

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:15:15

Z niemieckij karty jest nie drogo jak sie dzwoni na telefon domowy... moj chlopak wyjechal na 2miesiace do norwegi i nie mamy problemu :)

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:16:34

można telefonować przez Skype'a na budkę w danym kraju [chyba]

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:17:24

jeśli będzie miał dostępn do internetu to skype :)

co mogę zrobić...???

06 kwi 2010 - 18:19:32

przede wszystkim niech on włączy roaming będąc jeszcze w Polsce to wtedy na pewno będzie miał zasieg:)A jeśli masz macie w Plusie to wykup sobie pakiet darmowe popołudnia i weekendy(kod *121*11*03#) i wtedy codziennie po 16stej i całe weekendy możecie dzwonić do siebie za darmo i do wykorzystania jest 100min:)

co mogę zrobić...???

25 kwi 2010 - 20:19:08

Hej podłaczam sie pod Wątek bo niewiem jak założyc nowy:((((a moje pytanko jest podobne bo własnie nie rozumiem tego jak ja dzwonie (bedac w Polsce)do kogos za granice z komórki na komórke to ja płace to jasne ale gdzies mi wpadło ze ta druga oosoba tez płaci a skoro ona ma tel na karte i np.nie ma nic na koncie to jak moze za to płacic czy któras z was sie moze orientuje jak to jest nszukam po necie ale strasznie duzo rozbierznosc:((z góry dziekuje
a przeczytałam tez z heyah mozna dzwonic za granice taniej czy któras z was dzwoniła???i czy sie opłaca



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-25 20:23 przez luisa25.

co mogę zrobić...???

26 kwi 2010 - 09:15:20

Cytat
tana2w
przede wszystkim niech on włączy roaming będąc jeszcze w Polsce to wtedy na pewno będzie miał zasieg:)A jeśli masz macie w Plusie to wykup sobie pakiet darmowe popołudnia i weekendy(kod *121*11*03#) i wtedy codziennie po 16stej i całe weekendy możecie dzwonić do siebie za darmo i do wykorzystania jest 100min:)


Nie, nie jest za darmo, mój narzeczony jest w Niemczech, oboje mamy plusa, ja oczywiscie mam aktywowany ten kod jednak za połęczenie jemu schodzi ponad złotówkę za minutę. Najlepszym rozwiązaniem jest kupno drugiej zagranicznej karty ( mammy taką w sieci mobide czy vodaphone) i wtedy połaczenie na domowy jest za 5 centów na min, więc my gadamy 3 razy w tyg po pół godziny :)

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

co mogę zrobić...???

26 kwi 2010 - 09:16:40

jeśli kupisz karte heyah to będzie tanio na niemiecka karfte :D

co mogę zrobić...???

26 kwi 2010 - 09:22:01

nie miałam nigdy takiej sytuacji, ale podbijam.

następna dyskusja:

co na zaparcia?????