Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

35 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:18:29

Cytat
dorota3300
kąpiel w ciepłej wodzie, chodzi o ogrzanie podbrzusza, poleż sobie troszkę w wannie , może pomoże

tak gorącej jak tylko można wytrzymać, ale istnieje niebezpieczeństwo że się zasłabnie i zemdleje w wannie, dlatego najlepiej mieć kogoś zaufanego obok, najlepiej "współwinnego". To działa, pękaja naczynia krwionośne po prostu i złuszcza się błona śluzowa macicy (pozdrowienia dla facetów którzy wchodzą na forum szafy - co wy wiecie o życiu...). Dlatego nie wolno w ciąży się kąpać w zbyt ciepłej wodzie. Raz taką kąpiel zrobiłam i na drugi dzień dostałam miesiączki a z bólu zwymiotowałam :/

drugi sposób to ok 20 szt goździków zalać wrzątkiem i wypić jak herbatę. Nie wiem czy to siła mojej i moich koleżanek wiary czy faktycznego działania ale okres się pojawiał. Myślę że ta wiara pozwala na zmniejszenie stresu który blokuje miesiączkę sam z siebie.

A tak btw jeśli komuś pęknie gumka to słyszałam że należy zrobić JAK NAJSZYBCIEJ roztwór octu spirytusowego z wodą 1:9 (mniej więcej, proporcje jak do rozcieńczania syropu do picia), nasączyć wacik i włożyc jak najgłębiej się da, oczywiście wyjąć :P

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:21:53

racja teraz sobie przypomniałam ze sa leki ( podobno dosc długa lista) ktorych nie mozna brac z tabsami! z reszta nawet głupie palenie czy %ty szkodzą w tym wypadku...

Cytat
yennaofvengerberg
Cytat
dorota3300
kąpiel w ciepłej wodzie, chodzi o ogrzanie podbrzusza, poleż sobie troszkę w wannie , może pomoże

tak gorącej jak tylko można wytrzymać, ale istnieje niebezpieczeństwo że się zasłabnie i zemdleje w wannie, dlatego najlepiej mieć kogoś zaufanego obok, najlepiej "współwinnego". To działa, pękaja naczynia krwionośne po prostu i złuszcza się błona śluzowa macicy (pozdrowienia dla facetów którzy wchodzą na forum szafy - co wy wiecie o życiu...). Dlatego nie wolno w ciąży się kąpać w zbyt ciepłej wodzie. Raz taką kąpiel zrobiłam i na drugi dzień dostałam miesiączki a z bólu zwymiotowałam :/

drugi sposób to ok 20 szt goździków zalać wrzątkiem i wypić jak herbatę. Nie wiem czy to siła mojej i moich koleżanek wiary czy faktycznego działania ale okres się pojawiał. Myślę że ta wiara pozwala na zmniejszenie stresu który blokuje miesiączkę sam z siebie.

A tak btw jeśli komuś pęknie gumka to słyszałam że należy zrobić JAK NAJSZYBCIEJ roztwór octu spirytusowego z wodą 1:9 (mniej więcej, proporcje jak do rozcieńczania syropu do picia), nasączyć wacik i włożyc jak najgłębiej się da, oczywiście wyjąć :P
dosc ryzykowne to wkładanie:P ciekawa jestem jak to logicznie wytłumaczyć chodzi mi o ten ocet jakie ma niby działanie ...
oczyscie sie nie czepiam zeby nie bylo tylko zastanawiam sie jaki to ma sens-taki 'eksperyment' :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 00:25 przez foczka2007.

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:24:56

Cytat
yennaofvengerberg
Cytat
dorota3300
kąpiel w ciepłej wodzie, chodzi o ogrzanie podbrzusza, poleż sobie troszkę w wannie , może pomoże

tak gorącej jak tylko można wytrzymać, ale istnieje niebezpieczeństwo że się zasłabnie i zemdleje w wannie, dlatego najlepiej mieć kogoś zaufanego obok, najlepiej "współwinnego". To działa, pękaja naczynia krwionośne po prostu i złuszcza się błona śluzowa macicy (pozdrowienia dla facetów którzy wchodzą na forum szafy - co wy wiecie o życiu...). Dlatego nie wolno w ciąży się kąpać w zbyt ciepłej wodzie. Raz taką kąpiel zrobiłam i na drugi dzień dostałam miesiączki a z bólu zwymiotowałam :/

drugi sposób to ok 20 szt goździków zalać wrzątkiem i wypić jak herbatę. Nie wiem czy to siła mojej i moich koleżanek wiary czy faktycznego działania ale okres się pojawiał. Myślę że ta wiara pozwala na zmniejszenie stresu który blokuje miesiączkę sam z siebie.

A tak btw jeśli komuś pęknie gumka to słyszałam że należy zrobić JAK NAJSZYBCIEJ roztwór octu spirytusowego z wodą 1:9 (mniej więcej, proporcje jak do rozcieńczania syropu do picia), nasączyć wacik i włożyc jak najgłębiej się da, oczywiście wyjąć :P

Podejrzewam, że jeśli tą metodę stosowałaś to nie ona pomogła tylko to, że był to po prostu ten czas, tzn. spóźniał się ale akurat miał na ten czas wypaść. A druga sprawa tak jak piszesz - zmniejszenie stresu może "odblokować" miesiączkę.
W sprawie pękniętej gumki - przedstawiasz zmodyfikowaną metodę antykoncepcji naszych babć :D Tylko że może być mało skuteczna, bo ocet nie dostanie się tam gdzie ma :] A tak serio - kiedyś kobiety stosowały irygacje (płukanki) z octu po każdym stosunku, jeśli nie chciały zajść w ciążę. Im bardziej stężony tym podobno było to skutecznijesze, co jest nawet logiczne - plemniki "żyją" w środowisku zasadowym, wprowadzenie octu powoduje zakwaszenie środowiska przez co giną. Metoda była skuteczna o ile nie trafiło się na dzień owulacji, bo po stosunku mogło być już za późno - plemniki mogły okazać się szybsze.
Cytat
foczka2007
racja teraz sobie przypomniałam ze sa leki ( podobno dosc długa lista) ktorych nie mozna brac z tabsami! z reszta nawet głupie palenie czy %ty szkodzą w tym wypadku...

Alkohol nie wpływa na skuteczność - chyba że któraś się nieźle schleje i wymiotuje, a brała niedługo wcześniej tabletkę - po prostu ją zwróci. Jeśli wymioty wystąpią później, niż 5 godz. po przyjęciu tabletki - jest wszystko ok, bo zdążyła się wchłonąć. Podobnie jest w przypadku zatruć, jesli występują wymioty lub silna biegunka - skuteczność antykoncepcji jest zmniejszona. A jeśli chodzi o palenie: jest przeciwwskazane ze względu na zwiększone ryzyku wystąpienia chorób zakrzepowych, ale też nie wpływa na skuteczność antykoncepcji :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 00:29 przez gabiiiii.

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:29:52

haha juz se przeczytałam:P kurde to ja zacznę 'pic ocet drugimi ustami' :D AHAHAHAHAH

Cytat
gabiiiii
Cytat
yennaofvengerberg
Cytat
dorota3300
kąpiel w ciepłej wodzie, chodzi o ogrzanie podbrzusza, poleż sobie troszkę w wannie , może pomoże

tak gorącej jak tylko można wytrzymać, ale istnieje niebezpieczeństwo że się zasłabnie i zemdleje w wannie, dlatego najlepiej mieć kogoś zaufanego obok, najlepiej "współwinnego". To działa, pękaja naczynia krwionośne po prostu i złuszcza się błona śluzowa macicy (pozdrowienia dla facetów którzy wchodzą na forum szafy - co wy wiecie o życiu...). Dlatego nie wolno w ciąży się kąpać w zbyt ciepłej wodzie. Raz taką kąpiel zrobiłam i na drugi dzień dostałam miesiączki a z bólu zwymiotowałam :/

drugi sposób to ok 20 szt goździków zalać wrzątkiem i wypić jak herbatę. Nie wiem czy to siła mojej i moich koleżanek wiary czy faktycznego działania ale okres się pojawiał. Myślę że ta wiara pozwala na zmniejszenie stresu który blokuje miesiączkę sam z siebie.

A tak btw jeśli komuś pęknie gumka to słyszałam że należy zrobić JAK NAJSZYBCIEJ roztwór octu spirytusowego z wodą 1:9 (mniej więcej, proporcje jak do rozcieńczania syropu do picia), nasączyć wacik i włożyc jak najgłębiej się da, oczywiście wyjąć :P

Podejrzewam, że jeśli tą metodę stosowałaś to nie ona pomogła tylko to, że był to po prostu ten czas, tzn. spóźniał się ale akurat miał na ten czas wypaść. A druga sprawa tak jak piszesz - zmniejszenie stresu może "odblokować" miesiączkę.
W sprawie pękniętej gumki - przedstawiasz zmodyfikowaną metodę antykoncepcji naszych babć :D Tylko że może być mało skuteczna, bo ocet nie dostanie się tam gdzie ma :] A tak serio - kiedyś kobiety stosowały irygacje (płukanki) z octu po każdym stosunku, jeśli nie chciały zajść w ciążę. Im bardziej stężony tym podobno było to skutecznijesze, co jest nawet logiczne - plemniki "żyją" w środowisku zasadowym, wprowadzenie octu powoduje zakwaszenie środowiska przez co giną. Metoda była skuteczna o ile nie trafiło się na dzień owulacji, bo po stosunku mogło być już za późno - plemniki mogły okazać się szybsze.
Cytat
foczka2007
racja teraz sobie przypomniałam ze sa leki ( podobno dosc długa lista) ktorych nie mozna brac z tabsami! z reszta nawet głupie palenie czy %ty szkodzą w tym wypadku...

Alkohol nie wpływa na skuteczność - chyba że któraś się nieźle schleje i wymiotuje, a brała niedługo wcześniej tabletkę - po prostu ją zwróci. Jeśli wymioty wystąpią później, niż 5 godz. po przyjęciu tabletki - jest wszystko ok, bo zdążyła się wchłonąć. A jeśli chodzi o palenie: jest przeciwwskazane ze względu na zwiększone ryzyku wystąpienia chorób zakrzepowych, ale też nie wpływa na skuteczność antykoncepcji :)
no co do tabletek mało wiem -nie stosuje . jedyne co raz korzystałam z tabletki tzn 'po' i wtedy nie mogłam palic chyba przez 3 dni ewentualnie 1fajek na dzien. dawno to bylo pamietam ze jakos dziwnie sie po nich czulam.
ale palenie to w ogole szkodliwe ...:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 00:32 przez foczka2007.

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:30:27

ciekawe jak smakuje ;D

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:31:34

Cytat
foczka2007
haha juz se przeczytałam:P kurde to ja zacznę 'pic ocet drugimi ustami' :D AHAHAHAHAH

Hehe, ciekawe co by powiedział na to facet :D Chciałabym widzieć reakcje mojego męża, gdybym mu powiedziała "Kochanie, a teraz wybacz, muszę Cię na chwilkę zostawić, ponieważ muszę iść sobie zrobić płukankę z octu. A może chciałbyś mi pomóc?" :D
Cytat
Pajoowa
ciekawe jak smakuje ;D

No dokładnie :D
Cytat
foczka2007
no co do tabletek mało wiem -nie stosuje . jedyne co raz korzystałam z tabletki tzn 'po' i wtedy nie mogłam palic chyba przez 3 dni ewentualnie 1fajek na dzien. dawno to bylo pamietam ze jakos dziwnie sie po nich czulam.
ale palenie to w ogole szkodliwe ...:)[/quote]

Bo tabletka tzw. "po" zawiera ogromną dawkę hormonu - dlatego ryzyko było jeszcze bardziej zwiększone.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 00:35 przez gabiiiii.

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:35:19

Cytat
gabiiiii
Cytat
foczka2007
haha juz se przeczytałam:P kurde to ja zacznę 'pic ocet drugimi ustami' :D AHAHAHAHAH

Hehe, ciekawe co by powiedział na ta facet :D Chciałabym widzieć reakcje mojego męża, gdybym mu powiedziała "Kochanie, a teraz wybacz, muszę Cię na chwilkę zostawić, ponieważ muszę iść sobie zrobić płukankę z octu. A może chciałbyś mi pomóc?" :D
Cytat
Pajoowa
ciekawe jak smakuje ;D

No dokładnie :D
hahaah golniemy razem:D MASAKRA:p tak czy inaczej dosc zabawny ten sposób a ze swieta sa to jak zostanie to wykorzysta sie do śledzi:D wiem dzis jestem okropna:P

niezweryfikowana
Posty: 1.243
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:36:04

jak to smakuje? jak marynowana brzoskwinka :D:D:D

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:37:51

Hehe, musiały sobie kobiety jakoś radzić :D Na seks miały pewnie ochotę tak samo jak my :D My dzisiaj mamy sprawę ułatwioną, a wtedy ... straszne czasy :]

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:40:54

czekalam na okres, jest przyszedl, wlasnie teraz ^^
marynowana brzoskwinka xdddddddddddddddddddddddd hahaha

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:41:02

Cytat
zielonewzgorze
jak to smakuje? jak marynowana brzoskwinka :D:D:D
taka świąteczna przekąska:P kulinaria na ginekologii........:D

niezweryfikowana
Posty: 1.243
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:43:38

taaaaa a potem kiszony ogór

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:46:26

ale mam ochote na kiszeniaczka, ale do ustnie xd

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:46:38

HAHAH masakra :P a podobno to faceci są tacy paskudni a nie baby:P

Sposoby na wywołanie okresu.

01 kwi 2010 - 00:48:43

przyznam bez bicia ze jestem mega zboczkiem. ej, ale jesli ktos jest nie zboczony to dziwny -.-

następna dyskusja:

Wstydliwe pytanie