Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

17 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:31:41

Od razu mówię, jeśli macie mnie krytykować, naśmiewać się - wyjdźcie z tego wątku.
Więc mój problem wygląda następująco. Po 2 letnim związku z chłopakiem zdecydowałam się na współżycie. Miejsce to miało dokładnie 9.01, następnie przytulaliśmy się 11 i 12 stycznia, a 13stego dostałam okres - był on normalny, taki jak zawsze. Jednak po jakimś czasie zaczęłam czytac fora internetowe... i z nerwów miałam tzw. urojoną ciąże, dosłownie wszystkie objawy wymyślone, oprócz nudności. Robiłam międzyczasie testy - negatywne. Okres następny dostałam 7mego lutego. To już się całkiem uspokoiłam, wszystko było ok.. Do czasu kiedy przeczytałam, ze niby w czasie ciąży można mieć normalny okres. I już się sama pomieszałam, bo jedni mówią, że można drudzy, że moga być tylko plamienia i one są krótkie i mało obfite, a mój okres był taki jak zawsze. Dla pewności zrobiłam test po okresie - negatywny, tak jak 3 poprzednie. Ale ostatnio coś mnie niezapokoiło... zaczęły mi się nudności, poblewanie jajników, takie kłucie ale tłumaczyłam to sobie, że może to bóle owulacyjne (11 dzień cyklu), trawały jakoś dwa dni, jednak dalej coś czuje po prawej stronie... myślę, że to jajnik, to nie boli, jednak... czuje. Wcześniej gdy przyciskałam na leżąco to miejsce to czułam taki rozrywajacy ból, teraz już nic.. Ale niepokoi mnie jeszcze jedna rzecz, właśnie gdy tam macam w tych miejsach mam takie... grube podłużne coś, bardzo to czuć, po lewej stronie tego nie ma... nie wiem co o tym myśleć? Jeszcze wczesniej czułam po prawej stronie podbrzusza częste bulgotanie, przelewanie.. Jeszcze boli mnie podbrzusze przy parciu na stolec. Zmierzyłam temp. w pochwie - 36.4 - nie mierzyłam nigdy wcześniej... Za 10 dni powinnam dostać okres. Co o tym wszystkim myślicie? Wiem, ze powinnam iść do lekarza i idę, ale wizytę mam za tydzień, jednak wolałabym coś wiedzieć na ten temat...
Aha i czy te nudności mogą być spowodowane tym, że ostatnio mam strasznie mało czasu, jem rzadko w pośpiechu i to jeszcze na mieście - mc, kfc... Wiem, że to nie zdrowe, ale w domu bywam bardzo rzadko. Zabezpieczaliśmy się za każdym razem gumką, raz ze środkiem plemnikobójczym, a potem durex ultra safe - nie pękly, chłopak za każdym razem sprawdzał. Ale mimo wszystko boję się, ciąża w moim przypadku grozi kalectwem narazie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 14:45 przez urszulka92.

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:33:57

jesli podswiadomie się czegoś boisz, Twoj organizm zaczyna się tak zachowywać
Ale na wszelki wypadek warto się zbadac u lekarza.

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:36:22

Ja uwazam, ze nie jestes w ciazy. a te nudosci to moze faktycznie z tego, ze jesz malo i rzadki i to jeszcze na miescie. trzymam za Ciebie kciuki.

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:37:05

takie grube podluzne cos, a moze to jelito grube a moze po prostu trzeba isc do toalety :)

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:37:31

dodam że robiłam 4 testy - wszystkie negatywne. Jeden 14 dni po stosunku, nastepny 17 dni po stosunku, nastepny jakoś 3,5 tygodnia po stosunku, a następny po okresie. Robiłam 3x Quick Viev i pre test, podobno najlepsze testy, myślicie że mogły aż tyle razy się mylić?

Cytat
Rzynusia
takie grube podluzne cos, a moze to jelito grube a moze po prostu trzeba isc do toalety :)

tylko właśnie mam tzw. zaparcia... i gdy próbuję wiesz co zrobic strasznie boli podbrzusze... chyba kupię coś na przeczyszczenie, może pomoże.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 14:37 przez urszulka92.

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:38:06

mysle ze nie masz powodow do obaw, mysle ze wkrecilas sobie ta ciąze i dlatego twoje cialo tak sie zachowuje. skoro 3 testy pokazaly wynik negatywny to nie ma powodu do paniki. ale idz do lekarza, niech ci zapisze antykoncepcyjne i problem z glowy ;)

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:39:40

moja droga niewiez w to ze mozna byc w ciazy i miec okres do 3 miesiac ciazy to bzdura !!!
malo prawdopodobne ze jestes w ciazy ,mysle ze masz problem z jajnikami ,mozliwe ze je przeziebilas i tyle
skoro zrobilas 3 testy to nie ma takiej mozliwosc zeby kazdy byl negatywny przy ciazy
wiec spokojnie !!!
pozdrwiam

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:40:32

chcialabym miec takie problemy

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:40:53

Moim zdaniem to na pewno nie ciąża. Twoje bóle mogą być wywołane nerwami tzw. "nerwobóle", to bulgotanie i przelewanie się i bóle przy załatwianiu się mogą być spowodowane przez niewydolność jelit lub kiszek. idź do lekarza niech on cie zbada, zrób odpowiadanie badania, na razie nie ma się po co niepotrzebnie stresować. A co do bólu jajników to mogłaś je nadzwyczajnie przeziębić to często się zdarza kiedy kobieta nie ubiera się odpowiednio.

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:41:51

Na pewno nie jestes w ciazy....testy raczej sie nie myla, a wykrywaja one juz bardzo wczesna ciązę...nudnosci moga byc na zmiane pogody, jako skutek uboczny brania jakichś tabletek lub od zjedzenia czegoś....jednak jeśli chcesz miec 100% pewnosc idź do lekarza... aha a czy zabezpieczyliscie się podczas sexu?:)

Cytat
urszulka92
dodam że robiłam 4 testy - wszystkie negatywne. Jeden 14 dni po stosunku, nastepny 17 dni po stosunku, nastepny jakoś 3,5 tygodnia po stosunku, a następny po okresie. Robiłam 3x Quick Viev i pre test, podobno najlepsze testy, myślicie że mogły aż tyle razy się mylić?
Cytat
Rzynusia
takie grube podluzne cos, a moze to jelito grube a moze po prostu trzeba isc do toalety :)

tylko właśnie mam tzw. zaparcia... i gdy próbuję wiesz co zrobic strasznie boli podbrzusze... chyba kupię coś na przeczyszczenie, może pomoże.

Pij duzo : - )



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 14:42 przez godzinaczwarta.

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:41:35

co do tabletek i plastrów - nie mogę ich brać, narazie nie teraz.. próbowałam już 3 rodzaje i reguje na nie bardzo kiepsko, miesiaczki albo mi sie rozregulują, albo nie ma ich wcale, albo mam je co 2 tygodnie, więc wolę z tabletkami i pastrami dać sobie spokój.
Dzięki dziewczyny, mam nadzieje, że zaczne w końcu wierzyć, że w niej nie jestem, bo już chłopaka strasznie to męczy, mnie też...

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:43:20

oj, tak, zapomniałam dopisać - oczywiście, zabezpieczyliśmy się, gumką. Z tego co chłopak mówił to nie pękła, ani nic z tych rzeczy, wszystko bylo pod kontrolą. Jednak mimo wszystko boję się ciąży, nie w tym wieku... Zresztą nawet w niej nie mogę być, bo to grozi mi kalectwem (ponad rok temu złamany kręgosłup). Więc do macierzyństwa z tego co mowił lekarz mogę się szykować za ok. 5 lat..

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:46:01

ja myslę, że masz tak jak ja, wkrecasz sie czytasz i znow wkrecasz i masz pelno objawow z nerwow

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:46:17

na pewno nie jest to ciąża nie masz czego sie bać.Najlepiej wybierz sie do lekarza żeby sie upewnić że na 100% nie jesteś w ciąży ;)

Możliwa ciąża? co o tym myślicie?

25 lut 2010 - 14:49:36

Cytat
Rzynusia
ja myslę, że masz tak jak ja, wkrecasz sie czytasz i znow wkrecasz i masz pelno objawow z nerwow
to chyb nie jestem sama ;) a jak jest w Twoim przypadku, chcesz dzidziusia, czy wręcz przeciwnie?

następna dyskusja:

ciągły głód po tabletkach anty